Tajne srecnih parova

Papa Smurf

Elita
Poruka
17.348
1. Srećni parovi znaju da niko nije savršen, a da se žabac samo u bajkama pretvara u princa!

2. Srećni parovi cene sitne pažnje i nagrađuju za njih.

3. Srećni parovi ne pate od sindroma “sijamskih blizanaca”!

4. Srećni parovi umeju da se šale i smeju zajedno!

5. Srećni parovi ne prave od svađe smak sveta i znaju da uživaju u pomirenju

6. Srećni parovi umeju da oproste i zaborave!

7. Srećni parovi znaju da je iskrenost važna, ali ne preteruju u tome!

8. Srećni parovi imaju dobar seksualni život!


Sta biste jos dodali ovom spisku... Naravno, iz licnog iskustva...
 
ma lazemo se ovdi ipak, sve je to moranje, ti brakovi, parovi...
sve to diktira instinkt, nasledje, potreba pa ajd ako se bas mora - daj da bude lepo.

najvise bih voleo da sam slobodan od svega toga, da sam sasvim ok ako sam sam, da mogu da budem sa nekom a i da ne moram, da mi hormoni ne remete filozofske misli tok, da me neka tupaca sa sisama ne izbaci iz koncentracije, da zivim zivot slobodnog coveka, bez da mi priroda namece sve sto mi namece.

zene, zene, zene, zene, non stop zene, sisovi guzovi lepe oci i nikad me ne prodje, drzi me u ropstvu.

koliko bi moj zivot bio plodonosniji i mirniji, spokojniji da veliku vecinu tog zivota nisam robovao instinktu.

nadam se da ce doktori (hemicari) danadju nesto za ovo a da nije puko strojenje.

yebes srecu u zlatnom kavezu
 
Oni koji odaberu samo istinu, ili samo snove, znaju da od toga sreće nema. Dve osnovne životne hemikalije zato se uvek mešaju, ali to je već crna magija, i kap jednog u drugom često je premalo, a dve kapi često su previše. Malo ko nalazi meru, ali svi pokušavaju i to je najvažnije.
 
pocetna-ukras.gif
 

Back
Top