pecenjara u Beogradu

Hrana ce uvek da ide. Slave,proslave,nove godine, bez pecenja ne moze nista da prodje. Samo je bitno pogoditi lokaciji i videti kakva je konkurencija u okolini. Naravno i oprema a i neko iskustvo ili predznanje ne bi skodilo. U svakom slucaju u hranu je najisplativije uloziti.
 
Hrana ce uvek da ide. Slave,proslave,nove godine, bez pecenja ne moze nista da prodje. Samo je bitno pogoditi lokaciji i videti kakva je konkurencija u okolini. Naravno i oprema a i neko iskustvo ili predznanje ne bi skodilo. U svakom slucaju u hranu je najisplativije uloziti.

Ma on to super zna da sprema ,rodjeni Sumadinac, a i neku kinticu imamo da krenemo nego pitanje je u kom delu grada traziti lokal :think:
 
A interesuje me jos nesto ako bi neko znao nesto vise o tome -da bi se hrana pripremala na licu mesta tj.peklo meso prasici jagnjici verovatno su potrebne silne dozvole a i specificno mesto lokala recimo pri nekoj pijaci i tako to. O tome zaista malo znamo
 
To je specificno pitanje. Pri pijacama uglavnom ima neka pecenjara, mada sada i dosta mesara imaju svoje pecenjare u sklopu. Po meni - izaberes neki blok na NBG koji je relativno pust sto se tice toga i krenes. U bloku u kome sam ja toga nema. A ima potraznje jer dolaze prodavci i prodaju po ulici meso tacnije izmedju zgrada.
 

Back
Top