Avatari i mi...

Error

Veoma poznat
Poruka
10.382
Kako birate avatare: da liče na vas na neki način (fizički ili da su odraz neke vaše osobine), da poručite nešto njime, da privučete, odbijete, nasmejete...?

Šta mislite... zašto neko često menja avatare, neko nikad, a ima onih koji ne vole uopšte da imaju avatar?
 
Kako birate avatare: da liče na vas na neki način (fizički ili da su odraz neke vaše osobine), da poručite nešto njime, da privučete, odbijete, nasmejete...?

Šta mislite... zašto neko često menja avatare, neko nikad, a ima onih koji ne vole uopšte da imaju avatar?

odraz raspoloženja...
 
Hmm bas lepa tema....dobro sam birala moj avatar da ga ne bih menjala :) a birala sam ga na osnovu veoma slicnog fizickog izgleda, stila, stava, ....jer nemam u planu da okacim svoju sliku a volim kad neciji avatar bar kolko-tolko nalikuje ili opisuje onoga ko se iza njega krije :cool:

Da ne nabrajam zasto mislim da neki menjaju ili nemaju uopste avatar jer duzim bespotrebno, bolje neka sami kazu :)
 
odraz raspoloženja...

:ok:ili neraspolozenja..jedna je stvar kad je neko kreativan pa nalazi nesto sto ga opisuje..ili nesto zanimljivo..smesno..originalno..ali definitivno kad menja nonstop je nestabilan..ja sam naletao na par bas nevidjenih avatara ali malo razmislim i bas iz tog razloga kao pomenuti da se trazim ne menjam ga
 
:ok:ili neraspolozenja..jedna je stvar kad je neko kreativan pa nalazi nesto sto ga opisuje..ili nesto zanimljivo..smesno..originalno..ali definitivno kad menja nonstop je nestabilan..ja sam naletao na par bas nevidjenih avatara ali malo razmislim i bas iz tog razloga kao pomenuti da se trazim ne menjam ga

da bre.. ima ljudi koji menjaju avatar nekoliko puta u toku dana...:lol:
 

Back
Top