...granice...

Зоки

Legenda
Poruka
51.424
...evo shta mene kopka sada, da li imate granice i u kolikoj ste meri zavisni od sexa...?
...koko mozzete da se kontrolishete, nachi kad prodje jedan duzzi perijod apsteninencije i sad ste suha urca i naidje neki skrndelj, namesti se na penal, el uzimate ili idete dalje...?
...situvacije sa samozadovoljavanjem me isto zanimaju, el ste ikada dolazili u stanje da netjete da mansturbirate, dal mozzete bez toga uopshte...?
...ili ako dosadi onanija, a sexa nema, chemu sve pribegavate...?
...ili kad ste u situvaciji tipa sami na pustom ostrvi i imate samo machku i kljeshta, dal tje da joj vadite zubitje ili ipak drzzite do sebe...?
...a...?:rumenko:
 
пићје, да:)
мада бацам их ја некад и увис
оно, изнад главе
и покушавам даих доћекам на курћић
ал не анално, да се разумемо:ok:
 
пићје, да:)
мада бацам их ја некад и увис
оно, изнад главе
и покушавам даих доћекам на курћић
ал не анално, да се разумемо:ok:
...probaj da ga umekshash slenorom ultra soft, misim sbog machijih karlica, otje da stradaju i to...:rumenko:
 
пићје, да:)
мада бацам их ја некад и увис
оно, изнад главе
и покушавам даих доћекам на курћић
ал не анално, да се разумемо:ok:
ja volim mačku da ufatim s levom rukom za prednje noge a s desnom za zadnje, pa je onda držim ko švapski šmajser i pucam iz nje na ljude :rumenko:
maci to ne smeta mnogo, a meni je zabavno :)
a ljudima ne znam kako je. verovatno im nije ni do čega. misle koja li je ovo budala što puca iz mačke s prozora na nas. :confused:

ali ne opštim s mačkama. uglavnom one mene seksualno iskorištavaju. jeste da je slaba vajda od mene, al pokušavaju. poturaju se, trljaju o nogu, mese na meni i to. :)
 
...evo shta mene kopka sada, da li imate granice i u kolikoj ste meri zavisni od sexa...?
...koko mozzete da se kontrolishete, nachi kad prodje jedan duzzi perijod apsteninencije i sad ste suha urca i naidje neki skrndelj, namesti se na penal, el uzimate ili idete dalje...?
...situvacije sa samozadovoljavanjem me isto zanimaju, el ste ikada dolazili u stanje da netjete da mansturbirate, dal mozzete bez toga uopshte...?
...ili ako dosadi onanija, a sexa nema, chemu sve pribegavate...?
...ili kad ste u situvaciji tipa sami na pustom ostrvi i imate samo machku i kljeshta, dal tje da joj vadite zubitje ili ipak drzzite do sebe...?
...a...?:rumenko:
Jednom mom komšiji je dosadila onanija, isto ko i tebi Breskvo mudra. Nije se dugo mučio, umro je za dve nedelje .
 
...evo shta mene kopka sada, da li imate granice i u kolikoj ste meri zavisni od sexa...?
...koko mozzete da se kontrolishete, nachi kad prodje jedan duzzi perijod apsteninencije i sad ste suha urca i naidje neki skrndelj, namesti se na penal, el uzimate ili idete dalje...?
...situvacije sa samozadovoljavanjem me isto zanimaju, el ste ikada dolazili u stanje da netjete da mansturbirate, dal mozzete bez toga uopshte...?
...ili ako dosadi onanija, a sexa nema, chemu sve pribegavate...?
...ili kad ste u situvaciji tipa sami na pustom ostrvi i imate samo machku i kljeshta, dal tje da joj vadite zubitje ili ipak drzzite do sebe...?
...a...?:rumenko:

imamo granice :rumenko:
moja je-nikada sa forumashem
jer, kako bih se onda vratila normalnim, obicnim i prosecnim muskarcima nakon toga?!?
 
...evo shta mene kopka sada, da li imate granice i u kolikoj ste meri zavisni od sexa...?
...koko mozzete da se kontrolishete, nachi kad prodje jedan duzzi perijod apsteninencije i sad ste suha urca i naidje neki skrndelj, namesti se na penal, el uzimate ili idete dalje...?
...situvacije sa samozadovoljavanjem me isto zanimaju, el ste ikada dolazili u stanje da netjete da mansturbirate, dal mozzete bez toga uopshte...?
...ili ako dosadi onanija, a sexa nema, chemu sve pribegavate...?
...ili kad ste u situvaciji tipa sami na pustom ostrvi i imate samo machku i kljeshta, dal tje da joj vadite zubitje ili ipak drzzite do sebe...?
...a...?:rumenko:
1. Granice imam, ali ipak sam djelimicno zavisna od seksa...
2. Prva 3-4 mjeseca su krizna, kad to prodje mogu bez seksa koliko hoces... Stavise, onda vise ni ne mogu sebe da zamislim kako se seksam... Ono kao, fuj, nije mi jasno uopste zasto se ljudi toliko uzbudjuju oko tog seksa... Bez veze, nije vrijedno ni skidanja...
Ali, ako mi se u prva 3-4 mjeseca namjesti neko koliko-toliko zanimljiv, vjerovatno je da cu da ga uzmem za upotrebu...
3. Naravno da upraznjavam, mada mi ponekad danima to ni ne padne na pamet... Pa se onda prosto zacuim sebi, kad se odjednom sjetim toga...
4. Vjerovatno bi maca ostala bez zuba... :lol:
5. Aha...:rumenko:
 
1. Granice imam, ali ipak sam djelimicno zavisna od seksa...
2. Prva 3-4 mjeseca su krizna, kad to prodje mogu bez seksa koliko hoces... Stavise, onda vise ni ne mogu sebe da zamislim kako se seksam... Ono kao, fuj, nije mi jasno uopste zasto se ljudi toliko uzbudjuju oko tog seksa... Bez veze, nije vrijedno ni skidanja...
Ali, ako mi se u prva 3-4 mjeseca namjesti neko koliko-toliko zanimljiv, vjerovatno je da cu da ga uzmem za upotrebu...
3. Naravno da upraznjavam, mada mi ponekad danima to ni ne padne na pamet... Pa se onda prosto zacuim sebi, kad se odjednom sjetim toga...
4. Vjerovatno bi maca ostala bez zuba... :lol:
5. Aha...:rumenko:

A što bi ti vadila maci zubiće? Nisi muško pa da postoji opasnost da maca tvoju intimu pomeša sa viršlom (tj. debrecinom kod prosečnog forumaša)?
 

Back
Top