Utisci o Srbiji?

Misliš na ercegovce katolike, tipa Marko 1, 2, 3 itd...:D
Udari ga,Čvrsnica,Sinji propeler...Kyo je bio,kaže uplašio se neko lika sa kokardom i bradurinom koji je kod ''Londona'' izlazio iz trole.Kaže da četnici imaju urođenu sposobnost da detektuju Hrvate u BG.:per::hahaha:...a Marko 01 je bio xxx puta,zato mi je u početku smetalo šta svašta piše a informisan je iz prve ruke.
 
Udari ga,Čvrsnica,Sinji propeler...Kyo je bio,kaže uplašio se neko lika sa kokardom i bradurinom koji je kod ''Londona'' izlazio iz trole.Kaže da četnici imaju urođenu sposobnost da detektuju Hrvate u BG.:per::hahaha:...a Marko 01 je bio xxx puta,zato mi je u početku smetalo šta svašta piše a informisan je iz prve ruke.

A Adem... Jel on informisan?:per:
 
Udari ga,Čvrsnica,Sinji propeler...Kyo je bio,kaže uplašio se neko lika sa kokardom i bradurinom koji je kod ''Londona'' izlazio iz trole.Kaže da četnici imaju urođenu sposobnost da detektuju Hrvate u BG.:per::hahaha:....

:eek::eek::eek:

NE LAŽI:eek:

to nikada nisam rekao :evil:

ovo ispred jeste....bilo....i pričao sam o tome...stvarno mi se ne da ponavljat priču:roll:
 
Ajde ponovo.. Mada fokusiraj se na pozitivne utiske iz Srbije!!!

Sve ostalo nije prihvatljivo!!!:rtfm:

:hahaha1:

pozitivno!? pa jeftinije je nego u Hrvatskoj od gradskog pa do međugradskog prevoza, hrane, pića, potrepština, hostela.....barem se meni tako činilo :D ....a ljudi su više opušteniji ....mada su me one babuskare na železničkom kolodvoru pravo iživcirale kako su se ponašale prema SVIMA putnicima (dakle i Srbima)....arogantno i usporeno:(
 

pozitivno!? pa jeftinije je nego u Hrvatskoj od gradskog pa do međugradskog prevoza, hrane, pića, potrepština, hostela.....barem se meni tako činilo :D ....a ljudi su više opušteniji ....mada su me one babuskare na železničkom kolodvoru pravo iživcirale kako su se ponašale prema SVIMA putnicima (dakle i Srbima)....arogantno i usporeno:(

Како су плаћене тако се и понашају.
 
Svadba je bila u pitanju. Beograd. A sve skoro ljude koji su bili prisutni, barem sa strane mlade, poznajem. Sa strane mladozenje svega par ljudi.

Najinteresantniji dio. Nikad nijesam bio na svadbu, a da se nije pustila koja crnogorska, tako je bilo i ovaj put :mrgreen:

Interesantno..To i kod nas..Kad se ljudi malo ponapiju, prođe onaj set modernih pesama i ostalih..... Samo od jedanput čuješ "oj đevojko điđo moja, điđala te majka tvoja..." :hahaha1:

Ja i ne znam šta to znači...:roll:
 

Back
Top