Opera?

france

Primećen član
Poruka
546
Mnogo je bolji i brzi od IE.Mozes ga naci na www.opera.com . Tamo imas besplatnu verziju najnovije opere 7.51 Mozes da ga dezinstaliras kad oces a IE cak i ne moras da mices nego mozes da koristis obadva u isto vreme.
 
OPERA je veoma divan program koji da je dosta dobrih mogucnosti.. Ima i prevod opere kako vidim to ti nije niko rekao.. Takodje imas i serial broj da je registrujes s tim da tim serialom izbijas reklamu u gornjem desnom uglu i dobijas operu kako valja. Operu mozes da prevede i na latinicni i na cirilicni prevod tako da ti bude bas onako kako zelis da ti radi i sa kojim slovima.. Naravno da je brza, bolja i u svemu mocnija od supljeg IE browsera.. Ukoliko imas nejasnoca ili potreba da nesto vise saznas o operi javi se na moj mail i pomoci su ti sve sto treba..
asterix12342003@yahoo.com.. Poz.GZ
 
dali svaka verzija i kopija opere sadrzi opciju srpskog jezika i gde se ovo podesava.
Ovo što imam je iz PC chipa neki inst.disk,dali ona vredi ili treba da nabavim neki "originalniji"
 
ma opera je OK pretrazivac. Prestao sam da ga koristim zato sto mi je sacuvane stranice,fajlove smestao u jedan direktorijum i kad bi hteo nesto da obrisem u off
rezimu nisam mogao da se pokupim.presao sam na mozillu firefox 0.9
 
Prošetaću gradom u potrazi za rešenjem čim prođe EXIT jer je sve ostalo zamrlo u ovom trenutku.
Ima na internetu 16MB sa JAVOM ali mi se čini da je to mnogo.Dali meni uopšte treba sa JAVOM???
 

Back
Top