Tadić i Jeremić prodali Rašku Turcima u zamenu za kredit

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.395
Šefovi diplomatija Turske i Srbije Ahmet Davutoglu i Vuk Jeremić dogovorili su se da Turska investira u izgradnju autoputa kroz Sandžak.

http://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=372946#hrono

-------

Ode Raska narode. Prodadose nam zemlju Tadic i Jeremic Turcima ko da je nikad nije ni bilo.

Jer su za to nasi preci ginuli i krvarili da turska postane vlasnik ove srpske teritorije?

Prvo lopurde zute tadicevske, taj kraj Srbije se ne zove Sandzak nego RASKA , RASKA izdajnici i izrodi .

Drugo ako placamo poreze drzavi Srbiji zar ne bi trebala puteve u ovoj drzavi da gradi ta ista vlast?

Odakle sad ovo vracanje Turaka u Srbiju?

Izgleda da je Tadic prodao ovaj deo Srbije Turcima u zamenu za jos neki kredit....
 
jos pazi ove skandalozne izjave. turski ministar kaze da su Srbija i Turska SUSEDI

U Turskoj na sve ove kulturne grupe gledamo kao na most između nas i njihovih država. U tom smislu kažem da smo susedi, jer šta god da se dogodi u našem regionu, to je naša zajednička sudbina”, kaže Davatoglu.

mi mozemo biti sa Turcima susedi jedino ako je Tadic prodao rasku turcima..... Drugacije se sa Turcima ne mozemo graniciti i samim tim biti susedi....
 
Tadic i njegova lopovska banda su od Srbije napravili klasicnu banana republiku

Koloniju

Pa ja jos nisam cuo da jedna drzava gradi puteve u drugoj osim ako je ta drzava prodala deo teritorije toj drugoj drzavi ili je njen protektorat

Cak i Albanci su izgradili autoput sopstvenim sredstvima, samo mi ne mozemo da napravimo nista, jer nas Tadic i njegove demokrate opljackase do gole koze....
 
Prica je prosta. Niko ne investira nista dzabe. Zasto bi Turska gradila puteve u Srbiji osim ako ne planira da se vrati opet ovde?

Koji je interes Turske ?

Interes moze biti samo nacionalni, da zele opet da stvore svoju bazu u Srbiji, ili ekonomski , da naplacuju putarinu . ovi krajevi srbije su jako slabo naseljeni, tako da ekonomskog interesa za gradnju autoputa kroz ovaj deo Srbije za Tursku ne moze biti, sto znaci da su interesi pre svega verski i naciolani

Samim tim jasno je da su Tadic i Jeremic izdajnici , sobzirom da su prodali ovaj deo Srbije turskoj i dozvolili da se turska drzava instalira u ovom delu Srbije i da gradi puteve kroz nasu zemlju....
 
Poslednja izmena od moderatora:
Prica je prosta. Niko ne investira nista dzabe. Zasto bi Turska gradila puteve u Srbiji osim ako ne planira da se vrati opet ovde?

Koji je interes Turske ?

Interes moze biti samo nacionalni, da zele opet da stvore svoju bazu u Srbiji, ili ekonomski , da naplacuju putarinu . ovi krajevi srbije su jako slabo naseljeni, tako da ekonomskog interesa za gradnju autoputa kroz ovaj deo Srbije za Tursku ne moze biti, sto znaci da su interesi pre svega verski i naciolani

Samim tim jasno je da su Tadic i Jeremic izdajnici , sobzirom da su prodali ovaj deo Srbije turskoj i dozvolili da se turska drzava instalira u ovom delu Srbije i da gradi puteve kroz nasu zemlju....

:

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=10519121&postcount=327
 
Poslednja izmena od moderatora:
daj lepo mi da proglasimo STECAJ SRBIJE i da vise kazemo da nemamo drzavu

Ja jos nisam cuo za primer da jedna drzava gradi puteve u drugoj, osim ako se ne radi o nekakvoj africkoj banana drzavici....

Za koji djavo ja placam poreze, akcize na benzin, pdv , registracije???!

Za cije babe zdravlje kad puteve ne gradi drzava kojoj placam poreze nego neka strana, Turska?!?!
 
daj lepo mi da proglasimo STECAJ SRBIJE i da vise kazemo da nemamo drzavu

Ja jos nisam cuo za primer da jedna drzava gradi puteve u drugoj, osim ako se ne radi o nekakvoj africkoj banana drzavici....

Za koji djavo ja placam poreze, akcize na benzin, pdv , registracije???!

Za cije babe zdravlje kad puteve ne gradi drzava kojoj placam poreze nego neka strana, Turska?!?!

Prodali su i tvoje selo, samo što još ne znasš... Polako udahni i pripremi se za selidbu ;)
 
kod mene je sve klimatizovano temperatura fiksirana na 25 stepeni , a tebi ocigledno nije dobro kad mozes da podrzavas ovakve izdajnike raspikuce i lopine

kome jeste ,a kome nije dobro je jako diskutabilno, mislim da su ovde svi ukapirali iz tvojih postova i tema da ti imaš svoj neki paralelni svet :mrgreen:
ali da ti ne kvarim..samo ti užvaj
i naravno, podiži temu, jer teško da će neko podrži tvoju fiksaciju
u stvari, imam par favorita, javiće se oni sami
 
Evo sta je rekao o projektu zelena transverzala slobodan milosevic

Bivsi jugoslovenski predsednik Slobodan Milosevic je danas u Haskom tribunalu izjavio da je NATO 1999., preduzeo agresiju kao odmazdu za samo postojanje "nepokorne i neposlusne" drzave, uveravajuci svetsko javno mnenje da je to maltene nuzno da bi se uspostavila pravda i zaustavilo nasilje.

On je ukazao da su kosovski Albanci u Srbiji imali ljudska i gradanska prava "visa od svih svetskih standarda", ali da su separatisticke grupe, na podsticaje iz inostranstva formirale teroristicku formaciju UCK i ukljucili se u projekat "zelene transverzale", koja preko Albanije, Kosova, Sandzaka i Bosne treba da omoguci sirenje uticaja islama na Evropu.

Milosevic je ponovo govorio o umesanosti teroristicke organizacije "Al Kaida" u dogadaje na Balkanu i ocenio da je to, ustvari, "poligon i model" za razresenje stanja na prostorima bivseg Sovjetskog Saveza, gde su vec pocele konfrontacije Rusije i Ukrajine.

sad znaci jasno i glasno mozemo da kazemo da su Tadic i Jeremic izdajnici srpski i islamski placenici koji za njihove pare rade na sirenju islama u evropi i njegovom daljem prodoru

ceo projekat autoputa ima svrhu u okviru projekta zelena transverzala
 
Šefovi diplomatija Turske i Srbije Ahmet Davutoglu i Vuk Jeremić dogovorili su se da Turska investira u izgradnju autoputa kroz Sandžak.

http://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=372946#hrono

-------

Ode Raska narode. Prodadose nam zemlju Tadic i Jeremic Turcima ko da je nikad nije ni bilo.

Jer su za to nasi preci ginuli i krvarili da turska postane vlasnik ove srpske teritorije?

Prvo lopurde zute tadicevske, taj kraj Srbije se ne zove Sandzak nego RASKA , RASKA izdajnici i izrodi .

Drugo ako placamo poreze drzavi Srbiji zar ne bi trebala puteve u ovoj drzavi da gradi ta ista vlast?

Odakle sad ovo vracanje Turaka u Srbiju?

Izgleda da je Tadic prodao ovaj deo Srbije Turcima u zamenu za jos neki kredit....

Аман ... Није Тадић за све крив ... Крив јесте за многе ствари, аи не за све ... Ти си ту само да пљујеш по одређенима, као и да се смејеш туђој несрећи ... Мало размисли
 
Колика драма без разлога. Тихи, купи лубеницу, упали климу и опусти се.

Ма не вреди њему говорити ... Мислим, по мени, боље да су им то наплатили, него да су за неко време морали да им дају да то раде за Џ ... Овако ће бар неку кинту да узму за то ... А Турци нека граде о свом трошку
 
Ма не вреди њему говорити ... Мислим, по мени, боље да су им то наплатили, него да су за неко време морали да им дају да то раде за Џ ... Овако ће бар неку кинту да узму за то ... А Турци нека граде о свом трошку

Све док граде нема проблема. Ако не саграде или саграде нешто лоше онда је то опасан проблем који нема везе са тим да ли граде Турци или неко други. А ваљда ће се потрудити, ипак треба њихови да се возе туда. :D
 
Šefovi diplomatija Turske i Srbije Ahmet Davutoglu i Vuk Jeremić dogovorili su se da Turska investira u izgradnju autoputa kroz Sandžak.

http://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=372946#hrono

-------

Ode Raska narode. Prodadose nam zemlju Tadic i Jeremic Turcima ko da je nikad nije ni bilo.

Jer su za to nasi preci ginuli i krvarili da turska postane vlasnik ove srpske teritorije?

Prvo lopurde zute tadicevske, taj kraj Srbije se ne zove Sandzak nego RASKA , RASKA izdajnici i izrodi .

Drugo ako placamo poreze drzavi Srbiji zar ne bi trebala puteve u ovoj drzavi da gradi ta ista vlast?


Odakle sad ovo vracanje Turaka u Srbiju?

Izgleda da je Tadic prodao ovaj deo Srbije Turcima u zamenu za jos neki kredit....

Nisu ga prodali vec se slihtaju Turcima davajuci autonomiju tzv. Bosnjacima .
A sa Turskom i trebamo da imamo dobre odnose jer nam tamo zive 9 000 000 000 brace Srba , Turska nam moze biti izvrsan partner i prijatelj samo kad bi ova vlast bila rodoljubiva i kda bi znala sa kim treba da se bratimo .
A sto se tice ovog boldovanog , pa nemoze da stignu te pare svud .
Zna se prvo se pune dzepovi pa kasa .:hahaha:
 

Back
Top