Igre iz serijala total War

Koje su vam strategije bolje

  • RTS

  • Potezne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Sve su fantastične bile u svoje vreme,obeležile su dobar deo mog života :D hehe
Sad igram Empire sa Rusima a posle ću se vratiti na Medieval ekspanziju.
Obrnuo sam igru :
Medieval 1 - 1 put sa Vizantijom
Viking invasion - 1put sa Skotskom valjda:think::think:
Rome - 3 puta sa Julijima, 2 puta sa Grcima,
Barbarian - 1put Istočno rimsko carstvo,1 put sa Gotima.
Medieval 2 - 1 put sa Francuzima,1 put sa Vizantijom
Kingdoms - 1 put sa Skotima,1 put sa Majama,1 put sa Vizantijom.
Empire - 1 put sa Rusima ...
Sledeći planovi su sa Prusima i Francuzima u Empire i Novgorod u Kingdoms.
 
Sve su fantastične bile u svoje vreme,obeležile su dobar deo mog života :D hehe
Sad igram Empire sa Rusima a posle ću se vratiti na Medieval ekspanziju.
Obrnuo sam igru :
Medieval 1 - 1 put sa Vizantijom
Viking invasion - 1put sa Skotskom valjda:think::think:
Rome - 3 puta sa Julijima, 2 puta sa Grcima,
Barbarian - 1put Istočno rimsko carstvo,1 put sa Gotima.
Medieval 2 - 1 put sa Francuzima,1 put sa Vizantijom
Kingdoms - 1 put sa Skotima,1 put sa Majama,1 put sa Vizantijom.
Empire - 1 put sa Rusima ...
Sledeći planovi su sa Prusima i Francuzima u Empire i Novgorod u Kingdoms.

Bravo!
Ja sam imao Rome, ali sada ga skidam preko torenta, i Empire...
Trenutno igram Medieval, i dobro mi ide....:super:
 
Da li je neko pokušao da igra multiplayer u Empire, da li je uspeo uopšte da ga pokrene ?
Kakva su vam iskustva u multiplayer varijantama u prethodnim izdanjima Medieval,Rome...
Ja sam recimo dosta igrao Medieval i Rome u multiplayeru ali još nisam našao rešenje da pokrenem Empire.
 
Sto se tice Rome total war..... Preporucujem vam (ako imate brzi net a ne dial up naravno) da skidate MODIFIKACIJE igrica koje prave fanovi. NEUPOREDIVO su bolje sadrzajnije, zanimljivije itd od originala..... Sama igrica je poput prazne ljusture u poredjenju sa ovim modifikacijama.

Od modifikacija iz doba rima imate najbolje Roma Surrectum, SPQR, Europa Barbarorum....
Za Barbarian invasion expansion pack imate Invasio Barbarorum.....

Pored ovog ima masu modifgikacija koje pokrivaju i druge vremenske periode a sve na masini Rome total war. :ok:
 
Sto se tice Rome total war..... Preporucujem vam (ako imate brzi net a ne dial up naravno) da skidate MODIFIKACIJE igrica koje prave fanovi. NEUPOREDIVO su bolje sadrzajnije, zanimljivije itd od originala..... Sama igrica je poput prazne ljusture u poredjenju sa ovim modifikacijama.

Od modifikacija iz doba rima imate najbolje Roma Surrectum, SPQR, Europa Barbarorum....
Za Barbarian invasion expansion pack imate Invasio Barbarorum.....

Pored ovog ima masu modifgikacija koje pokrivaju i druge vremenske periode a sve na masini Rome total war. :ok:

Ja sam skinuo sa neta Rome Realizam mod ali ga nisam instalirao imao sam problema sa pokretanjem igre.
Dobar je to mod odziv jedinica je na latinskom i istorijski su originalnije.:klap:
 
Ову тему постављамо као ЛЕПЉИВУ на којој ћете моћи дискутовати о игрицама из тог серијала ;).

Желимо вам угодно дружење :ok:.
 

Medieval 2 rulez!!!
Mada ni Rome nije los, ali ima dosta nedostataka u odnosu na medieval, varvari su povrsno uradjeni, i nije lepo predstavljena njihova civilizacija i kultura. A jedina mana Medieval 2 je nedostatak funkcije detaljnog pregleda grada, kao sto je bilo u Rome, mada nije neki veliki izuzetak. U Medieval-u sam do skoro igrao samo sa Englezima i Spancima, a skoro sam poceo sa Skotima.:D
 
Medieval 2 rulez!!!
Mada ni Rome nije los, ali ima dosta nedostataka u odnosu na medieval, varvari su povrsno uradjeni, i nije lepo predstavljena njihova civilizacija i kultura. A jedina mana Medieval 2 je nedostatak funkcije detaljnog pregleda grada, kao sto je bilo u Rome, mada nije neki veliki izuzetak. U Medieval-u sam do skoro igrao samo sa Englezima i Spancima, a skoro sam poceo sa Skotima.:D

Medievla 2 je najbloji deo! :worth:
:rtfm:
 

Back
Top