Zasto je morala da mu kaze, guska?

Poruka
19.457
Neko vece izadjoh po pivo i vidim komsiju koji ima jedno 22-23 godine kako sedi na klupi a pripit kao zver..I trazi cigaru, kako je komsija, bla,bla...
Ja imao 6 piva i trulo mi da ga ne ponudim,otvorimo pivo na klupi i on mi se onako pijan otvori...
Ocajan je, devojka sa kojom se zabavljao 3 godine je radila kao volonterka na univerzijadi i sve je kao bilo ok...Medjutim, nakon univerzijade on provali da ona u krevetu ne moze da dozivi orgazam, a ranije je sve bilo super... I na kraju mu ona prizna da ga je prevarila sa crncem sportistom iz Afrike, i da je taj lik tako ***** da jhoj je belacka kita sada mala jer je crnac rascerecio..
Komsiji uopste nije jasno zasto je to morala da mu kaze a pitanje je, zasto mu je priznala kad on nikada ne bi saznao..Odakle zenama takva ideja da takve stvari priznaju bez potrebe.???? :eek:

Inace, kaze mi da su nase volonterke prstale od karanja sa crncima,da su pucali grupnjaci, vozici sendvici... :sad2:
 
cool_story_bro_trollcat.jpg
 
e, nista ja ovo ne kontam;
zasto je morala da mu kaze..guska...da se NJEN seksulani zivot
nakon seksa sa...mladim obdarenim crnim sportistom nepovratno izmijenio...
tj. do te mjere da vise nikad nece bit zadovo...ljena ukoliko ne odseli u Ganu, Tanzaniju, etiopiju, Nigeriju, Somaliju...
u potrazi za...adekvatnim partnerom...bla bla...
elem, kakve to veze ima s NJIM tj. zbog cega je ON nesretan? : )))
 

Back
Top