Predlozi za unapređenje rada foruma

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 4554

Buduća legenda
Poruka
39.136
Želim da pozdravim sve stare i nove posetioce ovog podforuma i odmah da krenemo sa akcijom poboljšanja rada i funkcionisanja foruma!
Molim Vas, da u tom cilju na ovoj temi ostavite Vaše konstruktivne predloge i ideje.
Sve ideje biće pažljivo razmotrene i nakon diskusije i sprovedene u delo!
Prvi bih predložio podelu podforuma na dva integralna dela:
1. Savremena medicina i farmacija
2. Alternativna i tradicionalna medicina, fitoterapija, medicinska kozmetika, dijetetika i pravilna ishrana.

Isto tako pozivam sve forumaše- medicinske radnike (doktore medicine, stomatologije, farmaceute i nutricioniste) da aktivno uzmu učešće u radu i svojim iskustvom i znanjem usmere i pomognu ostale korisnike foruma Krstarice.

Molim kolege lekare i farmaceute da se uzdrže od davanja terapije i kritikovanja već postojeće terapije. Pošto veliki broj ljudi čita i posećuje ovaj forum sugestije tipa: ovaj lek pij 3x na dan ili ovaj lek nije dobar, može zbuniti pacijenta ili ga navesti na samo-lečenje, a posledice toga mogu biti strašne!
Bilo koje reklamiranje lekova ZAKONOM JE ZABRANJENO i biće najstrožije sankcionisano!

Zabranjen je svaki vid javnog reklamiranja pomoćnih lekovitih sredstava i dijetetike. Takvi postovi biće odmah brisani, a postavljači kažnjeni! Da se razumemo, slobodno diskutujte o svakom takvom preparatu na tržištu, ali ga nemojte reklamirati!
U nadi da ćemo uspešno sarađivati iskreno Vas pozdravljam!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Први! Па мислим да би требало поред постојећих лепљивих поставити још неке као Кардиоваскуларни систем, Полне болести док за све остало што не спада ни у коју групу или корисник није сигуран где треба покренути тему,онда отворити тему на том пдфу
 
Svako spamovanje teme biće sankcionisano...:)
Po osnovnom zanimanju sam farmaceut, koji je pored toga nastavio dalje..;)

Prvo cestitam na dodeljenoj tituli Mr.Analiticar.

Ali vec sada moram da iznesem svoje zamerke,zao mi je...

Nije proslo ni 24h od kada ste dobili moda a vec ste vise puta ponovili rec ''sankcionisanje'' pa cak ste spominjali i trajni ban... Sve je to lepo..ali cemu tolike pretnje????

Ovo je forum i to veliki...silom se nista ne postize pogotovo ne ovakvom kakvom vi zelite da primenjujete...Kada bi se to tako radilo ne bi ostalo ni 50 forumasa.

Ipak se red drugacije uvodi,skolovan ste covek pa nadjite drugaciji nacin.
 
Prvo cestitam na dodeljenoj tituli Mr.Analiticar.

Ali vec sada moram da iznesem svoje zamerke,zao mi je...

Nije proslo ni 24h od kada ste dobili moda a vec ste vise puta ponovili rec ''sankcionisanje'' pa cak ste spominjali i trajni ban... Sve je to lepo..ali cemu tolike pretnje????

Ovo je forum i to veliki...silom se nista ne postize pogotovo ne ovakvom kakvom vi zelite da primenjujete...Kada bi se to tako radilo ne bi ostalo ni 50 forumasa.

Ipak se red drugacije uvodi,skolovan ste covek pa nadjite drugaciji nacin.



Crvene i žute kartone, neću deliti, u to budite sigurni...:lol:
Naveo sam jedini prekršaj koji će odmah biti nagrađen sa C10..:per:
 
Добра Вам ноћ.Ево да Вам се придружим .Прочитах текст који је постављач теме постирао и допада ми се.Можда бих само још додала нешто, што би , чини ми се било од велике користи и врло је битно за све а то је, како да наше болесно и то већ дуго времена ,,здравство излечимо.
 
Добра Вам ноћ.Ево да Вам се придружим .Прочитах текст који је постављач теме постирао и допада ми се.Можда бих само још додала нешто, што би , чини ми се било од велике користи и врло је битно за све а то је, како да наше болесно и то већ дуго времена ,,здравство излечимо.

U pravu ste...Sve izmene u načinu izdavanja lekova, proširenju ili smanjenju obima usluga koje pokriva Republički zavod za zdravstvenu zaštitu biće pravovremeno prezentovano korisnicima Krstarice...:)
 
ja bih volela da se razreshi nesporazum i da se dr vrati.

redovno posecujem pdf zfravlje, posebno lepljivu ginekologijai to.... vrlo je neophodno staviti moda dovoljno strucnog da odgovori na ta ponekad vrlo lichna i neprijatna pitanja... prema nekom mom mishljenju, problemi ginekoloshke prirode su jedni od onih koji najvishe izjedaju choveka/zzenu. najvishe grizu savest, lebde nekako i bash zbog toga ljudi se odluchuju na radikalne poteze.
dr je imala taj talenat da smiri nekog i da dobar savet.

i ne znam zashto sam sad ovo sve rekla. zapravo me ne muchi nijedan problem. vishe mi je krivo shto, ako me bude muchio u buducnosti, necu moci da dobijem secon opinion od dr. eto.

evo samo josh da pozzelim dobrodoshlicu novom modu i da mu kazzem da ... treba dosta da radi da bi dostigao svog prethodnika. :D
 
ja bih volela da se razreshi nesporazum i da se dr vrati.

redovno posecujem pdf zfravlje, posebno lepljivu ginekologijai to.... vrlo je neophodno staviti moda dovoljno strucnog da odgovori na ta ponekad vrlo lichna i neprijatna pitanja... prema nekom mom mishljenju, problemi ginekoloshke prirode su jedni od onih koji najvishe izjedaju choveka/zzenu. najvishe grizu savest, lebde nekako i bash zbog toga ljudi se odluchuju na radikalne poteze.
dr je imala taj talenat da smiri nekog i da dobar savet.

i ne znam zashto sam sad ovo sve rekla. zapravo me ne muchi nijedan problem. vishe mi je krivo shto, ako me bude muchio u buducnosti, necu moci da dobijem secon opinion od dr. eto.

evo samo josh da pozzelim dobrodoshlicu novom modu i da mu kazzem da ... treba dosta da radi da bi dostigao svog prethodnika. :D

Posto sam i sam dobio par pp-ova slicne sadrzine mislim da je neophodno neke stvari razjasniti.
Dr i WDW su same podnele ostavke na mesto moderatora.
Njih niko nije terao, to je bila njihova odluka.
U zadnjih par meseci smo imali niz prituzbi na njihov rad .
Jedina akcija koja je od strane administracije preduzeta je bila moja molba da malo povedu racuna jer su neki korisnici zbog samog stanja u kome se nalaze i zbog kojeg traze pomoc (ili informacije) mozda i malo nervozniji i da treba imati razumevanja. Njihov rad nikad nije bio doveden u pitanje i delovi wdw-ovog pisma koje je ovde okacila u kome smo mi navodno rekli da su nesposobne i nestrucne uopste nisu istinit i to vrlo lako mogu dokumentovati privatnim postovima koje smo razmenili.
Iz sujete ili ne znam ni sam cega (jer se neko usudio da kaze da se neko zalio na njih i ohrabrio se da kaze da malo spuste loptu pri ophodjenju prema nekim korisnicima) one su podnele ostavku i tu mi ne mozemo nista da uradimo. To je bio njihov izbor i na zalost mi smo tu nemocni jer njihovu odluku mi ne mozemo da promenimo.

U svakom slucaju cemo itekako voditi racuna koga cemo postaviti na mesto moderatora umesto njih.
Osnovna ideja je da moderatorski tandem bude pravi..koji ce moci korisnicima da pomogne a to je kombinacija farmaceuta i lekara tako da su svi aspekti zdravlja, medicine i lekova pokriveni.
Farmaceut je vec postavljen a uskoro ce i lekar.

Zamolio bih korisnike da se ne upustaju u dalju raspravu oko ovog pitanja.. na zalost postoji ona izreka.. koga nema bez njega se moze i mora.. njih dve su svojevoljno otisle na zalost i nas i vas i tu se nista ne moze dalje uraditi. Ostavile su traga ovde, sebe su unele u razvoj ovog foruma i znam da postoji mala armija korisnika zahvalnih na pomoci koje su im njih dve pruzile. Na zalost njihova je odluka bila da odu, malo i nefer prema nama i vama jer su forum bukvalno u roku od 5 minuta ostavile bez strucnog nadgledanja ali tako je kako je, to se zove zivot i prilagodicemo se :)
Ja sam im licno zahvalan za godine lepog vodjenja ovog foruma i iskreno mi je zao sto se ovako zavrsilo.

Svaka dalja prica oko starih moderatora na ovom forumu je zavrsena ali mislim da sam bio duzan redovnim posetiocima ovog foruma da dam objasnjenje zasto vise nema starih modratora i cija je odluka bila da ih vise nema.

Molim sve korisnike da se u daljoj prici na ovoj temi usresrede na pitanja vezana za forum i njegov procvat :) a samu kadrovsku politiku da prepuste administraciji Krstarice.
Kao sto smo u prethodnom slucaju izabrali moderatore sa kojima ste bili zadovoljni imajte poverenja u nas da ce i nova garnitura moderatora biti prava.

Hvala na razumevanju
 
ja bih volela da se razreshi nesporazum i da se dr vrati.

redovno posecujem pdf zfravlje, posebno lepljivu ginekologijai to.... vrlo je neophodno staviti moda dovoljno strucnog da odgovori na ta ponekad vrlo lichna i neprijatna pitanja... prema nekom mom mishljenju, problemi ginekoloshke prirode su jedni od onih koji najvishe izjedaju choveka/zzenu. najvishe grizu savest, lebde nekako i bash zbog toga ljudi se odluchuju na radikalne poteze.
dr je imala taj talenat da smiri nekog i da dobar savet.

i ne znam zashto sam sad ovo sve rekla. zapravo me ne muchi nijedan problem. vishe mi je krivo shto, ako me bude muchio u buducnosti, necu moci da dobijem secon opinion od dr. eto.

evo samo josh da pozzelim dobrodoshlicu novom modu i da mu kazzem da ... treba dosta da radi da bi dostigao svog prethodnika. :D


Hvala na rečima dobrodošlice!
Svoju predhodnicu dr jako poštujem i kao ličnost i kao stručnjaka, pošto sam imao tu priliku i da je lično upoznam. Odluku je, na moju žalost sama donela..:(
Ali, nijedna odluka nije nepromenljiva....:)
Možda se vrati na forum..:)
 
Мислим да би брло врло добро , да постоје подфорум под називом "Алтернатива" или "Алтернативна медицина" (или да се убаци подфорум овог подфорума) као и да се тема "Гинекологија" или као се већ зове премести на подфорум о женама где би кориснице којима недостају dr i Withdarwn Water могле несметано с њима да се друже


***EDIT BY TAB503***

post je editovan i obrisani su delovi u kojima se predlaze nov moderator.
Zamolio sam vas da o tome ne pricamo. Budite korektni i to ispostujte...
 
iako se vrlo chesto ponashamo k`o zabludele ovchice, mi forumashi ipak imamo pravo da znamo shta se deshava na nashem pashnjaku, te zahvljaljujem adminu na informativnom pismu.

kada gleda sa strane, chovek bi rekao da je forum jedno dinamichno mesto, prepuno promena, ali istina je da jezgro ovog foruma koje chine stalni chlanovi koji i nisu tako fleksibilni - vrlo chesto su promene, chak` i one najbolje, naletale na nozz i na oshtre rechi.
a ako nechega ovde nedostaje to sigurno nisu britki jezici, hiper potentni mushkarci i vanserijske gluposti. :D

ne sumnjam da ce administrativni tim naci ljude dorasle zadatku.
takodje, ne sumnjam da ce radni narod foruma krstarice doprineti daljem unapredjenju foruma.
svi mi znamo najbolje i ne treba se smatrati pravim forumashem ako nisi najpametniji. ovde ubrajam i sebe.

zato pohitajmo u nove radne pobede. hip hip ura.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top