Raste mi penis

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bundeva

Buduća legenda
Poruka
29.002
Imam gadan problem,pre nekoliko godina sam sasvim slucajno primetio da mi raste penis.U pocetku sam mislio da mi se to samo cini,da uobrazavam pa sam poceo da ga merim.Na moje veliko zadovoljstvo,uverio sam se da mi stvarno raste.Ocekivao sam da ce stati,vec sam bio vise nego zadovoljan,ali on je nastavio da se povecava.E,sad mi je postao vec preveliki i imam mnogo problema.Nijedna ne sme da spava sa mnom jer se preplasi kad ga vidi,imam ceste nesvestice-kad mi se digne sva krv pojuri dole,itd.
Bojim se da se obratim lekaru,jer se plasim da ce mi ga odrezati.Nikom se jos nisam obratio za pomoc jer me je sramota da o tome pricam.Vidim da ste vi divni pa resih da se obratim vama.Nekako mi lakse kad me ne poznajete.Sta da radim?Jel imao neko slican problem?
 
Meni, na srecu, vise ne raste, vec je izrastao.
Ali moram da ga prebacim preko ramena, pa izmedju nogu, pa opet preko ramena - da mi se ne vuce dole, znas koliko mi treba posle da ga operem, a i moze neko da ga nagazi ako ne gleda :shock: :!: :wink:
 
Odlicno bundeva... Jos malo pa ces moci sam sebe da karas u bulju... Pretpostavljam da ti je to dugogodisnja fantazija :D :D :D

Shto kazu, kad nesto zelis dovoljno jako, to se i dogodi :twisted:

A sto se odsecanja tice, ma nije problem... sam ce otpasti kad uzri, pa onda jovo-na-novo

Pozdrav ;D
 
bundeva:
Imam gadan problem,pre nekoliko godina sam sasvim slucajno primetio da mi raste penis.U pocetku sam mislio da mi se to samo cini,da uobrazavam pa sam poceo da ga merim.Na moje veliko zadovoljstvo,uverio sam se da mi stvarno raste.Ocekivao sam da ce stati,vec sam bio vise nego zadovoljan,ali on je nastavio da se povecava.E,sad mi je postao vec preveliki i imam mnogo problema.Nijedna ne sme da spava sa mnom jer se preplasi kad ga vidi,imam ceste nesvestice-kad mi se digne sva krv pojuri dole,itd.
Bojim se da se obratim lekaru,jer se plasim da ce mi ga odrezati.Nikom se jos nisam obratio za pomoc jer me je sramota da o tome pricam.Vidim da ste vi divni pa resih da se obratim vama.Nekako mi lakse kad me ne poznajete.Sta da radim?Jel imao neko slican problem?

Nacedi 5-6 limunova i potopi ga... :D
 
atomski mrav:
Pazi sad ovo....

Pisaju crnac i bundeva s mosta... crnac kaze u j.e.b.o.t.e al duva hladan vjetar danas.
A bundeva rece... a kako je tek voda hladnaaaaaa!!!!

A onda im se pridruzi 'atomski mrav' i kaze:

'Ma to shto je hladna... nego ima i mulja po dnu'

(e sad, neznam koga josh da ubacim, da kaze 'A tek sto zuljaju ovi brzaci'... i konacno 'Nije to nista, treba da vidite kakva je bura na moru...') :D

Poz
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top