Trst je naš!

????

  • Trst je naš

  • Kosovo je Srbija

  • Vojvodina je Srbija


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Schutz

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.293
Vidim da su patriote prestale da viču da je Trst naš, sad su počeli Kosovo je Srbija!

Nije valjda da ste izdali sveti srpski grad Trst?
Hoćete li tako i Kosovo? Hoće li posle biti Sandžak je srce Srbije ili Grdelička Klisura je srce Srbije?

Kad ćemo ponovo na ulice uz parole Trst je naš?
 
А у анкети могућ само један одговор!?:think::think::think:
ЧИСТА ПРОВОКАЦИЈА!!!
Ако кажеш Косово је Србија - аутоматски си за Војводину ван Србије и обрнуто!!!:evil::evil::evil:


МОДЕРАЦИЈО!!!
ЗАТВАРАЈТЕ ОВО, А ПОСТАВЉАЧА БАНУЈТЕ!!!
 
А у анкети могућ само један одговор!?:think::think::think:
ЧИСТА ПРОВОКАЦИЈА!!!
Ако кажеш Косово је Србија - аутоматски си за Војводину ван Србије и обрнуто!!!:evil::evil::evil:


МОДЕРАЦИЈО!!!
ЗАТВАРАЈТЕ ОВО, А ПОСТАВЉАЧА БАНУЈТЕ!!!
Pa ne odgovaraj na anketu,nek' crkne provokator.:)
 
Moza jedna........
banana.jpg


.............za naseg druga shTuza.....
 
No, da se vratimo na temu...
Kada je iljadu osamsto dvadeset i druge godine, francuski putopisac zorz kanbon isao u istru i trst kazo je: ovde se govori slovenskim, račkim, ovde živi vendski narod
to su jel srbi


trst je naš...

jel sada mogu da postanem akademik SANU-a, ili da bi to postao treba da napišem neku gluplju glupost?
 
No, da se vratimo na temu...
Kada je iljadu osamsto dvadeset i druge godine, francuski putopisac zorz kanbon isao u istru i trst kazo je: ovde se govori slovenskim, račkim, ovde živi vendski narod
to su jel srbi


trst je naš...

jel sada mogu da postanem akademik SANU-a, ili da bi to postao treba da napišem neku gluplju glupost?

:hahaha::hahaha::hahaha:

Na dobrom si putu!

Vidim ja da iz tebe izvire akademik! :ok:
 
ja mislim da hrvate niko ne moze da nadyebe u gluposti medj akademicima kad imaju neku dileju po kome je vuk karadzic hrvat

E za to još nisam čuo.
Jeste da je još uvijek počasni građanin Zagreba, ali da je Hrvat, to nisam znao.
Jedino ako se računa da je s područja bivše Crvene Hrvatske! :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top