NERO

Slobodno ga skini,ja sam skinula nero 9 i nisam imala nikakvih problema prilikom instalacije...mada neki pričaju da kada su ga skidali pre instalacije su morali prvo da ga krekuju pa onda instaliraju.
 
hwala puno...al dzaba ako ce da mi traju 30 dana... :)

Znam..probaj ako ti nije mrsko ova zadnja dva linka moguće da su full,al ništa ti ne govorim sa sigurnošću ja nisam još stigla da ih probam,jel mi se dešavalo da nađem instalacije za programe gde dobijem tri-četiri linka i jedan od njih bude full :)
 
Koristim NERO 7 i nesto dok radi koristicu ga. Prvenstveno sto novije verzije podrzavju Blu Ray diskove a to za sada nemam plus sto je po mom skromnom misljenju prevelika instalacija i nista osim programa za zapisivanje ne koristim
 
Koristim NERO 7 i nesto dok radi koristicu ga. Prvenstveno sto novije verzije podrzavju Blu Ray diskove a to za sada nemam plus sto je po mom skromnom misljenju prevelika instalacija i nista osim programa za zapisivanje ne koristim

слажем се са колегом,употпуности......
 
Koristim NERO 7 i nesto dok radi koristicu ga. Prvenstveno sto novije verzije podrzavju Blu Ray diskove a to za sada nemam plus sto je po mom skromnom misljenju prevelika instalacija i nista osim programa za zapisivanje ne koristim

Slažem se. Mada sam na netu pronašao Micro edition, samo nero express i nero burning room verzija 8. Radi odlično, a zauzima negde oko 40-50 MB (ne znam tačno).

Preteruju ga sa svim onim programima i glupostima u normalnom download packu, ovako je dobro...
 

Back
Top