Dosao mi stric iz Marseja.

E ovako da kazem koju ija na ovom forumu.Svake godine mi stric u ovo doba godene dolazi u Rumu na odmor i malo na more,vec 30 god radi u Marseju.
Ja kao i svake god cim stric dodje ja ga ispitam o svemu do najsitnijih detalja,svaki dan po malo ima vremena.
I sam sam u Marseju bio preko 5 puta.Naravno tema je Arapi tj muslimani znam otprilike sve ali poenta da je svake godine sve gore i gore.
Francuska policija to nisam ni znao vise i ne sme da udje u njihove cetvrti,toliko su postali nasilni i tako su se osilili da vise i granica nemaju.
Kada je stric otisao u Francusku tada si mirno mogao da setas ulicama da te niko ne dira a sad i delovi grada gde su Francuzi su nebezbedni Crnci i Arapi bukvalno otvoreno u sred bela dana napadaju a nekada i ubiju belca tj Francuza.
Svi vi forumasi ovo znate da neduzim sad sa postom ali zelim vase misljenje.
Neko je napisao o temi Francuska kultura da je sa de Golom umrla i Francuska da li se slazete.
Da li je ona NARODNA ISTINITA KO SA DJAVOLOM TIKVE SADI I KOLO IGRA znete vec epilog.

Већина француза и западњака су јели кокице и смејали се кад су РС и Србија бомбардоване. Супер је што им се враћа.
 
:worth::worth:

Kako beše, jel aktivna tema noć bensedina...:hahaha1:

Он није лупио. Арапи, турци и већина осталих муслимана стварају велике проблеме на западу, наталитет им је много већи од западњака и преузеће моћ над многим земљама на западу у блиској будућности.
 
Он није лупио. Арапи, турци и већина осталих муслимана стварају велике проблеме на западу, наталитет им је много већи од западњака и преузеће моћ над многим земљама на западу у блиској будућности.

Pa i mi smo taj zapad, šta misliš da bi oni rekli, nemoj njih oni su Srbi...

Oni samo streljaju muslimane, ništa više....
 
Pa i mi smo taj zapad, šta misliš da bi oni rekli, nemoj njih oni su Srbi...

Oni samo streljaju muslimane, ništa više....

Лупеташ. Шешељ је био пријатељ са Хусеином и Гадафијем. Такођер СРС има пријатељске односе са највећом муслиманском партијом у Сирији.
 
Већина француза и западњака су јели кокице и смејали се кад су РС и Србија бомбардоване.

zapravo, vecina francuza je bila protiv bombardovanja srbije......dobar deo je boleo qraz i za bombardovanje i za srbiju........a da su se smejali, i jeli kokice, to nisu......elem, to sto ti iz svoje zablje perspektive , prizemnog gmaza , kapiras da je to upravo ono sto bi ti radio......i kako bi se zabavljao.........nije recept za normalne ljude........:think:
 
Лупеташ. Шешељ је био пријатељ са Хусеином и Гадафијем. Такођер СРС има пријатељске односе са највећом муслиманском партијом у Сирији.

Jel se to hvalis ili se zalis????:think:

Sa Gadafijem daleko od toga da je bio prikan......ali sa Sadamom jeste bio intiman...sto bi narod rekao 'na prst u doope "........nadam se da ce uskoro da mu se pridruzi tamo gore, da zajedno odradjuju one device u muslimanskom raju......:mrgreen:
 
Плански се стварају услови сукоба,па је тако и у Француској.Сукоб ће бити потребан ради "виших циљева" оних који желе да створе јединствену религију и јединствен светски монетарни и економски систем.То је политка "одрживог развоја".
 
Njihov problem, niko ih nije terao da kolonizuju Alzir i zapadnoafricke dzungle. Mada, nije da Arapi i crnci po Francuskoj nemaju legitimnih razloga da se bune. Za pocetak, u panduraciji ih skoro i nema, pa ih zato pripadnici organa reda & zakona cesto maltretiraju, pa cak i ubijaju. Naravno, samo u slucajevima kada ih ima malo i ne vitlaju molotovljevim koktelima.
 
Njihov problem, niko ih nije terao da kolonizuju Alzir i zapadnoafricke dzungle. Mada, nije da Arapi i crnci po Francuskoj nemaju legitimnih razloga da se bune. Za pocetak, u panduraciji ih skoro i nema, pa ih zato pripadnici organa reda & zakona cesto maltretiraju, pa cak i ubijaju. Naravno, samo u slucajevima kada ih ima malo i ne vitlaju molotovljevim koktelima.
istina u Lionu sa u metrou na svakoj drugoj stanici vidjao zandare kako izuvaju iz gaca neke camuge i arape ,u Parizu vecv manje jel ih ima vise pa verotano nece da ih bas tako upadljivo prcaju
a u sustini ko ih yebe ,ako im se ne svidja siroka im sahara i dzungla :mrgreen:
 
istina u Lionu sa u metrou na svakoj drugoj stanici vidjao zandare kako izuvaju iz gaca neke camuge i arape ,u Parizu vecv manje jel ih ima vise pa verotano nece da ih bas tako upadljivo prcaju
a u sustini ko ih yebe ,ako im se ne svidja siroka im sahara i dzungla :mrgreen:

brate.........samo francuska murija bije jace i zesce nego ona , stara SFRJ.........

tako da se ne plasim ja mnogo da ce arapi preuzeti francusku......kada ih dohvate oni zlikovci, ofarbace ih u belo, a marseljezu ce da pevaju sa vise osecajnosti nego Iv Montan .......:hahaha:
 
istina u Lionu sa u metrou na svakoj drugoj stanici vidjao zandare kako izuvaju iz gaca neke camuge i arape ,u Parizu vecv manje jel ih ima vise pa verotano nece da ih bas tako upadljivo prcaju
a u sustini ko ih yebe ,ako im se ne svidja siroka im sahara i dzungla :mrgreen:
Vecina njih je rodjena u Francuskoj, gde da idu?

Mislim, nije da se nesto potresam zbog njihovih ljudskih prava, ali da je francuska panduracija gomila rasistickih neizivljenih majmuna, to je cinjenica.
 
Vecina njih je rodjena u Francuskoj, gde da idu?

Mislim, nije da se nesto potresam zbog njihovih ljudskih prava, ali da je francuska panduracija gomila rasistickih neizivljenih majmuna, to je cinjenica.

Pa vecina siptara je bila rodjena u Srbiji, pa se nesto nisi potresao kada su ih lesili oni pubovi sto su nosili jos titovke na glavama.............bas si se , verovatno, zabrinuo , onako ljudski ........gde da idu????:roll:
 
Njihov problem, niko ih nije terao da kolonizuju Alzir i zapadnoafricke dzungle. Mada, nije da Arapi i crnci po Francuskoj nemaju legitimnih razloga da se bune. Za pocetak, u panduraciji ih skoro i nema, pa ih zato pripadnici organa reda & zakona cesto maltretiraju, pa cak i ubijaju. Naravno, samo u slucajevima kada ih ima malo i ne vitlaju molotovljevim koktelima.

A zasto bi ih bilo u muriji???? Pa oni su u stranoj zemlji. Znaci emigrira par desetina hiljada arapa u Francusku , kote se tamo i onda eto zahtevaju da ih ima u muriji,na vlasti i sl.
 
Pa nece valjda ko sto su glupi Srbi na Kosmetu.Naselilo se gomila siptarcina koja je bezala iz Albanije,glupi Srbi a i ostatak SFRJ ovajali velike pare za pomoc toj regiji a koje su sluzile da se ta stoka razmnozava ko stakori a onda dali toj stoci svu vlast tamo. To samo glupi Srbi mogu da urade.
To kao da si ti gazda restorana i das gostima da ti sefuju i posle nekog vremena se pitas "zasto si propao"
 
Pa vecina siptara je bila rodjena u Srbiji, pa se nesto nisi potresao kada su ih lesili oni pubovi sto su nosili jos titovke na glavama.............bas si se , verovatno, zabrinuo , onako ljudski ........gde da idu????:roll:
U zavisnosti od toga na koji vremenski period mislis, ili sam jos shorao u nosu, ili jos nisam bio ni u planu.

I rekoh vec, ne potresam se, konstatujem.

A zasto bi ih bilo u muriji???? Pa oni su u stranoj zemlji. Znaci emigrira par desetina hiljada arapa u Francusku , kote se tamo i onda eto zahtevaju da ih ima u muriji,na vlasti i sl.
Ako imaju francuski pasos, nisu u stranoj zemlji.
 
podrzavam arape i crnce.
naduvane i zadrigle arogantne evropske kapitalisticke sile treba da se maknu sa scene.
gladni navaljuju na tvrdjavu evropu. osvojice je sto posto.
mozda je vreme da se mi srbi umesamo i da povedemo taj jadni i bedni narod u borbi za koru leba i casu zdrave vode.
mi smo jedini u evropi koji su nayebali od te evrope i logicno je da smo uz neprijatelje evrope.
 

Back
Top