Six Feet Under

PAK PAHA

Zainteresovan član
Poruka
119
gleda li ko od vas ovu neponovljivu seriju (uslovno recheno neponovljiva... za one koji nemaju pojma emituje se fala bogu reprizno na pinku subotom u 12:08 a sveza epizoda oko 22:30) i kakvi su utisci?
 
E pa sad... :roll:
Može li neko od vas, obožavatelja te serije, da mi kaže o čemu se tu, zapravo, radi? Odgledao sam par epizoda i kad bi me sad neko priupitao o čemu se tu radi, najtačniji odgovor koji bih mu mogao dati bio bi - ni o čemu. Ili - ne znam. Nije ni o homosexualizmu, ni o odnosima dece s majkom, ...
Cela ta serija meni deluje nekako... "mutno" ...
 
Dakle (ovaj ručak je potrajao :wink: )serija govori o ljudskim odnosima.
Ličnosti se stavljaju u različite, ponekad extremne (ali uvek realne životne) situacije i možemo da pratimo njihove reakcije, ponašanje i posledice.
Polazna osnova, odrastanje u porodici koja funkcioniše po inerciji, zatvorena spolja i iznutra u ambijentu Pogrebnog doma celom ogledu daje određene mračne tonove.
Glumci su izuzetno dobri, nimalo izvikani, daleko od streotipa,omogućavaju svojim likovima da se razgrađuju i pokažu sve svoje boje. Kamera je gotovo umetnička, radnja dinamična, tabui ignorisani (lake droge, promiskuitet,homosexualnost, mentalne bolesti, rad sa mrtvima).
Vrlo netipična američka serija :D
 
Lepo receno!
27.gif
 
Zanima me jel zna neko hoce li se ponovo prikazivati ova serija??!!
To je bila jedna od boljih serija na Tv-u i sad je kraj,ali kraj je bio bezveze,tako da mislim da ima jos neka sezona..pa jel znate nesto??
 

Back
Top