Problem sa zenom

mikicn

Početnik
Poruka
1
Cao svima kao prvo. Ja imam problema sa mojom devojkom a sada suprugom koju sam ozenio pre godinu dana , slazemo se do nekle ali imamo jedan problem izgleda da ona nece decu. Oboje smo 26 godina stari. Radimo na tome jos malo svaki dan za ovu godinu dana a ona jos nije trudna. Neznam sta moze da bude. Ne uzimam tablete protiv toga, barem ne ja a i nju nisam video da koristi. Ali sam zapazio da u zadnje vreme uvek posle seksa odmah trci u WC. Pa me interesuje dali je moguce da tada izbaci spermu uz pomoc mokrace. jer vec mesec dana mislim da da kupim kameru za spijunazu pa da budem siguran. Njoj o ovome jos nisam pricao. Hvala
 
ovako budalo!:
Kao prvo, cao svima. Imam problema sa mojom devojkom, a sada suprugom, koju sam ozenio pre godinu dana. Slazemo se donekle, ali imamo jedan problem. Izgleda da ona nece decu. Oboje smo 26 godina stari. Radimo na tome jos malo svaki dan za ovu godinu dana a ona jos nije trudna. (sta je pisac hteo da kaze :shock:??? ) Neznam sta moze da bude. Ne uzimam tablete protiv toga, barem ne ja, a i nju nisam video da koristi. Zapazio sam da u poslednje vreme uvek posle seksa odmah trci u WC, pa me interesuje da li je moguce da tada izbaci spermu uz pomoc mokrace? (BUHAHAAHAHAHAHAAH) Vec mesec dana mislim da kupim kameru za spijunazu pa da budem siguran. Njoj o ovome jos nisam pricao.(Da joj pricas da ces je spijunirati?) :shock:Hvala
AHAHAHAHHAHAHAHAHHAHhaahahahaahahahahahhahaahahahahaahahhahaahahahahaahaha
Ubi se bre budalo nepismena!
 
Ti to ozbiljno? :? ej momak.. "da izbaci spermu.."?! odakle bre, pa ne pisa kroz vaginu zaboga.. pobrko si rupe sinko, mozda zato nema bebe? :lol: :lol: c-c-c
A ono za kamere.. dali uopste vredi komentarisati? ne samo da tom braku ozbiljno fali poverenja, vec si ti i malo bolestan.. izvini ali stvarno :?
 
Ma ne slusaj ti njih decko slusaj mene
Kupi bre kameru i obavezno pazi sta radi...ujutro ispod prozora potrazi tragove sperme...sigurno ju je izbacila!!!!Ma sta kamere...unajmi spijune nek je prate...od wc-a i nazad.I obavezno(u slucaju da je spermu isprala) svaki dan proveravaj hemijski sastav vode!!!!Moras da skupis sto vise dokaza!!!
 
Slušaj sinko,ovi ovde te shvataju neozbiljno.
Ne troši parice na kameru ili na ne daj bože neke špijune(007),nego ti nju lepo da vežeš za krevet lisicama,lancima i raznoraznim bukagijama.Nema da mrdne.A pre toga trkni u prodavnicu i kupi plutane čepove(pampure).A onda navali na nju puni je do mile volje.Posle seksa uguraj joj te pampure,ali vodi računa da joj ne staviš u ****(razliku verovatno znaš),i ne odvezuj je sledećih 28 dana.Eto mislim da ćeš uspešno da rešiš problem.Ako ne upali ovaj recept javi se da ti dam neki novi savet. :? 8)
 
mikicn:
Cao svima kao prvo. Ja imam problema sa mojom devojkom a sada suprugom koju sam ozenio pre godinu dana , slazemo se do nekle ali imamo jedan problem izgleda da ona nece decu. Oboje smo 26 godina stari. Radimo na tome jos malo svaki dan za ovu godinu dana a ona jos nije trudna. Neznam sta moze da bude. Ne uzimam tablete protiv toga, barem ne ja a i nju nisam video da koristi. Ali sam zapazio da u zadnje vreme uvek posle seksa odmah trci u WC. Pa me interesuje dali je moguce da tada izbaci spermu uz pomoc mokrace. jer vec mesec dana mislim da da kupim kameru za spijunazu pa da budem siguran. Njoj o ovome jos nisam pricao. Hvala
Da li si ti siguran da zelis decu sa njom,posto u gore navedenom procitah da se slazete DONEKLE...ja bi na tvom mestu dobro promislila ako je nakon godinu dana slaganje donekle kako ce da bude za par godina,a ni poverenje vam nije jaca strana...Prvo ti to da razjasnis medju vama,pa onda deca...Pozdrav!!!
 
0077:
Slušaj sinko,ovi ovde te shvataju neozbiljno.
Ne troši parice na kameru ili na ne daj bože neke špijune(007),nego ti nju lepo da vežeš za krevet lisicama,lancima i raznoraznim bukagijama.Nema da mrdne.A pre toga trkni u prodavnicu i kupi plutane čepove(pampure).A onda navali na nju puni je do mile volje.Posle seksa uguraj joj te pampure,ali vodi računa da joj ne staviš u ****(razliku verovatno znaš),i ne odvezuj je sledećih 28 dana.Eto mislim da ćeš uspešno da rešiš problem.Ako ne upali ovaj recept javi se da ti dam neki novi savet. :? 8)

Hehe....jbg moze i tako
 
Koji si se qurac zenio kada ne znas ni dete da napravis... zena mora da ti se smeje u WC-u ili u najmanju ruku masturbira da dovrsi ono sto ti nisi uspeo... hahahaha :P

Ma pricaj sa njom covece, bre kako te nije blam da postavljas takvo pitanje gomili seksualno neizivljenih ocajnika?!?!? Da se razumemo, sebe ne ubrajam medju njih... :wink: ja sam strashan dasa... :roll:
 
Steffan:
Koji si se qurac zenio kada ne znas ni dete da napravis... zena mora da ti se smeje u WC-u ili u najmanju ruku masturbira da dovrsi ono sto ti nisi uspeo... hahahaha :P

Ma pricaj sa njom covece, bre kako te nije blam da postavljas takvo pitanje gomili seksualno neizivljenih ocajnika?!?!? Da se razumemo, sebe ne ubrajam medju njih... :wink: ja sam strashan dasa... :roll:
Dal da se smejem il da placem
 
wild_child:
Steffan:
Koji si se qurac zenio kada ne znas ni dete da napravis... zena mora da ti se smeje u WC-u ili u najmanju ruku masturbira da dovrsi ono sto ti nisi uspeo... hahahaha :P

Ma pricaj sa njom covece, bre kako te nije blam da postavljas takvo pitanje gomili seksualno neizivljenih ocajnika?!?!? Da se razumemo, sebe ne ubrajam medju njih... :wink: ja sam strashan dasa... :roll:
Dal da se smejem il da placem

Zasto sve tako dozivljavas emocionalno? :wink: Vi zene bi ili da placete ili da se smejete, to vam je izgleda najveca zivotna dilema... :P Zasto me jednostavno ne iskuliras? Probaj, ti to mozes... :P
 
mikicn:
Cao svima kao prvo. Ja imam problema sa mojom devojkom a sada suprugom koju sam ozenio pre godinu dana , slazemo se do nekle ali imamo jedan problem izgleda da ona nece decu. Oboje smo 26 godina stari. Radimo na tome jos malo svaki dan za ovu godinu dana a ona jos nije trudna. Neznam sta moze da bude. Ne uzimam tablete protiv toga, barem ne ja a i nju nisam video da koristi. Ali sam zapazio da u zadnje vreme uvek posle seksa odmah trci u WC. Pa me interesuje dali je moguce da tada izbaci spermu uz pomoc mokrace. jer vec mesec dana mislim da da kupim kameru za spijunazu pa da budem siguran. Njoj o ovome jos nisam pricao. Hvala
Lepo se spakujete i na pregled kod cika doktora!
 
blacky80:
mikicn:
Cao svima kao prvo. Ja imam problema sa mojom devojkom a sada suprugom koju sam ozenio pre godinu dana , slazemo se do nekle ali imamo jedan problem izgleda da ona nece decu. Oboje smo 26 godina stari. Radimo na tome jos malo svaki dan za ovu godinu dana a ona jos nije trudna. Neznam sta moze da bude. Ne uzimam tablete protiv toga, barem ne ja a i nju nisam video da koristi. Ali sam zapazio da u zadnje vreme uvek posle seksa odmah trci u WC. Pa me interesuje dali je moguce da tada izbaci spermu uz pomoc mokrace. jer vec mesec dana mislim da da kupim kameru za spijunazu pa da budem siguran. Njoj o ovome jos nisam pricao. Hvala
Lepo se spakujete i na pregled kod cika doktora!
Pa, mozda ti spermici ne rade mnogo dobro?
Mislim da tvoja zena krije ljubavnika u vodokotlicu, mazi ga i pazi ga i zove ga vibrator :(
 
mikicn:
Cao svima kao prvo. Ja imam problema sa mojom devojkom a sada suprugom koju sam ozenio pre godinu dana , slazemo se do nekle ali imamo jedan problem izgleda da ona nece decu. Oboje smo 26 godina stari. Radimo na tome jos malo svaki dan za ovu godinu dana a ona jos nije trudna. Neznam sta moze da bude. Ne uzimam tablete protiv toga, barem ne ja a i nju nisam video da koristi. Ali sam zapazio da u zadnje vreme uvek posle seksa odmah trci u WC. Pa me interesuje dali je moguce da tada izbaci spermu uz pomoc mokrace. jer vec mesec dana mislim da da kupim kameru za spijunazu pa da budem siguran. Njoj o ovome jos nisam pricao. Hvala

8) Bolje da si nju naceo pricom nego gomilu koja te lozi a po malo i sa razlogom. :lol: :roll: :idea: Idi kod prijatelja koji imaju decu poigraj se snjima zajedno sa tvojom donekle obozavanom zenom pa je navedi na razgovor o deci kad se kuci vratis. :) Malo razmisljaj u buduce kakva pitanja postavljas, :roll: a o kameri da ne pricamo. Pa posle godinu dana nemas poverenja u zenu. Bolje se malo osvesti ili otrezni pa porpicaj prvo sa nekim ko ce te otvoriti pre nego i sopstvenu zenu iznenadis tekstovima koji vidim mogu lako da ti izlete. :( :?: :?: :?: :?:
 
E OVAKO........
DA SE TI NE BI TRAUMIRO NEGO TI MENI NJU DOVEDI DA JA I ONA POPRICAMO......
MISLIM OZBILJNO KO LJUDI.........
POSTO SI TI NEKO NERAZVIJENO DERISTE KOJE SAMO NESTO UMISLJA.......
ILI CES DOBITI BEBU ILI TRIPER :twisted: :twisted:
MA NE SAD OZBILJNO.......
Dovedi je kod mene i reci koje dete hoces m/z
i dobijas ga sigurno za 9 mes.
ako slucajno omanem imas garanciju pa cemo iznova ja i ona da radimo na tome :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
mikicn:
Cao svima kao prvo. Ja imam problema sa mojom devojkom a sada suprugom koju sam ozenio pre godinu dana , slazemo se do nekle ali imamo jedan problem izgleda da ona nece decu. Oboje smo 26 godina stari. Radimo na tome jos malo svaki dan za ovu godinu dana a ona jos nije trudna. Neznam sta moze da bude. Ne uzimam tablete protiv toga, barem ne ja a i nju nisam video da koristi. Ali sam zapazio da u zadnje vreme uvek posle seksa odmah trci u WC. Pa me interesuje dali je moguce da tada izbaci spermu uz pomoc mokrace. jer vec mesec dana mislim da da kupim kameru za spijunazu pa da budem siguran. Njoj o ovome jos nisam pricao. Hvala
:lol: :lol: :lol:
da li se to meni cini, ili je nzena, ndevojka, utata,.... dobila konkurenciju?
:lol:
 
Nekada sam smatrao da ovde dodje ponekad neki pametan clan.ALI SADA UGLAVNOM OBITAVAJU OVDE KRETENI:Zasto je smesno ako neko postavi malo glupo pitanje.Decko nije upucen na neke stvari.Jos nije naucio da mok´raca izlati na samom pocetku vagine iz druge rupice koja nema bas puno veze sa onim delom u kom se vrsi oplodja.I na taj nacin sto piski sigurno nemoze izbeci trudnocu.Problem moze biti u tebi u njoj.Ili jednostavno se jos nije desilo.Ako zelis da ustanovis da li tvoja zena zeli decu.Postoji jedan civilizovan nacin.A to je razgovor.Pitaj je.I u krajnjem slucaju dogovorite se oko nekih pojedinosti vaseg zivota.Pa ako je potrebno mozete i u neku kliniku da uradite test plodnosti.
 
Bustura:
Nekada sam smatrao da ovde dodje ponekad neki pametan clan.ALI SADA UGLAVNOM OBITAVAJU OVDE KRETENI:Zasto je smesno ako neko postavi malo glupo pitanje.Decko nije upucen na neke stvari.Jos nije naucio da mok´raca izlati na samom pocetku vagine iz druge rupice koja nema bas puno veze sa onim delom u kom se vrsi oplodja.I na taj nacin sto piski sigurno nemoze izbeci trudnocu.Problem moze biti u tebi u njoj.Ili jednostavno se jos nije desilo.Ako zelis da ustanovis da li tvoja zena zeli decu.Postoji jedan civilizovan nacin.A to je razgovor.Pitaj je.I u krajnjem slucaju dogovorite se oko nekih pojedinosti vaseg zivota.Pa ako je potrebno mozete i u neku kliniku da uradite test plodnosti.
a znate li koja je klinika .......
pa kod ovog pametnjakovica
on sve zna
on je naj pametniji
on je naj mudriji
on je doktor
on je sestra
on je babica
i na kraju
on je jedini ovde pametan svi smo mi pacenici,degeni,klosari,propalice,idioti itd......
seljacino jedna,mrcino.....
ti si nekad smatrao ovo a sad ono pa ces opet ovo...
vidi se da si pametan kad cas ovako smatras a cas onako :evil: :evil: :evil:
 
Mir ljudi bez svadje...ali stvarno Bustura.Daj bre zar ne kontash da nas covek ebe u zdrav mozak...ostavio je vec par tako nebuloznih pitanja ...zasto se ubijash da mu objasnish,vidish da te vuce za nos.Ko i ona ndevojka...ili kako vec.
 
Bustura:
Nekada sam smatrao da ovde dodje ponekad neki pametan clan.ALI SADA UGLAVNOM OBITAVAJU OVDE KRETENI:Zasto je smesno ako neko postavi malo glupo pitanje.Decko nije upucen na neke stvari.Jos nije naucio da mok´raca izlati na samom pocetku vagine iz druge rupice koja nema bas puno veze sa onim delom u kom se vrsi oplodja.I na taj nacin sto piski sigurno nemoze izbeci trudnocu.Problem moze biti u tebi u njoj.Ili jednostavno se jos nije desilo.Ako zelis da ustanovis da li tvoja zena zeli decu.Postoji jedan civilizovan nacin.A to je razgovor.Pitaj je.I u krajnjem slucaju dogovorite se oko nekih pojedinosti vaseg zivota.Pa ako je potrebno mozete i u neku kliniku da uradite test plodnosti.

Ako neko ima 26 godina, godinu dana braka i postavlja ovakva pitanja... stvarno se pitam ko je... kako si ono rekoa "kreten"?
U stvari... i ne pitam se...
 

Back
Top