africki tvor

monikapap

Početnik
Poruka
2
IMAM AFRICKOG TVORA STAROG 8 NEDELJA.A JA SAM JE NABAILA PRE NEDELJU DANA I JOS UVEK IMAM PUNO PITANJA.KADA JE NAJBOLJE DA JE PELCUJEM YA STENECAK,KADA JE NAJBOLJE DA JE STERILISEM I STI JE NAJVAZNIJE UPRAVO JE POCELA DA KASLJE I NEZNAM RAZLOG TOME IMA LI NEKO ODGOVORE?I AKO NEKO ZNA KOLIKO MILIGRAMA ANESTEZIJE TREBA ZA STERILIZACIJU PITAO NJEN VETERINAR POSTO ON NEZNA!:dontunderstand:
 
blago ljubiteljima zivotinja. Recimo da ja uzimam neku zivotinjku palo bi mi ma pamet da pitam osobu od koje uzimam sve sto me interesuje dobro promislim i uzmem je ili ne. Ovako ti preostaje dobro poznati www.google.com. Jedino sto ti donekle ide u prilog je trenutno prijatno vreme 36°C
 
Africki tvorovi vole vodu i vole da se kupaju. Ako si preterala sa kupanjem i jos ako ti je u stanu bilo hladno verovatno se prehladio. Pocinju da budu polno zreli sa 6-8 meseci. Zenke Imaju cesce teranje pa zato ako se ne pari moze da dodje do uginuca od iscrpljenosti. Rasplodni period im je od marta do septembra. Sterilizaciju je najbolje izvrsiti odmah do cetiri meseca pre prvog teranja jer tada ne postoji opasnost od hipoplazije kostane srzi.
 

Back
Top