Sta je sreca ?

  • Začetnik teme prakticna zena
  • Datum pokretanja
Da se udash za decka kojeg volish. Da imate troje dece. Da ti budesh domacica a da se on brine za lovu. Da zivite u gradu koji volite i to sa njegovim roditeljima!
 
kad je sunčan dan , a i kad pada kiša. Kad je hladno pa se sankam, a kad je vruće pa se sunčam. Kad imam dečka i zaljubljena sam , kad ga nemam a ne patim zbog toga. Kad sam sa društvom i zezam se i kad sam potpuno sama i čitam. Kad zapamtim nešto lepo i zaboravim nešto ružno....
 
Sreca je kada:
- polozis ispit a nisi ucio
- kresnes nesto a nisi ni muvao
- dobijes poklon a nije ti rodjendan
- ostavi te devojka sa brkovima
- neko ti baci gajbu PILS-a na pustom ostrvu
- Milena Dravic skuva Grand kafu
- ....
 
Sreca je kad mi neko ko mi je drag kaze da bi zivot bez mene bio drugaciji,bezvezan,prazan...kad me pohvali a znam da je to od srca,kad smotano pita mozes li ovo ili ono...kad jedno drugom upadamo u rec...ma sreca je sto smo se sreli !!!! :D :D :D
 
Giovanna:
argonaut:
Ne lozite se ljudi i ovdje stil ukazuje na mirku, zivku, advmatica, nzenu, ndevojku, ribu, misterx, laza19, beskucnicu i sl.

Je li majke ti koliko ona nikova ima? Ovo vec pocinje da me nervira!!!!
Broj njenih nickova je beskonacan, jedino sto se pitam kako je ne mrzi da se loguje iznova svaki put kada vodi zustre rasprave u koje su ukljuceni 5-6od njenih multiple personalities. Ali uvjek joj mozes prepoznati stil posto je karakteristican...
 
Sreca je kad izgubish telefon,onda nadje neka osoba,pogleda u imeniku br.fixnog,pozove te i kaze ti!
A i kad imas na prijemnom iz srpskog 20 poena,a iz matematike 12,a da nisi ni tako knjigu...
A i kad upishesh gim. igrom sluchaja(e,ovo je duga pricha)
 
prakticna zena:
Zanima me sta je za vas sreca; mislim u svakodnevnom zivotu,... na one sitne stvari koje covjeka cine na trenutak sretnim i zadovoljnim :?: ?
Za mene su sreca zaista sitnice...Umem da uzivam u tim stvarima kao na primer kad se umorna i promrzla vratim odnekud a znam da cu leci sa omiljenim casopisom i skuvati sebi kaficu...pa npr vidim da ce neki dobar film da pocne a dogovorila sam se u medjuvremenu da vikend provedem sa nekim dragim ljudima...Ponekad sam srecna sto znam da u frizideru imam puding od cokolade npr. ma ima milion stvari samo ko zna i zeli da uziva...Ali na zalost mnogi imaju srece a nisu svesni toga... :roll:
 

Back
Top