Komunisti Srbije

meltito+.gif


komunisti srbije http://komunistisrbije.110mb.com/ je stranka koja najvise brani broza i pravi je sledbenik njegove politike.sta gradjani u srbiji misle o brozovoj politici moze se zakljuciti po tome sto ova stranka ima toliko malu podrsku u narodu da nije ni ucestvovala na izborima 11 maja 2008

kad izbrojis komunjare ovde na forumu, ucini ti se da je copavi ziv i u najkrvavijim danima svoje vladavine
 
meltito+.gif


komunisti srbije http://komunistisrbije.110mb.com/ je stranka koja najvise brani broza i pravi je sledbenik njegove politike.sta gradjani u srbiji misle o brozovoj politici moze se zakljuciti po tome sto ova stranka ima toliko malu podrsku u narodu da nije ni ucestvovala na izborima 11 maja 2008
Па и данашња власт је наследница комунистичке идеологије.
 
Veruj mi da mene ne boli, ali bi ovaj naš jadni, nepismeni narod ponovo to zlo nazad

Pa sad ove vremenske distance, ne bih baš rekao da je komunizam za ovaj narod bio zlo. Sve što se dešavalo posle rušenja Titovih spomenika i nacionalističke euforije do danas je daleko veće zlo nego bezbrižan i bezbedan život u komunističkoj Jugoslaviji, priznatoj i poštovanoj u svetu.
 
Veruj mi da mene ne boli, ali bi ovaj naš jadni, nepismeni narod ponovo to zlo nazad
da je tako onda bi ova stranka imala daleko daleko vecu podrsku u narodu.znaci nisi u pravu
Шта се чудиш све су то деца комуниста,то што ти то незнаш је твој проблем.
broz nije odrastao u komunizmu ali je postao komunista
tadic je odrastao u komunizmu ali je postao demokrata
 
Poslednja izmena:
Pa sad ove vremenske distance, ne bih baš rekao da je komunizam za ovaj narod bio zlo. Sve što se dešavalo posle rušenja Titovih spomenika i nacionalističke euforije do danas je daleko veće zlo nego bezbrižan i bezbedan život u komunističkoj Jugoslaviji, priznatoj i poštovanoj u svetu.

Već sam pisao o tome, živelo se dobro jer je takav bio trenutni geopolitički položaj SFRJ, ne zbog nekakve genijalne sposobnosti samih komunista, a pogotovo ne Tita. Srbija najviše ispašta zbog tog režima, Tito nam je dovukao seljake u grad, što je danas glavni razlog što nam je poljoprivreda na izdisaju, njegov Ustav nam je ostavio granice Kosova i Vojvodine, a kad se granice ucrtaju onda ih je teško obrisati... Lep život je bio uzrok, ovo danas je posledica....
 
Poslednja izmena:
Već ti rekoh, to je zato što nema Tita. Da je Tito živ i da krme ima 130 godina, glasali bi za njega, ne za partiju...narod pamti samo površne stvari, ne ulazi u uzroke i posledice, a narod pamti da se kod Tita lepo živelo, to što zbog toga danas imamo problema nije bitno...
 
Ја нисам помало него скроз наскроз ;) Додуше ваљда сам још увек млада, ето Срђан Миливојевић је пар година старији од мени па и даље седи у омладини ДС-а а и Јованковићка је старија а тврди да је девојка. :lol:
 
Već ti rekoh, to je zato što nema Tita. Da je Tito živ i da krme ima 130 godina, glasali bi za njega, ne za partiju...narod pamti samo površne stvari, ne ulazi u uzroke i posledice, a narod pamti da se kod Tita lepo živelo, to što zbog toga danas imamo problema nije bitno...
vec ti rekoh to je zato sto narod nece komunizam
Koliko "demokratskih" lidera je poteklo iz Brozove ideologije...
samo glupi ljudi tvrdoglavo zagovaraju sistem i kada shvate da je to pogresan sistem
Сви смо ми помало комунисти :mrgreen:
ne lupetaj
Јадни ми са његовим демократизмом.
tadic nije ubica
broz je bio ubica
 
Ја нисам помало него скроз наскроз ;) Додуше ваљда сам још увек млада, ето Срђан Миливојевић је пар година старији од мени па и даље седи у омладини ДС-а а и Јованковићка је старија а тврди да је девојка. :lol:

Jel to onaj krusevacki hohstapler iz Vladine organizacije Otpor...
 
vec ti rekoh to je zato sto narod nece komunizam

samo glupi ljudi tvrdoglavo zagovaraju sistem i kada shvate da je to pogresan sistem

Ne znam da li živiš u Londonu i koliko često dolaziš u Srbiju, ali veruj mi da si, nažalost, u zabludi... Ne volim da koristim reč glup, zato za naš narod kažem da je neobrazovan (što jeste istina i što odgovara političarima da bi lakše njim manipulisali). Ne znaju oni šta je to komunizam, šta je to demokratija i slične za njih nerazumljive stvari...Oni znaju samo da li imaju pare u džepu ili nemaju, to je jedini kriterijum kojim se vode... Ne razumeju oni šta je to stranka, već samo žele jednog lidera. Vidiš da svi individualizuju politiku kod nas, i forumaši. Prozivaju Tadića, Nikolića, Dačića, Dinkića, Tita, Slobu... znaš ono "Za sve je kriv Tito...Sloba...Tadić..." Zato im kloniraj Tita i ja ti nudim opkladu da će bez problema glasati za TITA, samo za njega jednog bez ikakve partije da je vodi
 
vec ti rekoh to je zato sto narod nece komunizam

samo glupi ljudi tvrdoglavo zagovaraju sistem i kada shvate da je to pogresan sistem

ne lupetaj

tadic nije ubica
broz je bio ubica

И Тадић убија само на други начин довео нас је у стање безнађа и општег лудила.Све је више самоубистава.
 
tadic nije ubica
broz je bio ubica

Па нека је био. Пружио нам је прилику да живимо нормално као што то није урадио нико после њега. Камо среће да Тадић има петљу да почисти оне на Косову па да решимо проблем и идемо даље. Има пуно и легитимно право да пошаље војску на територију СВОЈЕ земље само што нема одлучности а ни војних капацитета.
 

Back
Top