Пуније или витке девојке

Hriscanin

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
360
Мени је све више доста мишићавих девојака које би изгледале као мушкарци када би им у фотошопу скинули усне и с*се.

Наравно, не свиђа ми се ни нека претерана гојазност која би се граничила са болешћу.

Идеал лепоте се мењао током векова.

Колико смо сами формирали (за нас) идеалну женску фигуру, а колико су медији утицали на нас?
О томе која фигура је лепша за очи могло би да се расправља, али за додире је 100% лепша раскошнија фигура.
:heart:

Ženski akt, Sava Šumanović

suman.jpg
 
...i ova tema ce se sad nastaviti u fazonu da li su bolje crnke ili plavuse....:neutral:

Намера покретача теме је била да скрене пажњу девојкама да ће затезањем тела нахватати искључиво кретене.

Немам ништа против умереног вежбања ради здравља, или држања дијете када је препише лекар, али ми је више мука од фазона "имам савршено тело, радила сам на себи, гледајте ме" :roll:
 
...znas onu izreku 'rdjavom k*** svaka dlaka smeta'....tako nesto....

ma znam...zato sam morala da obrijem pitchku skroz...da vis sad kakav je to oral...
ja legnem na ledja a on mi uzme guzu u ruke i podigne me malo,i mljacka...mljacka...
ili-on lezi dole,a ja mu dodem od gore na jezik i hebem ga u glavu...mmm
ja trsla. al ovo gore je istina...i onda ga mucim min pola sata pre nego sto svrsim...e tako.
 
Намера покретача теме је била да скрене пажњу девојкама да ће затезањем тела нахватати искључиво кретене.

Немам ништа против умереног вежбања ради здравља, или држања дијете када је препише лекар, али ми је више мука од фазона "имам савршено тело, радила сам на себи, гледајте ме" :roll:

E bas tu sto ima savrseno telo koje je gajila godinama zabole sta ce prolaznici reci
 
Намера покретача теме је била да скрене пажњу девојкама да ће затезањем тела нахватати искључиво кретене.

Немам ништа против умереног вежбања ради здравља, или држања дијете када је препише лекар, али ми је више мука од фазона "имам савршено тело, радила сам на себи, гледајте ме" :roll:

pa naravno da to radim zbog sebe...ja ne kapiram zasto bi vodila racuna o sebi zbog drugih...
ima debelih zena,sa celulitom koje imaju bas lepe muskarce...
svako moze naci nekoga ...
 
Није тако. Знам гомилу вежбајућих девојака које свакодневно каче слике на фејсбук из основног разлога да би храниле сујету.

Dobro pricamo o savrsenom izgledu..a do toga treba doci..najpre mozgom pa vezbanjem..ja ne znam nijednu s takvim telom da ima manjak samopouzdanja i da joj treba dokaz i potvrda
 

Back
Top