Tinejdzeri i travuljina

:zcepanje:
1. Pošto sad znam koliko godina imaš, mirne duše mogu da te nazovem balavcem
2. Da si se ikada u svojo pećini susreo sa sarkazmom, provalio bi da moj prvi post nikog ne može da ubedi da ja ništa od toga nisam probala.
3. I, molim te, kakva su to deca koja nisu probala drogu? Zaostala? Ne-kul? Štreberi? Ne, nego zdrava i normalna deca.
4. Nemam ja šta da se raspitujem, mislim da me iskustvo poprilično kvalifikuje da odgovaram na ovoj temi, a to što si se ti jadničak natripovao da će na ovoj temi sirota neuka deca da ti se dive jer je za tebe LSD laka droga , to je tvoj problem, i baš mi je žao što si se sad razočarao :(
 
Nikada nisam probala niti me to privlaci,ali u neki trenucima pozelim samo nesto da uzmem,al eto pomislim na to ne dobijem neku posebnu zelju da to probam niti cu..nadam se.Ne bih volela da lose zavrsim.Obicno na pocetku bude lepo,a posle ne i posle samo povecavas unos jer zelis osecaj kao na pocetku,ali njega nema...ne,nikada!
 
Bosko, bice mi drago da me banuju odmah posle ovog posta...
Ne prosipaj svoje bisere ovde na forumu, znas ja sam hemicar i boli me briga sta kazu naucnici, i dok sam ja ucio o LSD-u ti si u 14 godina sisao palac i uzimao LSD. To da je neka droga laksa i da ne planiras da ides na teze ili da samo lakse uzimas i vadis se na to to je izgovor svakog narkomana. I umesto sto si lupetao gluposti i sirio svoje (ne)znanje ovde po forumu bolje je da si otisao kod lekara, i cisot da znas prijavio sam tvoj post i pozvao sa na psihicko izazivanje forumasa da uzmu drugo, a ti koliko ne znas nisi svestan!:eek:

Aj sad banujte me slobodno, savest mi je cista:neutral:
 
Bosko, bice mi drago da me banuju odmah posle ovog posta...
Ne prosipaj svoje bisere ovde na forumu, znas ja sam hemicar i boli me briga sta kazu naucnici, i dok sam ja ucio o LSD-u ti si u 14 godina sisao palac i uzimao LSD. To da je neka droga laksa i da ne planiras da ides na teze ili da samo lakse uzimas i vadis se na to to je izgovor svakog narkomana. I umesto sto si lupetao gluposti i sirio svoje (ne)znanje ovde po forumu bolje je da si otisao kod lekara, i cisot da znas prijavio sam tvoj post i pozvao sa na psihicko izazivanje forumasa da uzmu drugo, a ti koliko ne znas nisi svestan!:eek:

Aj sad banujte me slobodno, savest mi je cista:neutral:

Amin :pop2:

Nisi ti taj koji zaslužuje ban.
 
Što se tiče težih droga,pojam teške droge se koristi za droge koje stvaraju fizičku zavisnost.:lol:
Teške droge su: heroin, morfijum, kokain i metamfetamin.:lol:
Sa ovim drugim nisam imao prilike da dođem u kontakt,osim sa duvanom i alkoholom...
A ove lake od 14. godine ponekad uzmem.
I nikad nisam osećao potrebu da uzmem još.
I,da se malo razumeš,ne bi rekla da je LSD teška droga.[/QUOTE]

Citam drugi put i ne vidim jos koliko si se nalupao:lol:
Alkohol je teska droga duvan je teska droga jer izaziva fizicku zavisnot a LSD je laksa droga izaziva halucinacije, psihozu,depresija, paranoja, euforija i jos sto sra*nja

To je tvoje tumacenje, ispade zdravije je uzeti LSD nego popiti pivo...O majko :think:

:confused:
 

Back
Top