mp3 narezati na dvd

kreho52

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
120
pokušavam neku muziku u formatu mp3 narezati na dvd medi ,jer nemam prazan cd
ali neće nikako pa neće ,jel to izvodljivo i šta treba od alata mater mu za sva vremena,što se napatih cijeli dan:hahaha:
 
ima brale sve al neće u tom je fol
muzika je na računaru mp3 sad hoću na dvd da prenesem sve sam pokušavao i nero i ashampoo i neče brajkane...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ova tema ima sve sanse da postane sprdnja...

Bolje detaljno objasni sta to ne moze... Da ne pokusavas mozda da narezes audio format...

a šta kažeš sprdnja, ma nemoj mi govorit,pokušavam muziku sa kompa u mp3 formi smjestiti na dvd i ne uspjevam pa sam tražio pomoć nekog ko se razumije u to,ali sam se zajebo ne razumije se niko, jel je to šprdnja
i neboj se neču se više šprdat.naču ja nekog ko zna ,a ti aj na forum o sarmi i vunenim čarapama
brale;
 
Majstore ti ne umeš ili nećeš da objasniš šta ti fali! Kakvu poruku dobijaš od Nera, šta se dešava kad ubaciš disk i udariš Burn?
Lako je reći samo neće, to je kao kad bi pozvao majstora za automobil i rekao mu da neće da idu kola, a on te pita šta to neće, da upali, da krene, da da gas, ti kažeš neće.
Pojasni situaciju.

Uključi NERO i na onom prvom prozoru promeni u DVD, imaš padajući meni, možda to nisi postavio kako treba.
 
a šta kažeš sprdnja, ma nemoj mi govorit,pokušavam muziku sa kompa u mp3 formi smjestiti na dvd i ne uspjevam pa sam tražio pomoć nekog ko se razumije u to,ali sam se zajebo ne razumije se niko, jel je to šprdnja
i neboj se neču se više šprdat.naču ja nekog ko zna ,a ti aj na forum o sarmi i vunenim čarapama
brale;

Ti imas izgleda vise problema...

Nisam rekao da se ti sprdas, vec je tvoje pitanje tako trivijalno da ce poceti ostali korisnici da se sprdaju... To se vec desavalo...

mp3 pesme rezes kao i svaki drugi fajl... Bez ikakve razlike... Vec smo ti nekoliko puta rekli da detaljnije objasnis sta ti Nero javlja... Iskopiraj nam tu poruku... Ali pre toga pokusaj da narezes bilo sta drugo... Opisi kako pokreces nero... Da li biras Data DVD ili sta... Moguce je da postoji mogucnost da nece mp3 da ti prebaci u audio format (ako si to mozda pokusao) ali da nece da ti nareze mp3, sanse su nikakve... U suprotnom, nece da nareze ni bilo sta drugo...

Znaci, opisi postupak od startovanja Nero-a, do poruke koju ti izbaci da nece to da nareze...

A za sarme i vunene carape se ne brini...
 
Nisam bas najbolje razumeo kako mogu da konvertujem mp3 fajlove u obicne audio fajlove koji citaju stari CD uredjaji i takav narazem. Zarezanje klasicnih CD i DVDa sa mp3 fajlovima je stvar prosta bar za mene. OK Molim informacije.
 

Back
Top