Sta mislite da napravimo...

  • Začetnik teme Ado-CAZIN
  • Datum pokretanja
A

Ado-CAZIN

Gost
Sta mislite da napravimo web prezentaciju na temu EX YUGOSLAVIA ?

Da se nadje nas nekoliko i da napravimo prezentaciju o bivsoj YUGI.

Bilo bi najbolje da bude iz Bosne,Hrvatske,Srbije i Crne Gore po jedan ili dva tipa.

Sta kazete na to ?

POZDRAV ZA SVE !
 
Bogami dobila je ova ideja baš dosta dobrovoljaca.Ja sam trenutno zauzet a i da nisam sigurno se ne bih trudio da promovišem ustaše,konjušare i balije.
Ako je neko zainteresovan da napravimo jedab sajt mrežu koji bi povezivao webmastere iz različitih krajeva Srbije gde bi mi redovno postavjali najnovije informacije iz naše domovine nek se javi.Ja bih platio registraciju domena i hosting a svi učesnici bi bili moderatori istog.
Pozdrav :D
 
wizard32:
Bogami dobila je ova ideja baš dosta dobrovoljaca.Ja sam trenutno zauzet a i da nisam sigurno se ne bih trudio da promovišem ustaše,konjušare i balije.
Ako je neko zainteresovan da napravimo jedab sajt mrežu koji bi povezivao webmastere iz različitih krajeva Srbije gde bi mi redovno postavjali najnovije informacije iz naše domovine nek se javi.Ja bih platio registraciju domena i hosting a svi učesnici bi bili moderatori istog.
Pozdrav :D
pa gari zbog takvih koji misle kao ti (ustase, konjusari....) sukobi nikada nece prestati na ovim prostorima i uvek ce postojati mrznja, jer ces i ti svoju decu uciti tako i oni svoju....
da li sam u pravu?
 
Hmmm,
da se razumemo ne mrzim ja njih nemam ni razloga da ih mrzim (pa ja imam samo 20 god).Ja samo volim da nazovem stvari pravim imenom.A da radim njima prezantacije ne pada mi napamet.Pa neću da mi se preci prevrću po grobnicama u Jasenovcu.E sad što se tiče www.dusan.angelcities.com pa zar stvarno misliš da tako nešto treba da dobije plaćeni domen i hosting.To su samo počeci i zbog takvih radova i postoji free hosting.Trenutno radim nešto malo komercijalnije ali si me baš iznervirao pa ću i za ovaj navedeni sajt da platim hosting.Pogledaj moj profil krajem ove nedelje i naćićeš link tog istog sajta samo sa plaćenim hostingom.A za ono što sam gore naveo o tome svakim danom sve više i više razmišljam.To bi mogla da bude prva stvar(možda i jedina dostojna konkurancija krstarici)samo je jedino pitanje da li ću uspeti da okupim pravu ekipu entuzijasta kojima bi se na duže staze taj trud i debelo isplatio.Ima ovde na forumu krstarice zaista vrhunskih stručnjaka.Veliki pozdrav svim webmasterima.Javi ću Vam se putem pp da malo prodiskutujemo o ovoj temi.
Pozdrav :P
 

Back
Top