kreativnost u životu, život u krativnosti

nepriznato sam dobar slikar.
priznato sam osrednja kuvarica.

ostalo je josh samo da ispitam javno mnjenje kakva sam u krevetu, pa da se potpuno definishem kao zzena. :D

ja sam osrednji slikar,...a izuzetno dobro kuvam,....i ne bi mi nikada palo na pamet da pitam javno mnjenje, kakav sam u krevatu, jer me to sigurno ne bi definisalo, kao dobrog muža,...i pogotovo, ne kao dobrog muža,...a još manje tebe, kao dobru ženu,...pogotovo, kao dobru ženu,...briga javno mnjenje za to, da li smo ti i ja dobri muž, ili dobra žena,...što sigurno nije slučaj i sa našim, sadašnjim,...ili budućim, da ih nazovem,...,,milima,,
Da ne bi smo puno polemisali, shvati ovo samo kao mišljenje onog, ko je ovu temu započeo,...OK?!...kuvanje i slikarstvo na stranu,...ali ovo treće,...
 
Poslednja izmena:
Ako si mislio na ljubav i sex...ok, naravno da je u toj oblasti prekopotrebna kreativnost da bi veza opstala...Ako je nema, veza se ubrzo pretvara u monotoniju života i gubi svaki smisao...Ponekad je dovoljna kreativnost bar jedne strane ali je poželjna obostrana...
S druge strane, jako je siroka tema, otići ćemo daleko, kreativnost nam treba u svim aspektima života...na poslu, u kuci. sa prijateljima, u slobodnom vremenu, na odmorima...i da ne preteram, zavrsicu...ovako:- U danasnje vreme čovek mora biti kreativan i ako hoce da preživi...sa ovakvim platama...
:per::zcepanje::ok:
 
Ako si mislio na ljubav i sex...ok, naravno da je u toj oblasti prekopotrebna kreativnost da bi veza opstala...Ako je nema, veza se ubrzo pretvara u monotoniju života i gubi svaki smisao...Ponekad je dovoljna kreativnost bar jedne strane ali je poželjna obostrana...
S druge strane, jako je siroka tema, otići ćemo daleko, kreativnost nam treba u svim aspektima života...na poslu, u kuci. sa prijateljima, u slobodnom vremenu, na odmorima...i da ne preteram, zavrsicu...ovako:- U danasnje vreme čovek mora biti kreativan i ako hoce da preživi...sa ovakvim platama...
:per::zcepanje::ok:

...hej, pa nisam ja mislio sa tobom zatvoriti ovu temu,...nemoj odmah sve reći,...drži malo u neizvesnosti,...
 
Ako si mislio na ljubav i sex...ok, naravno da je u toj oblasti prekopotrebna kreativnost da bi veza opstala...Ako je nema, veza se ubrzo pretvara u monotoniju života i gubi svaki smisao...Ponekad je dovoljna kreativnost bar jedne strane ali je poželjna obostrana...
S druge strane, jako je siroka tema, otići ćemo daleko, kreativnost nam treba u svim aspektima života...na poslu, u kuci. sa prijateljima, u slobodnom vremenu, na odmorima...i da ne preteram, zavrsicu...ovako:- U danasnje vreme čovek mora biti kreativan i ako hoce da preživi...sa ovakvim platama...
:per::zcepanje::ok:

a zamisli tek,...mi ovde mukotrpno radimo, za duplu platu,...duplo golo,... i ne samo da preživljavamo,....nego baš nam je ,...puknite, vi što kreativnost krijete,...
 
[SIZE="5"[SIZE="3"]]prijatelji moji, Pjer je otsvirao svoje,....hvala na druženju, zatvaraju nam temu,...nismo podobni,...možda negde,...nekad,...[/SIZE][/SIZE]

...šalio se,...otišao malo da otspava,...pošto je nezamenjiv,..a ja ga čekam, daću mu, ko što daje svaka,....
koja je, od vas dve ovo napisala?


Vidite cvetići i cvećke moje,.[/I]..ne znam ko mi je ovo sve namestio,...odajem mu priznanje,...dobar je,...samo neka se previše ne opušta, jer,....sutra je nedelja, a ja sam najkreatiniji u nedelju,...da vidim vas, jeste li i vi kreativni nedeljom, kao i ja,...Dan počinje sa večeri,...nedelja je već počela,...kreativnost ne treba obuzdavati,..i ovde možete voleti,...a nije zabranjeno i nedeljom
 
Poslednja izmena:

Back
Top