Dvoumljenje izmedju dva laptopa

Janko974

Zainteresovan član
Poruka
236
Pozdrav drugari.Resio da se prinovim malo,pa sam u nedoumici koje je od ova dva laptopa bolje resenje(i za igranje igrica sto da ne)?.

Fujitsu Simens Amilo Xi 3650:
1.Intel core 2 duo T5800
2. 4GB DDR3
3. 500GB HD
4. 18,4"HD+16:9 TFT
5. 512MB NVIDIA GeForce 9600m GT Hybridpower HDMI
6:Vista Home Premium
7. Citac kartica,4Xusb2.0,Web kamera,.......

799€


Toshiba Satellite P300:

1. Intel Core 2 Duo T6400
2. 4GB DDR2
3. 400GB HD
4. 17"
5. Ati Radeon HD 4570 max 512MB
6. Vista Home Premium 64
7. Isti dodaci ko i na prvom navedenom.

699€

znaci hteo bih i da se igram ,ako je uopste moguce sa bilo kojim od ova dva laptopa(ne mora na max,igrice kao COD2,LFS,Lara kroft,..,i neki malo noviji naslovi).

Hvala svima unapred na odgovorima.


P.S Zuri mi se da kupim posto su na popustu.
 
Poslednja izmena:
Pa dobro druze,omakla mi se greska ,pa sam umesto "Core 2 duo",napisao "Core 3 duo".Mislim da i ti znas da je bila pravopisna greska,ali posto ne znas koji je laptop bolji,a hoces da budes "zapazen"-resio si da izigravas lektora.Hvala ti na "pomoci".

P:S Ispravio sam to da ti ne bode oci.
 
Ccc Silovski...Koje ti probleme imas...Ja se nisam "hvalio " da kupujem laptop od 1200+€,nego laptop iz srednje klase.I nisam se hvalio,nego uopste nisam bio u toku sto se laptopa tice.posto si mi i drugi put odgovorio veoma "konstruktivno" i da si mi i po drugi put "veoma" pomogao,zamolio bih da ubuduce zaobidjes teme koje ja postavljam(postavljam ih veoma retko,skoro nikako),ako nemas nesto pametno da kazes.Sta fali odgovoru koji sam dobio od jnikole78?covek je kratko i jasno obrazlozio zasto bas taj laptop ,pa sam mu veoma ZAHVALAN na tome.Posto sam kupio Toshiba laptop danas,zamolio bih moderatora da zakljuca ovu temu(da ne bih dobio jos neki koristan odgovor od Silovskog),jer sam resio moj problem.

P.S Nije tesko biti fin i odgovoriti ljudima kada su u nekoj nedoumici.Pozz.
 
Pobrkao sam tebe i Cvetka....od njega je i pocelo ovo prozivanje,a ti si se samo onako"lepo" ubacio u diskusiju(nepotrebnu).U svakom slucaju ste mi obojica "pomogli" da resim pitanje koje me mucilo.
A sto se tice drugih naloga: Ne ne koristim drugi nalog(vidi kada sam uclanjen,a nalog jos postoji) ,jer nisam nikad banovan(sto smatram da je ur edu sa moje strane,a i sa strane moderatora).
Ovo je zadnji put u ovoj temi da ti odgovaram na prozivke.Ne zeli da spamujem sam svoju temu ,da bih se sa tobom prepirao.
 

Back
Top