Ima li posla u vrticu?

Е мико тешко да ћеш у струци лако посао наћи,колико знам у свим општинама је велики проблем за посао васпитача,можда да пробаш у неком приватном вртићу
 
Nije tesko samo prato konkurs redovno predkolskih ustanova i obrati paznju na test opste kulture on je bas zajeban na osnovu tih rezultata te primaju na odredjeno a odmah nakon tog cim se ukaze mesto i za stalno i naravno ako kvalitetno radis posao u suprotnom nista
 
Nije tesko samo prato konkurs redovno predkolskih ustanova i obrati paznju na test opste kulture on je bas zajeban na osnovu tih rezultata te primaju na odredjeno a odmah nakon tog cim se ukaze mesto i za stalno i naravno ako kvalitetno radis posao u suprotnom nista


Извини а где се то није примило већ припремљено чељааде?
 
istina glasi da po nekom nepisanom zakonu obicno se prvo primaju deca vaspitacica koje su vec otisle u penziju ali ja imam cetri drugarice koje rade u beogradskim vrticima ali nekima od njih mame nisu radile u vrticu vec su vukle jedna drugu tako da uglavnom u 60 % prime pripremljeno ali u 40% nepripremljeno
 
trazim posao u novosadskom vrticu,ali nemam veze,ni para,a i nisam u stranci..."cista" sam u potpunosti.zelim samo da posteno radim svoj posao u svojoj struci,a znam da je to tesko,jos pogotovo u nsu.

Мрка капа немош ни странка да ти помогне,једини систем тражи шансу ако има нека чистатица или сервирка на одређено па постепено

или Црногорска линија

Код Боре ни странка не помаже
 

Back
Top