Kada se moze voditi ljubav sa devojkom do kraja :) ..a da ona ne zatrudni???

Ne znam bas tacno,ali cuo sam da pred i posle menstruoznog ciklus,recimo 2 ili 3 dana ranije,kasnije....devojka nece zatrudneti ma koliko muskarac ,,nepazljiv bio"! Jesu li ovo gluposti ili.... Hvala Unapred

Bash iz tog razloga sto "ne znaju tacno, al' su od nekog culi", klinci se zayebu, pa onda kad krene povracanje i mucnine - kuku majko.

Seks bez kondoma ti je u bilo kojoj varijanti esktremni sport, posebno ako si "nepazljiv", kao sto kazes. Batali slusanje glupih drugara koji su opet slusali neke druge glupe drugare, nego kupi pakovanje Durexa, i sve tvoje brige ce nestati.
 
Bash iz tog razloga sto "ne znaju tacno, al' su od nekog culi", klinci se zayebu, pa onda kad krene povracanje i mucnine - kuku majko.

Seks bez kondoma ti je u bilo kojoj varijanti esktremni sport, posebno ako si "nepazljiv", kao sto kazes. Batali slusanje glupih drugara koji su opet slusali neke druge glupe drugare, nego kupi pakovanje Durexa, i sve tvoje brige ce nestati.

:ok::ok:
 

Bash iz tog razloga sto "ne znaju tacno, al' su od nekog culi", klinci se zayebu, pa onda kad krene povracanje i mucnine - kuku majko.

Seks bez kondoma ti je u bilo kojoj varijanti esktremni sport, posebno ako si "nepazljiv", kao sto kazes. Batali slusanje glupih drugara koji su opet slusali neke druge glupe drugare, nego kupi pakovanje Durexa, i sve tvoje brige ce nestati.


I sta bi on sad trebao? Koristiti kondom i smanivati si uzitak samo zato da bi bio siguran da ona nece zatrudniti.

Prave zene se znaju zastititi pre svega. A one koje najbolje znaju (one koje su obrazovane) dozvoljavaju decku da svrsi u njih.

Samo glupe koze neplanirano zatrudne, a pametnim curama se to ne desava.:)
 
Ne znam bas tacno,ali cuo sam da pred i posle menstruoznog ciklus,recimo 2 ili 3 dana ranije,kasnije....devojka nece zatrudneti ma koliko muskarac ,,nepazljiv bio"! Jesu li ovo gluposti ili.... Hvala Unapred

monstruoznog ili menstrualnog:D

postoji cak i 1% vjerovatnoce da zatrudni djevojka koja pije kontraceptivne pilule, nesto veca vjerovatnoca je da ti kondom zakaze, pukne ili nesto slicno... prema tome, ako vam se hebe dok ona ima mecu, stavices kondom ako ne zbog trudnoce, onda zbog infekcija kojima je ona narocito podlozna u tom periodu...
 
Bash iz tog razloga sto "ne znaju tacno, al' su od nekog culi", klinci se zayebu, pa onda kad krene povracanje i mucnine - kuku majko.

Seks bez kondoma ti je u bilo kojoj varijanti esktremni sport, posebno ako si "nepazljiv", kao sto kazes. Batali slusanje glupih drugara koji su opet slusali neke druge glupe drugare, nego kupi pakovanje Durexa, i sve tvoje brige ce nestati.

Mislim da je ovo najbolji komentar,pa je zasluzio i poencic u obliku reputacije...:) :bye:
 
I sta bi on sad trebao? Koristiti kondom i smanivati si uzitak samo zato da bi bio siguran da ona nece zatrudniti.

Prave zene se znaju zastititi pre svega. A one koje najbolje znaju (one koje su obrazovane) dozvoljavaju decku da svrsi u njih.

Samo glupe koze neplanirano zatrudne, a pametnim curama se to ne desava.:)

:lol: Ne sekiraj se, siroko ti polje tih pametnih....ove koze kako ih nazivas su manjina.....ja ti od sveg srca zelim da imas samo takve koje nikad nisu koristile kondom ;)
 
Pa samo ti vibriraj, ako te to cini sretnom.:)
Prava pica se ne moze smiriti dok kita u nju ne udje, a i kita je najmirnija kad svrsi u pici.

To je prirodno, zato i je najbolje.:)

Ma posle ovakvog otkrica sto si plemenito podelio sa nama da kondom ne stiti evo ko zna mozda vise i nikad ne probam kite :sad2:....evo paticu ....a ti ces biti srecan sa svim carima koje seksualni zivot bez kondoma donosi ....evo ja se bas radujem zbog tebe i navijam da utovarujes samo takve pametnice a ne ove koze boze sacuvaj :pop2:
 
Ne znam bas tacno,ali cuo sam da pred i posle menstruoznog ciklus,recimo 2 ili 3 dana ranije,kasnije....devojka nece zatrudneti ma koliko muskarac ,,nepazljiv bio"! Jesu li ovo gluposti ili.... Hvala Unapred

Tz nemoj to,a i ako ces 2 dana pre,ili posle e onda bolje nemoj...odvedi devojku do apoteke,prosetajte malo,vite sta ima;)
 
Ne znam bas tacno,ali cuo sam da pred i posle menstruoznog ciklus,recimo 2 ili 3 dana ranije,kasnije....devojka nece zatrudneti ma koliko muskarac ,,nepazljiv bio"! Jesu li ovo gluposti ili.... Hvala Unapred

Vidim da su ostali uglavnom ili ironicni ili satjeruju sprdnju na tvoj racun ,kao da su zaboravili kako je biti tinejdzer,neiskusan,to sto si cuo djelimicno je tacno,naime postoje plodni i neplodni dani u toku ovulacije ili menstrualnog ciklusa ,najplodniji dani su svakako od 10 do 15 dana od zadnje menstruacije ,rijetko koja zena ima cikluse kako je to opisano u knjigama na recimo 28 dana pa sve do 31 dan,narocito mlade djevojke mogu imati neredovne cikluse tako da se u tu metodu odredjivanja neplodnih dana nemozes pouzdati,ipak ljubav je lijepa ,vodi racuna da koristis prezervative ,neces time sprjeciti samo nezeljenu trudnocu vec i mogucnost prenosenja bolesti poput HPV-A
,kondiloma,aidsa,ajd sad pamet u glavu i uzivaj!!!!



:brus::gace:
 
Poslednja izmena:

Back
Top