Hattrick

bracad

Početnik
Poruka
2
Da li igrate? Volite li fudbalske menadzere?

Najveci izazov za vas je www.hattrick.org. Mislite da mozete lako do svetske slave? Probajte.

U pitanju je online fudbalski menadzer koji igraju preko 100.000+ korisnika sirom sveta. Kada se registrujete, dobicete sve uslove da krenete putem velikih menadzera. Sve sto je potrebno je malo vremena i puno strpljenja.

Trenutno je pocela 8 sezona HT-a u SCG. Nije bitno, u igru se mozete ukljuciti kad god zelite. Nemojte da mislite da vam za HT treba 10.000.000 sati interneta. Ne, treba vam 2x10 minuta NEDELJNO, da postavite taktiku, pogledate stanje u klubu, prostudirate protivnika, napravite transfere....

Za sve informacije, www.hattrick.co.yu ili na konferenciji HT-a na zvanicnom sajtu.

Are you up to it?
 
раније сам гледао ово и чинило ми се занимљивим, али никако да укапирам све око тих зезанција...мада ми се и даље чини да је овакво "такмичење" баш симпа...
 
Ma uopste nije tesko. Imas konferenciju na kojoj mozes da pitas sve sto te zanima. Uvek ce neko da ti pomogne, bez obzira na to kakvo je pitanje. Ni ja nisam imao pojma kad sam poceo, i sad ne znam sve, ali ko pita taj ne skita. Imas cak i objasnjenje na hrvatskom (prevod na srpski je u pripremi), ako ne znas engleski.
 
Ili jednostavno svratite na chat, soba #hattrick (naravno server krstarica) ljubazno osoblje kanala ce vam sve objasniti. za one koji idu preko mIRC-a
irc://irc.krstarica.com/hattrick
 
Jedina mana je sto je igra strasno zarazna pa moze da vam predje u opsesiju :)))

I nasu zemlju polako hvata ta groznica, tako da vecina klubova ima cak i svoje web strane pa, dobro, ne bas vecina al stotinak njih skoro)


A nije nista tesko, covek se posle par nedelja uhoda a posle samo dogradjujes svoje znanje

poz
 

Back
Top