Николић VS. Поп Лазић - трећи чин

Enchanted

Veoma poznat
Poruka
11.094
Прво су биле оне љубавнице, па дизање ногу и ево опет су почели :rotf:
Рекла му је да је криминалац и тражи да се истражни органи позабаве њим и Цанетом а он захтева да му се више у животу не обрати. И онда њој не дају реплику :lol: Да не причам о томе што је толико побеснела да је СЂД назвала госпођо Ђукановић уз коментар "па ко зна, можда једном и будете". :lol:

Онај Мартиновић је слудео Тому, како су му споменули Цанета почео је да драми и ухватио се за мобилни да се некоме жали. Ово вреди гледати :mrgreen:
 
Прво су биле оне љубавнице, па дизање ногу и ево опет су почели :rotf:
Рекла му је да је криминалац и тражи да се истражни органи позабаве њим и Цанетом а он захтева да му се више у животу не обрати. И онда њој не дају реплику :lol: Да не причам о томе што је толико побеснела да је СЂД назвала госпођо Ђукановић уз коментар "па ко зна, можда једном и будете". :lol:

Онај Мартиновић је слудео Тому, како су му споменули Цанета почео је да драми и ухватио се за мобилни да се некоме жали. Ово вреди гледати :mrgreen:

Ne mogu.......dosta mi je *****nja...koliko ih ima tamo?
 
Прво су биле оне љубавнице, па дизање ногу и ево опет су почели :rotf:
Рекла му је да је криминалац и тражи да се истражни органи позабаве њим и Цанетом а он захтева да му се више у животу не обрати. И онда њој не дају реплику :lol: Да не причам о томе што је толико побеснела да је СЂД назвала госпођо Ђукановић уз коментар "па ко зна, можда једном и будете". :lol:

Онај Мартиновић је слудео Тому, како су му споменули Цанета почео је да драми и ухватио се за мобилни да се некоме жали. Ово вреди гледати :mrgreen:
Има ли изгледа за физички обрачун :per:
 
Који случајеви! Само да остане упамћено, рекла му је да је морално маргинална личност а он мало пре тога рече да неће причати каква је она из поштовања према њеном покојном супругу. :dash:

Jes ti zaposlena u RTS-u bese?:think:
 
Nikolic ima postovanja prema bilo cemu... Pa, do juce je lagao narod velicajuci lik i delo Vojislava Seselja, a sada pljuje po svemu tome... Koja sprdacina...
Да да мало ће модификовати Динкеронетову паролу "стручност испред политике"у "интерес испред политике".
 
Neko od forumasa bese radi:think: ma nebitno?
Mislim kako mogu da pustaju ovako nesto je izvan mojih shvatanja!:think:

Па морају али прича се да ће кренути неки скупштински канал од јесени. Било би добро да преко дана пуштају заседања а увече неки скупштински Велики брат. :lol:
 
Па морају али прича се да ће кренути неки скупштински канал од јесени. Било би добро да преко дана пуштају заседања а увече неки скупштински Велики брат. :lol:

:lol:Dobro zboris!Stvarno ko to bude zeleo da gleda treba ga odma na analizu kod najblizeg psihijatra!:think:
 
Најцрње је што Николић Поп Лазићки већ месецима индиректно набија на нос да је к-урва и то у ТВ преносу уживо и нико ништа не предузима. Мени је она одвратна али и она је нечија кева, није фер!

БАЈЧЕТИНСКИ "ЏЕНТЛИМЕН"!!! :hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 
Најцрње је што Николић Поп Лазићки већ месецима индиректно набија на нос да је к-урва и то у ТВ преносу уживо и нико ништа не предузима. Мени је она одвратна али и она је нечија кева, није фер!

Вероватно није ништа слагао. Да ГПЛ није таква вероватно не би доживљавала нервне сломове сваки пут када Николић само покуша да је прозове. А свакако се слажем да је тотално неумесно што се о томе прича на државној телевизији. Уосталом, како то он њу прозива а исти су?
 

Back
Top