Čeda ili Toma

Ko je gori političar i čovek

  • Čeda

  • Toma


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Тома је најгори а Чеда одмах до њега.
СНС и ЛДП убедљиво две најгоре странке заједно са ЛСВ и Г17.

П.С. Тек сад видим да је питање за радикале али нема везе.
 
Toma je, bar za mene, polupoliticar..........tesko da bih ikada mogao da mu dam glas ali u odnosu na Cedu je pravo zlato.
Ceda je, bar ja tako mislim najvece zlo na nasoj politickoj sceni. Ne treba zaboraviti njegovo veliko prijateljstvo sa stanarima Silerove koji su na kraju ubili Zorana Djindjica, dzipove, letovanja i zimovanja sa svitom guvernanti i telohranitelja, Madera, Dedinje, hacijenda u Zemunu..............a (sam je tako izjavio) 2000. godine jedino bogatstvo koje je imao je bilo 5.000 CD-a!!!!!!!!!!!!
Covek koji je naprasno diplomirao 6. oktobra (figurativno) i bez jednog jedinog dana radnog staza samo kriminalom moze da stekne ogroman imetak i da zivi na luksuznom nivou.
Ceda Jovanovic je prava posast Srbije!
I kuga je bolja od njega.


P.S. Toma deluje za nijansu postenije i pametnije od Cede.
 
Poslednja izmena:
Toma je najgori.
Zasto?
Ceda Jovanovic i Nenad Canak su iskreni, otvoreno kazu sta hoce, pa sad ako ti se svidja ti glasaj za njih. A Toma je podmukli kameleon.

Mislim da si malo pobrkao.
U stvari, za Tomu si u pravu ali za Cedu gresis.
Ceda je najveci lazov i prevarant u Srbiji.
Kune se u Djindjica a sa druge strane druguje se njegovim ubicama iz Silerove.
Kaze "da se isplati dobar posao a ne dobra sema" a onda bez dana radnog staza se useli u vilu na Dedinju a "tast" iznenada kupi hacijendu u Zemunu.
Kleo se da sa socijalistima nikada nece ni razgovarati a danas kohabitiraju u gradu i u nekim opstinama. Naravno, poslanicka grupa LDP-a u skupstini sve vreme se ponasa kao rezevni tocak vladi u kojo je i SPS.
Ima jos dosta primera o Cedinom "postenju" ali bojim se da ce nabrajanje zauzeti mnogo prostora. U ostalom, zar ga bas zbog tog "postenja" nisu napustili gotovo svi ljudi sa kojima je osnovao LDP? Lecic, Petrovic, Biljana Srbljanovic, Samardzic.........nadam se da si citao sta su ti ljudi (koji ga izuzetno dobro poznaju) rekli o njegovom "postenju"?

A Canak...........on je obicna dvorska luda i nevaspitani pajac. Jedan neozbiljan lik.
 
Mislis Gerasim Ljajic?

P.S.
oprosti sto skrecem sa teme, ali sta je taj Gerasim konkretno ucinio?
Jeste, lepo se slika, daje odmerene izjave, stice se utisak da se zaista trudi, ali GDE su njegovi konkretni rezultati?

Mislis za Sandzak ili konkretno za Srbiju ???

Lista je dugacka,mogao bih dosta toga da ti pisem, ali nekom drugom prilikom ... Ucinio je mnogo vise od pojedinih politicara ...
 
Mislim da si malo pobrkao.
U stvari, za Tomu si u pravu ali za Cedu gresis.
Ceda je najveci lazov i prevarant u Srbiji.
Kune se u Djindjica a sa druge strane druguje se njegovim ubicama iz Silerove.
Kaze "da se isplati dobar posao a ne dobra sema" a onda bez dana radnog staza se useli u vilu na Dedinju a "tast" iznenada kupi hacijendu u Zemunu.
Kleo se da sa socijalistima nikada nece ni razgovarati a danas kohabitiraju u gradu i u nekim opstinama. Naravno, poslanicka grupa LDP-a u skupstini sve vreme se ponasa kao rezevni tocak vladi u kojo je i SPS.
Ima jos dosta primera o Cedinom "postenju" ali bojim se da ce nabrajanje zauzeti mnogo prostora. U ostalom, zar ga bas zbog tog "postenja" nisu napustili gotovo svi ljudi sa kojima je osnovao LDP? Lecic, Petrovic, Biljana Srbljanovic, Samardzic.........nadam se da si citao sta su ti ljudi (koji ga izuzetno dobro poznaju) rekli o njegovom "postenju"?

A Canak...........on je obicna dvorska luda i nevaspitani pajac. Jedan neozbiljan lik.

Ja govorim o ideologiji jer mi je samo ideologija vazna.
U tom pogledu Ceda je dosledan u svojoj viziji gradjanske anarhije. :mrgreen:

http://www.dvougao.rs/index.php?option=com_content&task=view&id=131&Itemid=34

"Чедомир Јовановић је доследан, али у погрешном правцу"

:mrgreen:
 

Back
Top