Moja natalna karta

Nichelo94

Zainteresovan član
Poruka
114
Kao prvo,nov sam ovde,i stvarno mi treba pomoc,imam 15 godina i zanima me sta ce mi se desiti u zivotu,tj da li cu biti uspesan,imati decu,porodicu itd,molim vas da mi protumacite kartu
daisy24.png
hvala unapred :klap::klap::klap::klap::klap:
 
Kao prvo,nov sam ovde,i stvarno mi treba pomoc,imam 15 godina i zanima me sta ce mi se desiti u zivotu,tj da li cu biti uspesan,imati decu,porodicu itd,molim vas da mi protumacite kartu
daisy24.png
hvala unapred :klap::klap::klap::klap::klap:

Ovan podznak Lav.
Mesec u Lavu.

Sta si upisao?

Ako NISTA ne znas o svojoj karti, planetama...
imas na forumu planete, znake, kuce tj polja, informativno iscitaj koja~je~gde~planeta....

nesto ces i sam skontati...
a sta ne budes, to ces pitati, konkretizovano. OK?
Ovako kako si pitao i sta te zanima, gledaju se polja od 1. do12.

MLOOOGOOO....
 
Nichelo94 najbolje bi bilo da odes na astrodienst, da tamo napravis tamo kartu, ova je nepregledan, i da postavis konkretno pitanje, komentaristi celu natalnu je ograman proces, znaci pitas 1-2 pitanja konkretna, pozz...
 
ja sam rekao da prvi put pitam,zato izvinite,evo ispocetka
astrow2at01nikoladjokic.gif
to je moja nova natalna,interesuje me sta ce biti sa mojom karijerom,tj dal cu da postanem neko i nesto,i da li cu da imam decu.... mislim da sam vam olaksao malo.... pozzz
 
Kao prvo, natalna karta prestavlja predispoziciju nikada ono što će se zaista dogoditi, ti imaš predispoziciju za sprot, ne znam šta treniraš ali fudbal bi ti dobro išao, Ronaldinjo ima Sunce na 1 stepenu ovna, ti imaš Sunce na 3 stepenu ovna, plus si u podznaku lav, znači da ti je sunce i vladar horoskopa, pošto ono vlada lavom, bolje ti u svakom slučaju idu sportovi koji zahtevaju napad, agresivnost, svešto je u znaku ovna...eto toliko od mene...
 
E jesi mali gotovan?!
Lav u podznaku, a Sunce u 9, polju ti daje i neke osobenosti Strelca,
...optimizam, veru da ce se sve zavrsiti dobro, mogucnost zivota u inostranstvu i prosperiteta, uspesnost u studiranju...
a s obzirom da je u Ovnu, gde je Sunce egzaltirano, to jest ima mogucnost da ispoljava svoje najbolje osobine, a i deseto polje, karijera, pocinje u ovnu sto daje zelju da se bude prvi, da se bude uspesan.
Sa Venerom na MC mogucnost da se bavis necim u vezi lepote i sklada... recimo manekenstvom?
Nadam se da ce i ostali, "kolege amateri" dati svoj komentar
 
te bi je karta slicna ko moja he he...e pa putovaces sigurno i to daleko po svoj prilici...mesec ti je u prvoj to ti je stvarno dobro cak daje i popularnost...imaces puno dece zbog jupitera u 4. jer jupiter sve umnozava nema veze sto je retrogardan
 

Back
Top