Komplimenti

maslacak93

Aktivan član
Poruka
1.969
Koji je naaajlepsi kompliment koji ste dobili? :)
I da li dajete komplimente iskreno ili da biste se dodvorili ili nesto sl.?

Ja sam bila nacisto dirnuta kad mi je Savicka rekla pretprosle noci da sam ja jedno neiskvareno dete :heart:
aaahah:lol:
mada,mozda je to rekla pod uticajem alkohola
popila je dva bambusa i dve casice rakije :eek:
:lol:

ne,ozb. ?? :)
 
Da sam dobra dusa i da imam dobro dupe:lol:ne shvata svako bezazleno i uglavnom misle da je s zadnjim namerama pa tako treba znati kome se dele i kako ce odreagovati..obicno se istripuju umesto da shvate dobronamerno
 
pod alkoholom kažeš ono što stvarno misliš...

a meni je najlepši kompliment uputio jedan dečko.... i to: 'ti kad me pogledaš, osećam se kao da pročitaš sve što mislim, koliko su ti samo dobre oči!!!'
 
Ne znam koji je najlepsi koji sam dobila.
Ne upucujem cesto komplimente, vec kad mi se stvarno nesto dopada kod nekoga/nesto volim kod nekoga, pa mu uputim kompliment.
A ni ja ne dobijam cesto komplimente.
A jednom mi je drug rekao da imam tuzne oci. A mislim da znam i sto je to tada rekao, tada su mi oci stvano bile tuzne. :D
 
Ne znam koji je najlepsi koji sam dobila.
Ne upucujem cesto komplimente, vec kad mi se stvarno nesto dopada kod nekoga/nesto volim kod nekoga, pa mu uputim kompliment.
A ni ja ne dobijam cesto komplimente.
A jednom mi je drug rekao da imam tuzne oci. A mislim da znam i sto je to tada rekao, tada su mi oci stvano bile tuzne. :D

rep.
:zcepanje:
 
Ja ne pamtim kad sam poslednji put uputila nekom kompliment,
sećam se da sam drugu rekla da se divim njegovoj predanosti muzičkoj školi,tj. bavljenju time.
A najlepši kompliment koji je meni bio upućen...:think:
Možda to da imam pogled prodoran k'o skener.:)
 
Ja ne pamtim kad sam poslednji put uputila nekom kompliment,
sećam se da sam drugu rekla da se divim njegovoj predanosti muzičkoj školi,tj. bavljenju time.
A najlepši kompliment koji je meni bio upućen...:think:
Možda to da imam pogled prodoran k'o skener.:)

jaaoo :heart: :)

p.s. to me je odmah podsetilo na..albusa dambldora. :rumenko: :lol:
leepo je :)
 
Baš ne volim komplimente.
Deluju mi kao ulizivanje i laskanje. Ugh.
Ali dobijam, da. Hm, jedan drug mi stvarno mnogo priča kako imam dobru liniju, to malo zabrinjava, ali eto, khm, khm :neutral:
Pa onda, je*em li ga. Pričaju mi kako sam pametna. :mrgreen:
 
Dobijam komplimente cesto u zadnje vreme...Najlepsi komplimente koji sam ikada dobila jeste da sam mnogo pametna(mada sama i ne verujem u to).ne uzvratim uvek komplimentom,posto se trudim da budem iskrena pa ako mi se nesto ne svidja necu ni da komentarisem.Kazem ,,Hvala" i to je to...A sama cesto dajem komplimente,onima koji to zasluze...Mislim da su ovakve sitne pohvale u zivotu veoma vazne,jacaju samopouzdanje.
 
svakodnevno dobijam komplimente i navikla sam....ali ne znam da li su iskreni,verovatnlo ima ali mislim da je vecina da bi mi se dodvorili..ja kad dajem komplimente uvek su iskreni ...( ponekad ironicni)
 
Ne zanima me previse. Komplimenti koje primam na jedno uvo udju a na drugo izadju, a ne picam o drugim ljudima dok me ne pitaju, ali uvek isticem njihove dobre osobine, ako se to racuna kao kompliment...
 

Back
Top