JEDNOSTAVNO,KRATKO I JASNO !

Pa on je cini mi se dost poseban tip, kazem to zbog 12, on voli posebne devojke, licni pecat mu je bitan, venera u vodoliji, ponalo tajnovite devojke, venera u 12, gde je tvoj mars tu je njegov saturn, hm, pa mislim da bi bio suviše očinski, strogo, orjentisn ka tebi, ne u smisil da ti zameni oca to nikako nego da bi mozda tražio previse od žene, nekako je strog u vezi, + mu je pluton i uran u 7 polju , polju, braka, ne znam koja god ga bude imala nemam osećaj da ce se lepo provesti sa njim, ne u smislu maltretiranja, nikako, on ima lep mars, nego njegova unutrasnje ja, psiha mu je ono sto zna da optereti druge, sad pitanje je da li ti znas da se boris sa tom psihom, a tebi je venera u lavu, ona voli gracioznost, lepotu, raskoš, jel mogu nešto da te pitam, da nije njegov posao vezan za neke zatvorene institucije, ili mozda mora nesto da radi tajno, ti poslovi bi mu savršeno legli, on ima tu žilu u sebi da zna da ćuti i čuva tajnu, e sad pitanje je koliko je on nje svestan i koliko je koristi...
 
Da,u pravu si da je poseban i sav specifican,ima taj neki zastitnicki odnos prema meni i bukvalno trazi dlaku u jajetu za svaku stvar uz mnogo analize i gundjanja :hahaha: (sto mene jako izludjuje),jako je tezak i komplikovan,dosta smo razliciti i cesto imamo konflikte tipa ko je u pravu,ta izrazena obostrana tvrdoglavost i ko ce da upravlja vezom pa dodjemo jedno drugom kao konkurenti ... ali kao da pored svega toga postoji nesto sto nas uvek regenerise i mi nastavljamo dalje iako ja licno nisam taj tip koji ce nesto non stop da raspravlja jer sam jako iskljuciva ili-ili.....Posao mu je vezan za sport i u pravu si da bi mu lezao taj neki tajni posao jer on to i sam tvrdi i svestan je toga a i ima jako izrazenu intuiciju.....u zivotu nisam upoznala osobu koja mi je toliko suprotna a da sam sa njom evo vec godinu dana......
Izvini sto te smorih.......ali morala sam samo da ti potvrdim ono sto si mi napisala i da jos nesto pridodam:zcepanje:
Da li se meni vidi u natalu uopste kada ce mi se nesto ozbiljnije desiti na emotivnom planu mislim na makar neki zajednicki zivot sa nekim jer sa ovim deckom je to nemoguce,on je jos mali za te stvari :rotf:
HVALA HVALA HVALA MNOGO !!!!!!!!!!:cmok2::heart::heart::heart:
 

Back
Top