NAS NOVI KOMSIJA SA VOZDOVCA.......

inagadadavida

Poznat
Poruka
9.864
Beograd i opstina Vozdovac su dobili novog zitelja, a mi novog, dragog sugradjanina.........:super:

Naime , Oli Ren , dugogodisnji i dokazani prijatelj srpskog naroda i srbije, je dobio pasos republike Srbije , u kojem pise da je nas drzavljanin , naravno, i da zivi na Vozdovcu..:ok:

Oli Ren je od domaćina dobio poklon – uzorak novog pasoša u kome piše da je Oli Ren srpski državljanin i da stanuje na Voždovcu.

Drago mi je sto je bas moja opstina mogla da se podici ovako ugledinim sugradjaninom, i komsijom.........i nadam se da cete uskoro svi vi , od Subotice do .......dokle god........
dobiti po jednog dokazanog evropljanina i borca za demokratiju za komsiju..........:mrgreen:

http://www.voanews.com/serbian/2009-07-22-voa11.cfm
 
''Шенгене бели Вождовац те жели'' .... па сад ово с Оли Реном

У том Вождовцу изгледа живе највећи увлакачи. Невероватно је колико су спремни да се увуку у разноразне ЕУопске гоозице
 
Jesi siguran da je na Vozdovcu?

Mislim, ipak, zvanicnik njegovog kalibra zasluzuje bar 500-kvadratnu vilu na Dedinju :cool:


Nema mesta...ovde su DS-ovci već sve zauzeli i ne primamo više belosvetsku fukaru, dosta nam i naše, :rtfm::D

Nego, to za Vožfovac...biće da je grobar bajčetinac urgirao za Olija da mu se udeli neki kućerak, ne bi li jadnik ipak dobio priliku da uživbo vidi Rena...jer ga je prošli put u Briselu očigledno primila sekretaricina sekretara pomoćnika pomoćnica ( skraćeno : kafe kurvarica), udelila mu kintu i izmarširala odatle...u suprotnom bi se neko od zvaničnika barem rukovao sa ovim paćenikom , a ne bi se svi pravili blesavi da su ga uopšte i videli , od samog Rena do njihovog zvaničnog sajta.:mrgreen::lol:
 
Jesi siguran da je na Vozdovcu?

Mislim, ipak, zvanicnik njegovog kalibra zasluzuje bar 500-kvadratnu vilu na Dedinju :cool:

Oli je , bre, diplomata evropskog kalibra.......skroman i stedljiv.......ne ko ove nase dzumare, koje cim sidju sa vrhova Pichkovca , kao delegati u skupstini, odmah ulete u BMW i drzavnu vilu , normalno na fckn Dedinju, koje , BTW i nije vise najelitnijii deo grada.........

setite se svedskih paralamentaraca , koji masovno na posao dolaze biciklom ,i zamislite Velju DZumaru, VOju slogiranog, ili Vjevericu Radetu kako okrecu pedale:hahaha::hahaha:
 
Oli je , bre, diplomata evropskog kalibra.......skroman i stedljiv.......ne ko ove nase dzumare, koje cim sidju sa vrhova Pichkovca , kao delegati u skupstini, odmah ulete u BMW i drzavnu vilu , normalno na fckn Dedinju, koje , BTW i nije vise najelitnijii deo grada.........

setite se svedskih paralamentaraca , koji masovno na posao dolaze biciklom ,i zamislite Velju DZumaru, VOju slogiranog, ili Vjevericu Radetu kako okrecu pedale:hahaha::hahaha:

Tebra,to ne vazi za Velju....kaze covek, da svaki dan vezba u teretani i pliva bar par km..nije valjda da nisi primetio zmijsko telo....:think:...a i Vjevericu kaze da redovno ide na fitnes,sto se moze primetiti po figuri....a mackar...hm...nije lako juriti macke po komsiluku....:per::hahaha::rotf:
 
Oli je , bre, diplomata evropskog kalibra.......skroman i stedljiv.......ne ko ove nase dzumare, koje cim sidju sa vrhova Pichkovca , kao delegati u skupstini, odmah ulete u BMW i drzavnu vilu , normalno na fckn Dedinju, koje , BTW i nije vise najelitnijii deo grada.........

setite se svedskih paralamentaraca , koji masovno na posao dolaze biciklom ,i zamislite Velju DZumaru, VOju slogiranog, ili Vjevericu Radetu kako okrecu pedale:hahaha::hahaha:


:D
A zamisli tek grobara bajčetinca i onog trapavog ljignoslava smučića...:zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 
attachment.php


Ево Рисбо Дићта му објашњава колико му је овај месец легло на рачун.
 

Prilozi

  • oli-ren-boris-tadic-01.jpg
    oli-ren-boris-tadic-01.jpg
    30,7 KB · Pregleda: 97

Back
Top