Škabrnja odbila preskupog Thompsona!

mi južnjaci

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.141
bem ti domoljuba:evil: odhebo ljude koji ga stvoriše
http://www.index.hr/vijesti/clanak.aspx?id=442875
OPĆINA Škabrnja odustala je od organizacije koncerta Marka Perkovića Thompsona za Veliku Gospu 15. kolovoza, jer je kontroverzni pjevač za svoj nastup od te financijski skromne općine tražio da mu, dva i pol mjeseca prije nastupa, na račun uplati honorar u iznosu od 25 tisuća eura, piše Slobodna Dalmacija.

S 30 snizio na 25 tisuća eura

"Thompsonov menadžer, gospodin Ćulić, tražio je da mu uplatimo 25 tisuća eura dva i pol mjeseca prije koncerta. Na to sam ga pitao što će mi on dati ako Thompson ne dođe na koncert, ako padne kiša ili ako slučajno slomi nogu. Odgovor nisam dobio, samo je zašutio", rekao je za Slobodnu načelnik općine Škabrnja Luka Škara te dodao da, kao poslovni čovjek i vlasnik autosalona, u poslu nikada nikoga nije iznevjerio.

"Ja sam menadžer staroga kova. Što ako se Thompson razboli, izgubit ću koncert i Veliku Gospu. Svaka čast Thompsonu, snizio nam je svoju cijenu s 30 na 25 tisuća eura, ali ne želim tako dati novac. Pokušali smo s njim stupiti u kontakt ne bismo li se drukčije dogovorili, ali pjevač nam je poručio da mimo svojih menadžera on tu ništa ne može učiniti", kaže Škara, podsjećajući da se 15. kolovoza u Škabrnji tradicionalno održavaju veliki koncerti.

"Jure i Boban" i ustaška obilježja

Na njima je u razdoblju između 1997. i 2003. Thompson nastupio čak pet puta, i to za deset puta manje honorare od ovih koje danas traži, kažu u Škabrnji. Tada je, kažu mještani, dobivao između 2000 i 3000 eura po nastupu, a pjevao bi cijelu noć. No, nakon dolaska koalicije na vlast početkom 2000., Thompson je postao "stadionska zvijezda". Od tada niti jednom nije nastupio u Škabrnji, gdje se svi dobro sjećaju njegovih vatrenih izvedbi "Jure i Bobana" s kraja devedesetih pred oduševljenom publikom u kojoj je gotovo polovina na sebi imala ustaška obilježja, kape i majice.
 
mislim da je maska pala. od velikog hrvata ostade jado koji gleda kako dignit što više novca od sirotinje

Pa sta si ti mislio da on peva volonterski.Pa vidi da vecih paljevina kad je nacionalizam u pitanju od hrvata nema pa eto prilike da se nikad lakse zarade velike pare.Par pesama o klanju Srba i puni stadioni publike u transu a samim tim i kasa puna love
 
On nikad nije bio hrvatski ekstrem, no je zbog para to samo glumio.

Htio je slavu preko noci, zato je i poceo sa pjesmama koje sire nacionalnu mrznju.

Значи,да можемо да кажемо да усташки наступи и певања могу да доведу до велике славе у Хрватској,из чега можемо да закључимо да велики број Хрвата подржава усташтво и такву идеологију чим је слава на такав начин могућа.

Наравно,мене то не чуди с обзиром да је Хрватска римокатолички протекторат.
 
Значи,да можемо да кажемо да усташки наступи и певања могу да доведу до велике славе у Хрватској,из чега можемо да закључимо да велики број Хрвата подржава усташтво и такву идеологију чим је слава на такав начин могућа.

Наравно,мене то не чуди с обзиром да је Хрватска римокатолички протекторат.

On je karijeru zapoceo pocetkom 90-tih, kad je nacionalizam u Hrvatskoj bio u mnogo vecoj mjeri nego danas.
 
"Jure i Boban" i ustaška obilježja

Na njima je u razdoblju između 1997. i 2003. Thompson nastupio čak pet puta, i to za deset puta manje honorare od ovih koje danas traži, kažu u Škabrnji. Tada je, kažu mještani, dobivao između 2000 i 3000 eura po nastupu, a pjevao bi cijelu noć. No, nakon dolaska koalicije na vlast početkom 2000., Thompson je postao "stadionska zvijezda". Od tada niti jednom nije nastupio u Škabrnji, gdje se svi dobro sjećaju njegovih vatrenih izvedbi "Jure i Bobana" s kraja devedesetih pred oduševljenom publikom u kojoj je gotovo polovina na sebi imala ustaška obilježja, kape i majice.


MPT nije ispao korektan. Trebao je za to hrvatsko mučilčište održati još bar nekoliko besplatnih koncerata, i"Juru i Bobana" do daske, sjećam se kako su četo-armijaši bježali kod Prebilovaca kad smo stavili megafone i oderi; bilo je jače od VBRova.

Ovako je ispao samo još jedan promućurni lovac na novac.
 

Back
Top