Veliki Brat i Ja?

Fagos

Početnik
Poruka
19
Dakle, Veliki Brat.
Ja bih volio da vidim kako li je biti u njegovoj kući.
I sada, kada počinju kastinzi za treću sezonu, prijaviću se prvi put.
Sad, imam jedno (možda glupo) pitanje: kako da se ponašam na kastingu?

Šta mi vi savjetujete? Nemojte samo ono kao, budi prirodan, ono što jesi, i slično...
Zanima me da ste vi Veliki Brat, kako bih vas ja, kako kandidat zaintrigirao, i naravno privolio da me "ugostite" u vašoj kući?

Uh, što iskomplikovah prosto pitanje...
Ali, ajte, da vas čujem! :)
 
Dakle, Veliki Brat.
Ja bih volio da vidim kako li je biti u njegovoj kući.
I sada, kada počinju kastinzi za treću sezonu, prijaviću se prvi put.
Sad, imam jedno (možda glupo) pitanje: kako da se ponašam na kastingu?

Šta mi vi savjetujete? Nemojte samo ono kao, budi prirodan, ono što jesi, i slično...
Zanima me da ste vi Veliki Brat, kako bih vas ja, kako kandidat zaintrigirao, i naravno privolio da me "ugostite" u vašoj kući?

Uh, što iskomplikovah prosto pitanje...
Ali, ajte, da vas čujem! :)

VB nisam gledao , pa jedino mogu da ti savetujem da ih shokirash , jel se to prodaje , i da ne pobedish , dobicesh neke glupe reklame da snimash , pa ti predlazhem da urinirash , onanirash , ili se lepo poseresh za vreme kastinga
 
@ Bulletdodger ma, ne znam... to mi zvuči nekako, pa ne kao nešto što bih ja uradio, pa da sam ne znam u kojem od svojih raspoloženja, mada, upravu si... to bi teško zaboravili ;)

@*upINtheSKY Kamere, a? Ja sam mišljenja da su ionako naše komšije i ˇprijaeljiˇ i uopšte društvo kamere kakvih nema. I zato, tamo pa, ako uđem... valjda će mi biti dobro :D

@georgejune jedna drugarica mi je savjetovala da kažem da sam gej, i da ulazim sigurno. Ne bih da lažem (puno), tek da imam nešto da im zaplijeni pažnju :)
 
VB nisam gledao , pa jedino mogu da ti savetujem da ih shokirash , jel se to prodaje , i da ne pobedish , dobicesh neke glupe reklame da snimash , pa ti predlazhem da urinirash , onanirash , ili se lepo poseresh za vreme kastinga

:hahaha: Pa ti nisi normalan. Ali u pravu.

Fagose,moj 1 savet je da se predstavis tim imenom sa foruma.
2. Odradi nesto od ovoga sto je moj prijatelj gore naveo.
3. Budi ono sto jesi i izvadi budalu i po*ebi neku od voditeljki tamo na sred kastinga.:mrgreen:
 
Bio sam, ali nema mnogo klipova.
Da li je neko od vas bio na kastingu, pa može da mi kaže kako to izgleda?

Ja kad budem otisao... primice me iz prve... (kad to bude javim ti)
c055.gif
 
:hahaha: Pa ti nisi normalan. Ali u pravu.

Fagose,moj 1 savet je da se predstavis tim imenom sa foruma.
2. Odradi nesto od ovoga sto je moj prijatelj gore naveo.
3. Budi ono sto jesi i izvadi budalu i po*ebi neku od voditeljki tamo na sred kastinga.:mrgreen:

@Only Marko now, pa što se mora nije teško ;)

I ne zaboravi kad se obogatish ko ti je dao savete i kupi meni i mom imenjaku po jedna dobra kola :mrgreen:

Ili po pivo ako nishta drugo :D
 
Veliki brat je une grande peace of shir kao i trenutak istine... Bolje izadji na pijacu pa prodaj svoj privatni zivot iznosi ga pred svima tamo barem imas mogucnosti da uzmes pare za gluposti koje pricas i radis ovamo tesko:lol:
Strasno glupe emisije za strasno glupe ljude za strasno male pare.....:lol:
 
Veliki brat je une grande peace of shir kao i trenutak istine... Bolje izadji na pijacu pa prodaj svoj privatni zivot iznosi ga pred svima tamo barem imas mogucnosti da uzmes pare za gluposti koje pricas i radis ovamo tesko:lol:
Strasno glupe emisije za strasno glupe ljude za strasno male pare.....:lol:

Da, ima istine u tome... Ali... opet, to je nešto najbliže svemirskom brodu što ću ikada iskusiti. :super:
 
uh, kasting je sjutra. Hvala vam svima na pa podrčci i savjetima.
Vidjećemo, kako će biti, odlučio sam da pričam proizvoljno, šta god mi dođe, jer kako kaže jedna kineska:"Sudbinu sretnemo i na putu kojim je želimo zaobići"

:)
 

Back
Top