La vie en rose

ZvezdanKa

Veoma poznat
Poruka
10.242
Na zahtev izvesnih forumasica, otvara se tema na kojoj treba da pisete vasu ideju zivota iz bajke...Drage moje, slobodno pustite masti na volju...daklem po jedna vila na svakom grckom ostrvu ili/i 4 crnca...

Ja sam skromna, necu da vam sputavam mastu, prvo malo vas da vidim...
 
Uvek je 25 C i kiša pada samo ponekad, i to noću, dok spavam.

Niko u mom idealnom svetu ne mljacka i čine ono što sam pisala na temi "Kriptonit" :rumenko:

Imam super momka, koji nije ljubomoran i voli iste filmove kao i ja. Zajedno gledamo "Marni" po stoti put. Voli i mog psa, i pas voli njega.

Momak je najbolji ljubavnik kog sam imala do sad.:rumenko: Volimo se, ali ne planiramo svadbu, jer ja nisam u tom fazonu.:rumenko:

Svako veče mogu da idem na pivo sa drugaricama, momak se ne ljuti, a i ujutru nemam gastritis :mrgreen:

Momak nije ljubomoran na moje drugove :rumenko::mrgreen:
PS super tema:heart:
 
da mogu zivela bih ovako:
imala bih pare tako da bih radila samo zato jer zelim naravno
i to verovatno malo jedno malo drugo,a malo bih bila i glumica :rumenko:
ne bih imala stalnu adresu
moj zivot bi malo bio grand malo malo rokenrol :rumenko: sta cu ja bar priznajem :hahaha:
ne bih bila verna iako bih volela da imam nekog stalnog
imala bih najerovatnije jedno dete,kao i sad
 
Ja i on.. :l Kucica u cvecu negde u prirodi. Leti smo na nekim toplim juznim morima u kucici na obali mora, :aha: , zimi u brvnari na planini uz vatru . Iz ovog zivota bih zadrzala pasiju za cipelama :lol: i broj istih koje posedujem bih upetostrucila :lol: Da, nismo bogati, normalno zivimo, ali imam neku magicnu karticu za kupovinu garderobe i knjiga dok ne poludim i racun za postpaid se sam placa od sebe.. Dalje .. Ne radim nista od kucnih poslova i ne depiliram se :zurka: Uvek mi je cisto u stanu.. Na krsti sam i tamo negde :lol: ali mnogo manje..
 
Ovako:

Ja radim ponekad i n radi ponekad...a imamo brdo love...i zivimo u razlicitim delovima sveta stalno, ali gde je toplo, to je obavezno...imamo 3 dece...prasina ne pada...odeca se ne guzva...a leti zivimo bez odece...on je mnogo dobar ljubavnik...

Normalno izlzimo zajedno...i odvojeno...i niko zbog toga nioje ljubomoran...imamo zajednicki i odvojene zivote, zajednicki i odvejene racune, zajednicka i zasebna kola...Ponekad sam sama a ponekad smo zajedno...Mogu sa decom da skoknem u Disneyland. a mogu i bez dece u Paris u shopping...
A realno...moze sve ovo milijardu puta manje..i bila bih zadovoljna!
:)
 
Pa zivela bih negde u Francuskoj, bavila se vinogradarstvom, moja vina bi bila poznata u celom svetu ali samo retki bi mogli da ih sebi priuste. Deca bi bila uspesna i uvek nasmejana, cesto bi me posecivali.
Niko se ne bi svadjao cak ni u susedstvu, uvek bih slusala muziku, nocu do kasno bila van ispred svoje lepe kuce...I neko bi me cesto pitao kako sam, ne radi reda vec zato sto ga stvarno zanima kako sam. Zime bi provodila u Rusiji, u centru Petrograda, izlazila, glupirala se i nista ne bih radila celu zimu. Zaboravila bih sve sto zelim zaboraviti iz dotadasnjeg zivota i nadoknadila propusteno.
Kratko, bila bih srecna.Valjda...
 
dosadan yebo te:confused:
ja kad bih bila zadovoljna onim sto imam verovatno bih se udala za djoleta,zaposlila u smederevskoj zelezari i isla svake godine u crnu goru na more:neutral:
ziot bez fantazije je skoro pa ko smrt

A zivot sa fantazijom rupa bez dna!
:)

Ali meni je ponekad tako dobro!

E sad mi se cini da bih mogla da zivim u toj fantaziji, samo jos 5. element da mi je blizu...
:sad2:
 
dosadan yebo te:confused:
ja kad bih bila zadovoljna onim sto imam verovatno bih se udala za djoleta,zaposlila u smederevskoj zelezari i isla svake godine u crnu goru na more:neutral:
ziot bez fantazije je skoro pa ko smrt

:heart:

Zato volim internet, sto mogu pisati mastarije,snove i gluposti i da se pri tom ne pitam sta ce pomisliti o meni i da li ce neko zabrinuto i sazaljivo odmahnuti glavom kao sto to cini moj muz kad mu pokusam samo natuknuti o cemu mastam i sta zelim. :(
 
:heart:

Zato volim internet, sto mogu pisati mastarije,snove i gluposti i da se pri tom ne pitam sta ce pomisliti o meni i da li ce neko zabrinuto i sazaljivo odmahnuti glavom kao sto to cini moj muz kad mu pokusam samo natuknuti o cemu mastam i sta zelim. :(

pa jes,odmah misli da ga kritikujes
a ti bi opet mastala i kad bi zivela u francuskoj i gajila grozdje:)
ko on meni kaze sinoc,eto u skoli smo morali da citamo te lektire,pa po nedelju dana se mlatis s knjigom a vidis kako sad za sat i po vremena odgledas predstavu i gotova stvar
a ja mu kazem neee dragi moj,s knjigom mozes po nedelju dana da uzivas a gledajuci predstavu samo sat i po
al to te informaticke/matematicke duse nikad nece razumeti:cmok2:
 
Pa zivela bih negde u Francuskoj, bavila se vinogradarstvom, moja vina bi bila poznata u celom svetu ali samo retki bi mogli da ih sebi priuste. Deca bi bila uspesna i uvek nasmejana, cesto bi me posecivali.
Niko se ne bi svadjao cak ni u susedstvu, uvek bih slusala muziku, nocu do kasno bila van ispred svoje lepe kuce...I neko bi me cesto pitao kako sam, ne radi reda vec zato sto ga stvarno zanima kako sam. Zime bi provodila u Rusiji, u centru Petrograda, izlazila, glupirala se i nista ne bih radila celu zimu. Zaboravila bih sve sto zelim zaboraviti iz dotadasnjeg zivota i nadoknadila propusteno.
Kratko, bila bih srecna.Valjda...

I ja bih volela da odem u Rusiju, na duže vreme :heart:
 
Ja bih zivela u Portugalu... i pravila bih i dalje nakit, prodavala ga sasvim uspesno:heart: Naravno, pored ovog moga faxa koji nicemu ne bi sluzio vec da mlatim diplomom Prava tecno bih govorila engleski, francuski, spanski i jelte portugalski:per:

On bi bio arhitekta, koji bi se bavio planinarenjem i ekstremnim sportovima, ali bio bi nezan u dusi i srcu:heart: i voleo bi me mnogoooooooooooo, naravno, prevara mu ne bi nikad na pamet pala, kao ni meni:heart: iako bismo imali sexy bastovana :hahaha:

Imali bi toliko para da mozemo da putujemo 5-6 puta godisnje bez cimanja ... I ja NIKAD ne bih kuvala, a jela bih predivne salatice, morske plodove i pice po citav dan, sto bi spremala neka starija kuvarica:per:

Prijatelji bi mi ziveli po citavom svetu i ne bi bio problem da se posecujemo (ta putovanja se ne ubrajjaju u ona 5-6), a imala bih nekog lokalnog gay prijatelja koji bi me zabavljao svojim nestaslucima:rumenko: ...

Imala bih 3 dece, 2 devojcice, identicne bliznakinje i starijeg decaka ... Imali bi plave oci i plavu kosu, bili bi jako pametni i vaspitani i multi talentovani ...
Majka bi mi bila zdrava i zaljubljena:)

I niko ne bi umirao ...

I imala bih dosta ptica, 2 psa, par macaka i farmu cincila:heart:
 
Na posao bih isla samo onda kad mi odgovara a plata bi mi bila ekstremno velika .Imala bih ogromnu kucu koju neko odrzava ,nekog ko ce da obavlja kucne poslove,i licnog vozaca :mrgreen:
Putovala bih po celom svetu i ucila jezike koje ne znam.Imala bih kucu na Kubi gde bih bila leti,i plesala bih po ceo dan uz kubansku muziku :)
Upoznala bih Roya Khana i on bi mi svako vece pevao i bio moj licni maser :zper:
Imala bih lozu na Marakani u trajnom vlasnistvu :mrgreen:
Imala bih moc da ispunjavam sebi sve zelje.
Muza ne bih menjala ..sumnjam da bi neki drugi trpeo moje hirove ,a deca bi isla u elitne skole u inostranstvu ..:)
 
Zivila bih u Spaniji,u nekoj vili, na obali...imala bih jahtu, naravno i poslugu.Naravno putovanja na prvom mjestu, volila bih se zadrzati s vremena na vrijeme na Alasci.
Partnera i klince iz RL bih zadrzala, s tim da bih posvojila jedno ili dvoje djece.

Nikad nitko ne bi bio bolestan,gladan ili tuzan
 
dosadan yebo te:confused:
ja kad bih bila zadovoljna onim sto imam verovatno bih se udala za djoleta,zaposlila u smederevskoj zelezari i isla svake godine u crnu goru na more:neutral:
ziot bez fantazije je skoro pa ko smrt

tačno
samo možda sam kao tinejdžerka fantazirala o čoveku koga volim i koji me voli, o načinu na koji me gleda, o dvoje dece, o psima i mački, o karijeri.
Onda sam sve to ostvarila.
Sada sanjarim da mi deca budu dobri i ostvareni ljudi, da između nas dvoje i dalje postoji ona hemija koja izaziva leptiriće, da život ne bude lošiji do ovog, može samo bolji.
Ali to nije bajka, to su realni ciljevi.
Ne maštam o kamionima, avionima, Karibima i sl.
 
Na posao bih isla samo onda kad mi odgovara a plata bi mi bila ekstremno velika .Imala bih ogromnu kucu koju neko odrzava ,nekog ko ce da obavlja kucne poslove,i licnog vozaca :mrgreen:
Putovala bih po celom svetu i ucila jezike koje ne znam.Imala bih kucu na Kubi gde bih bila leti,i plesala bih po ceo dan uz kubansku muziku :)
Upoznala bih Roya Khana i on bi mi svako vece pevao i bio moj licni maser :zper:
Imala bih lozu na Marakani u trajnom vlasnistvu :mrgreen:
Imala bih moc da ispunjavam sebi sve zelje.
Muza ne bih menjala ..sumnjam da bi neki drugi trpeo moje hirove ,a deca bi isla u elitne skole u inostranstvu ..:)

Na kubi je zima kad je kod nas leto!! :zplez:
 
Vila u Toskani...ali ne prevelika (ne podnosim ona grandiozna utvrdjenja od 100 soba).....Imam gomilu para, tako da zimi zujim po tropskim ostrvima a leti po planinama.....Dva preslatka klinca, dečak i devojčica (poželjno blizanci)... Pišem knjige koje se sjajno prodaju....Muž-puž, pozitivan, uvek nasmejan, razume moju potrebu da se osamim i pišem, ne gnjavi, ne davi, uvek je tu kad mi treba...
Roditelji zdravi i dugovečni.....stalno im uplaćujem putovanja u kojima uživaju.....posećuju sve one silne zemlje koje su propustili da vide dok su bili mlađi i šljakali za bedne plate...
A brata bih poslala u Afriku da sadi papriku....:mrgreen:
 
tačno
samo možda sam kao tinejdžerka fantazirala o čoveku koga volim i koji me voli, o načinu na koji me gleda, o dvoje dece, o psima i mački, o karijeri.
Onda sam sve to ostvarila.
Sada sanjarim da mi deca budu dobri i ostvareni ljudi, da između nas dvoje i dalje postoji ona hemija koja izaziva leptiriće, da život ne bude lošiji do ovog, može samo bolji.
Ali to nije bajka, to su realni ciljevi.
Ne maštam o kamionima, avionima, Karibima i sl.
e ista si moja majka:lol:
ja mastam o cemu god ocu:mrgreen:
jedino sto je vazno je znati kad si otvorio oci i treba da platis struju
 

Back
Top