Ratni zločini u Afganistanu!!!

Koje licemjerje!
Oni koji su počinili najveći genocid nakon drugog svjetskog rata pričaju o ratnim zločinima! :roll:

Sine, ja nikakav zločin nisam počinio. Ti sa ovakvima očigledno ideš pod ruku, pa je normalno i da ćeš da ih braniš. Ali, zato svaki put kad se pogledaš u ogledalu videćeš jednog licemera koji danju viče pravda a noću navija za ovakve Amerikance...

I da ne zaboravim, to što ti imaš kompleks niže vrednosti u odnosu na Srbe pa postuješ na srpskom forumu je tvoj problem i mnogo toga govori o tebi. :bye:
 
Koje licemjerje!
Oni koji su počinili najveći genocid nakon drugog svjetskog rata pričaju o ratnim zločinima! :roll:



Tebi kao obicnom fasistickom ustaskom go*naru treba oduzeti pravo da pises po forumu.

Licemerje jedino moze biti sto su oni koji bi trebalo da te dozivotno banuju, tipa "registre", "Милунка Савић" i slicni, administratori na forumu.
A oni su zadojeni izvornim fasisticki idejama pa zato si ti i slican ustaski smrad koji se ovde nakotio pod posebnim tretmanom i imas sve moguce slobode da vredjas i propagiras svoje ustaske ideje.
 
Pa jeste,moderatori mene cesto banuju zbog "podsticanja nasilja",a ja samo govorim istinu i kazem :"sta oni nama,mi duplo njima"! Pa zar nije tako? :D


Protiv fasista i te ideologije dozvoljeni su svi oblici borbe.

Kada se pogleda samo na ovom forumu, bez problema moze da se nadje sijaset ortodoksnih belorukavicastih ustaskih smradova a da se ponasam kao i oni i da ih mazem na hleb i da raspravljam sa njima ispod casti mi je i ne pada mi napamet.

Za njih sleduje samo jedno stredstvo i nista vise.
 
Protiv fasista i te ideologije dozvoljeni su svi oblici borbe.

Kada se pogleda samo na ovom forumu, bez problema moze da se nadje sijaset ortodoksnih belorukavicastih ustaskih smradova a da se ponasam kao i oni i da ih mazem na hleb i da raspravljam sa njima ispod casti mi je i ne pada mi napamet.

Za njih sleduje samo jedno stredstvo i nista vise.

Sad ce i tebe neko da prijavi zbog "smradovi",pa ide ban.Toliko o pravdi na forumu(da ne pricam o Srbiji :eek:)
 

Back
Top