Prva ruska banka u Srbiji otvorila svoju prvu ekspozituru u BG-u

pitam se zasto...nije valjda da ih je sramota da viknu cifru??:hahaha:

ja sam ididadamine pricao za kreditiranje drzave

uslovi po kojima srbija dobija kredite se kriju kao najstroza tajna

sto se tice uslova i kamata za gradjane ocigledno da moskovska banka nije zainteresovana za kreditiranje nasih gradjana vec samo drzave srbije - jer ima samo jednu jedinu filijalu u celoj zemlji.

da je moskovska banka zainteresovana za kreditiranje naseg gradjanstva otvarala bi kao i ostale banke filijale sirom srbije . ali ona to nije. njeni ciljevi ovde su drugaciji.
 
ja sam ididadamine pricao za kreditiranje drzave

uslovi po kojima srbija dobija kredite se kriju kao najstroza tajna

sto se tice uslova i kamata za gradjane ocigledno da moskovska banka nije zainteresovana za kreditiranje nasih gradjana vec samo drzave srbije - jer ima samo jednu jedinu filijalu u celoj zemlji.

da je moskovska banka zainteresovana za kreditiranje naseg gradjanstva otvarala bi kao i ostale banke filijale sirom srbije . ali ona to nije. njeni ciljevi ovde su drugaciji.

Moskovska banka ce poslovati i sa stanovnistvom i sa privredom, videces da ce otvoriti bar jos 100 filijala i ekspozitura u svim gradovima u Srbiji, za sada su samo u Karadjordjevoj i Balkanskoj u BG-u, pa tek su poceli nedavno, uostalom evo vec sada je moguce za svakoga da oroci stednju u Moskovskoj banci, kamate su do 12% na orocenu stednju u dinarima i do 4,5% na orocenu stednju u evrima i kamate na stednju po vidjenju su 4% u dinarima i 1% u evrima.

http://www.moskovskabanka.rs/pages/naslovna/stanovnistvo/stednja.php

Isto tako svako moze vec sada da otvori racun u Moskovskoj banci:

http://www.moskovskabanka.rs/media/pdf/NAKNADE-I-PROVIZIJE-PO-POSLOVIMA-SA-FIZICKIM-LICIMA-N.pdf

Dozvoljeno prekoraĉenje po tekućem raĉunu 2,55% meseĉno
Nedozvoljeno prekoraĉenje po tekućem raĉunu 3,9% meseĉno
 
ja sam ididadamine pricao za kreditiranje drzave

uslovi po kojima srbija dobija kredite se kriju kao najstroza tajna

sto se tice uslova i kamata za gradjane ocigledno da moskovska banka nije zainteresovana za kreditiranje nasih gradjana vec samo drzave srbije - jer ima samo jednu jedinu filijalu u celoj zemlji.

da je moskovska banka zainteresovana za kreditiranje naseg gradjanstva otvarala bi kao i ostale banke filijale sirom srbije . ali ona to nije. njeni ciljevi ovde su drugaciji.

sta ti znaci ovo "ididadamine"??
jel se to psujemo???

objasni ti meni, genije, kako je moguce da se uslovi po kojima drzava u kojoj zivis i placas porez uzima kredite po kamatama koje su "tajna"???

to nema ni u Somalliji, bre..i umesto da zbog toga padne vlada , i da bar tri ministra podnsesu ostavku, jer moraju da poloze racune gradjanima pod kojim se uslovima i kamatama zaduzuju, vidim da ste neki ovde odusevljeni sto je kamata mozda 100%???

ili, ono...verujete "braci " na " majke mi, bice kamata prava sitnica"...:dash:
 
Moskovska banka ce poslovati i sa stanovnistvom i sa privredom, videces da ce otvoriti bar jos 100 filijala i ekspozitura u svim gradovima u Srbiji, za sada su samo u Karadjordjevoj i Balkanskoj, pa tek su poceli nedavno, uostalom evo vec sada je moguce za svakoga da oroci stednju u Moskovskoj banci, kamate su do 12% na orocenu stednju u dinarima i do 4,5% na orocenu stednju u evrima i kamate na stednju po vidjenju su 4% u dinarima i 1% u evrima.

http://www.moskovskabanka.rs/pages/naslovna/stanovnistvo/stednja.php

Isto tako svako moze vec sada da otvori racun u Moskovskoj banci:

http://www.moskovskabanka.rs/media/pdf/NAKNADE-I-PROVIZIJE-PO-POSLOVIMA-SA-FIZICKIM-LICIMA-N.pdf

Dozvoljeno prekoraĉenje po tekućem raĉunu 2,55% meseĉno
Nedozvoljeno prekoraĉenje po tekućem raĉunu 3,9% meseĉno


pa to je skoro 50% godisnje???.....bolje da te odmah ubiju da ti skrate muke...:roll:
 
sta ti znaci ovo "ididadamine"??
jel se to psujemo???

objasni ti meni, genije, kako je moguce da se uslovi po kojima drzava u kojoj zivis i placas porez uzima kredite po kamatama koje su "tajna"???

to nema ni u Somalliji, bre..i umesto da zbog toga padne vlada , i da bar tri ministra podnsesu ostavku, jer moraju da poloze racune gradjanima pod kojim se uslovima i kamatama zaduzuju, vidim da ste neki ovde odusevljeni sto je kamata mozda 100%???

ili, ono...verujete "braci " na " majke mi, bice kamata prava sitnica"...:dash:

Па питај државу
 
ma drzava je trulija nego danska, pusti drzavu, nego je interesantno kako se palite na "tajne kamate" kao na teslino "tajno oruzje"...:roll:

Већ те питах а зашто си ти телетабис ?
Ко се бре пали?
Човек ти лепо објасни
једини ко се пали си ти
ал то је опште познато још од твојих старих никова

мада мора се признати овом бар не цури кисело
 
sta ti znaci ovo "ididadamine"??
jel se to psujemo???

objasni ti meni, genije, kako je moguce da se uslovi po kojima drzava u kojoj zivis i placas porez uzima kredite po kamatama koje su "tajna"???

to nema ni u Somalliji, bre..i umesto da zbog toga padne vlada , i da bar tri ministra podnsesu ostavku, jer moraju da poloze racune gradjanima pod kojim se uslovima i kamatama zaduzuju, vidim da ste neki ovde odusevljeni sto je kamata mozda 100%???

ili, ono...verujete "braci " na " majke mi, bice kamata prava sitnica"...:dash:

kako nema?

kad si cuo na vestima pod kojim je uslovima ova vlast zaduzila srbiju?

samo cujemo da su uzeli 600 miliona evra onda , 3 milijarde onde, a nikad nam ne jave detalje kredita, tacnije na koji period su nas zaduzili i kolika je godisnja kamatna stopa.


o tome ti pricam.. z:D

vlast te podatke cuva kao najstrozu tajnu i mi gradjani recimo ne znamo ni za jedan kredit koji je ova vlast uzela ove godine pod kojim je to uslovima bilo

oni u najboljem slucaju kazu "da je kredit vrlo povoljan" bez iznosenja parametara , tacnije sve sto od nas traze jeste da im verujemo na rec z:D
 
:eek:
Svi rusofili u Srbiji treba da otvore racun u Moskovskoj banci, da primaju svoje plate, penzije, stipendije i ostalo preko ove banke, platni promet da obavljaju preko ove banke, da stede i da se zaduzuju u ovoj banci umesto u ovim trecerazrednim bezveznim austrijskim bankama tipa Folksbanka, Hipo, Rajfajzen, Erste za koje niko nikad nije cuo na zapadu i koje postoje samo u Srbiji i jos u nekoliko zemalja u regionu a na zapadu uopste ne postoje.
:hahaha1:

Dajte nek' neko zarobi ovog i neka ga odvede negde... Daleko. :lol:
 
kako nema?

kad si cuo na vestima pod kojim je uslovima ova vlast zaduzila srbiju?

samo cujemo da su uzeli 600 miliona evra onda , 3 milijarde onde, a nikad nam ne jave detalje kredita, tacnije na koji period su nas zaduzili i kolika je godisnja kamatna stopa.


o tome ti pricam.. z:D

vlast te podatke cuva kao najstrozu tajnu i mi gradjani recimo ne znamo ni za jedan kredit koji je ova vlast uzela ove godine pod kojim je to uslovima bilo

oni u najboljem slucaju kazu "da je kredit vrlo povoljan" bez iznosenja parametara , tacnije sve sto od nas traze jeste da im verujemo na rec z:D


Jel ti bar malo truba???:hahaha:

Guverner NBS Radovan Jelašiæ je kazao i da æe kamate na kredit od MMF biti 1,47 odsto godišnje

http://www.dragas.biz/index2.php?option=com_content&do_pdf=1&id=6132
 

Back
Top