Ahaaa, ovo je AMERIČKA DEMOKRATIJA!!! Sad mi je sve jasno...


to je decje obdaniste u odnosu na ono sto oni stvarno rade.
pronalazenje novih bolesti naprimer kravlje besnilo pticji grip svinjska gripa sida i ko zna sta nas jos ceka i naredne godine. oni idu po svetu i seju smrt pa bilo to sa bombama zaraznim bolestima kapitalizmom ili sa ovom poslednjom ekonomskom krizom.
ako postoji necastivi to jest sotona on je sigurno nasao utociste kod najprimitivnijeg najzlog najglupljeg najodvratnijeg naroda na svetu a to su amerikanci. proterani iz svih drzava na svetu kao kriminalci kaldrmasi probisveti diktatori mafije ubice lopovi i svi oni koji kao takvi ne mogu ostati u svojim domovinama sirom sveta oni odlaze u ameriku jedinu zemlju na svetu u ameriku gde su ta njihova dela nesto pozitivno nesto sto je napredno nesto sto bi trebao ceo svet da pozeli. amerika je svetska deponija ljudskog izmeta amerika je zemlja mraka najcrnje diktature sto je ikada ljudska civilizacija zabelezila amerika je zemlja sotonizma gde se djavo svim silama trudi da svoja dela prosiri i na ostatak sveta putem americke demokratije putem americkog kapitalizma uno putem putem nato putem volstrita putem masona.....i to su uspeli u mnogim zemljama da nametnu zato sto u tim zemljama ubice kriminalci zli i sotonizirani nisu stigli da odu u ameriku pa su ih ameri iskoristili za infekciju njihovih naroda po celom svetu.
sta raditi protiv amerikanaca i njihovih inficiranih pijuna po celom svetu?
samo jedno. boriti se do njihovog istrebljenja i u ime spasa ljudske civilizacije i svoj zivot zrtvovati. i ja imam decu i u ime njihove buducnosti i u ime spasa ne samo njih vec i spasa svih onih koji u sebi imaju humanost toleranciju ljubav skromnost...trebamo dati svoje zivote. oni racunaju na to da kontrolisu ceo svet pa i ovaj tekst sto pisem ali nemogu nam nista. ni sa pticjim gripom ni sa sidom ni sa ovim cipovanim pasosima ni sa mobilnim telefonima ni sa nasim politicarima koji su pod njihovom kontrolom ni sa genetskom hranom ni sa lazima nis a terorom ni sa njihovim filmovima sa kojima plase ceo svet ni sa izmisljenim pobedama u gvatemali kubi koreji avganistanu kosovu iraku nikaragvi............nista im ne vredi. ljubav i pravicnost je uvek pobedila i sada ce. jer mi nemamo sta izgubiti.
sve sto su nama namenili bice okrenuto protiv njih. nestace bice istrebljeni na najokrutniji nacin. ostace samo secanje na najstrasniji i najsramotniji deo istorije ljudske civilizacije na vreme kada se svo zlo sveta koncentrisalo u jednu zemlju. u usa.
che gevara nije umro.kloniran je na nekoliko stotina miliona mladica i devojaka koji ce iz korena istrebiti taj genetski defektni kod ljudskog roda. sa oruzjem koje oni ni u snu nisu videli.
 

Back
Top