U kom(sve)slucaju biste sa nekim pricali/e o tome sta vas pali u seksu (koje radnje)?

ebeš ebača koji ne oseti šta partnerku pali..i šta voli
a može i da se priča..mada...:cool:
igracke.jpg
 
u svakom, sa svakim. to je deo mene, isto koliko i ono "sta volis da jedes" pa ja kazem... :)

Aj kazi onda (lupam) "u slucaju da nije otac mog decka" ili nesto tako... "da ima vise od 12 godina" (opet lupam da bi shvatila temu) ili "u slucaju da mislim da moze da se saosjeca samnom na bar neki nacin" itd. ili kazi "u slucaju da ne pita to dok setam sa deckom ulicom". Ili stvarno u svakom slucaju i sa svakim?
 
* U prvom slucaju da znam da sigurno ne zelim sa njim seks , pa bih se verujem skroz otvorila i ispricala mu svasta kao i saslusala njegove zelje, posavetovala ga ....razlog za to je sto ne bih mogla sa deckom sa kojim sam u fazi upoznavanja da mu sve odam jer onda nije zanimljivo ili kod mene ukratko ne postoje pravila a to ne valja ako on ocekuje sve isto da se odvija kao ono sto sam mu ispricala

* U drugom slucaju bih sa svojim muzem pricala o svemu i isto ocekivala od njega
 
Zavisi od stepena opustenosti koji imam u odnosu sa nekom osobom...
Imam par najboljih ortaka...
I jedan je takav lik da kad god se spomenu seks kombinacije sa devojcicama, pozeleni... jer mu iskustvo i nije jaca strana...
Sa ostalima sam kul... razmenjujemo iskustva, savetujemo jedni druge, komentarishemo devojcice....

A imam i jednu drugaricu koju znam vec 3-4 godine... pricamo retko.. npr. jednom u mesec-dva naletimo jedno na drugo u kraju (cak nemam ni njen br...) i onda tako pricamo zasto su muskarci skotovi.. pa joj ja objasnjavam da nisu svi... pa zasto su devojke *****... pa ona meni kaze kako nisu bas sve... zasto je nesto u seksu tako, ovako, onako...
I iz tih razgovora sa njom sam najvise naucio :cool:
 
Pa obicno je tesko nameriti se nekom pricati o svojim skrivenim fantazijama.Naravno da ces to reci partneru kojeg si izabrao za seksualni cin,ali ako je to stalni partner,obicno ce to doci na red tek posle nekog od narednih "susreta",retko kad odmah.Ljudi su cudni,svako ima neke svoje fantazije,po mnogo cemu specificne i to bi nekome drugom moglo da deluje cudno ili cak nastano.Zato ljudi obicno pazljivo biraju kada ce ili kome to saopstiti.Cesto se to poveri i nekome ko ima slicne fantazije,a i trazi se obicno slicna grupacija ljudi(mada je ovo dosta uopsteno).
 

Back
Top