Ovo nisu prizori sa ulica Teherana - licemerstvo EU

Titus.

Ističe se
Banovan
Poruka
2.276
Ne, ovo se nije dogodilo u Teheranu, ovo su prizori sa ulica Budimpeste, iz samog srca evropske unije

HUMAN RIGHTS VIOLATIONS IN HUNGARY - a short film especially for MEP

%2Ejobbik%2Ecom%2F%3Fp%3D680&feature=player_embedded

THE EU HAS NO MORAL OR POLITICAL BASIS FOR CRITICIZING THE HUMAN RIGHTS SITUATION IN IRAN OR IN ANY OTHER COUNTRIES OUTSIDE THE UNION UNTIL IT TOLERATES MASS VIOLATIONS OF HUMAN RIGHTS IN ITS OWN MEMBER STATE, HUNGARY - ARGUES DR. KRISZTINA MORVAI, JOBBIK MEP (NON-ATTACHED), ASSOCIATE PROFESSOR OF LAW AT THE OPENING SESSION OF THE EUROPEAN PARLIAMENT.

SHE ASKS ALL MEPs TO WATCH THIS SHORT (10 MINUTES) DOCUMENTARY, SAMPLES OF THE USUAL BRUTALITIES IN BUDAPEST AND THEN INFORM THE EP AS WELL AS THEIR VOTERS ABOUT THE MEASURES THEY PLAN TO TAKE IN ORDER TO STOP THIS HAPPENING. REMEMBER, WHAT YOU SEE ON THE FILM HAS NOT HAPPENED IN IRAN. IT HAS BEEN HAPPENING INSIDE THE EUROPEAN UNION.

"Evropska Unija nema ni moralnih ni politickih osnova da kritikuje stanje ljudskih prava u Iranu, ili bilo kojoj drugoj drzavi van unije dokle god tolerise masovno krsenje ljuskih prava vlastite clanice - Madjarske", replicirala je Kristina Morvai na sesiji evropskog Parlamenta.

Ona je pozvala clanove evropskog Parlamenta da odgledaju kratki dokumentarni film ( link imate iznad ) o uobicajenoj brutalnosti madjarske policije protiv mirnih demonstracija opozicije.


Krisztina Morvai, one of Jobbik’s three MEPs is a human rights lawyer. She is very dissappointed with the EU’s attitude towards grave and systematic violations of human rights in Hungary that have been practiced especially by the highly over-politicized police on the streets of Budapest during demonstrations since the September 2006. Dr. Morvai therefore decided to take all the opportunities that an MEP has to raise consciousness about the tens of thousands of innocent civilians who have been brutally attacked by the dictatorial police, the hundreds who were severely injured, illegally arrested, tortured in prison, subjected to ill-founded, lengthy criminal proceedings. NOT IN IRAN! IN HUNGARY, IN THE EU!

Kratak prevod: Kristina Morvai, profesor pravnog fakulteta u Budimpesti i istaknuti clan partije "Jobbik", istakla je da se u Madjarskoj sistematski krse ljudska prava, ne samo na ulici, tokom demonstracija, vec se hapsenja vrse tajno, ilegalno se odvode ljudi u zatvor i tamo prebijaju i muce, samo zato sto imaju drugacije politicke stavove ili su politicki aktivni a nisu na "liniji" sa vladajucim rezimom.

I sta cemo sad? Toliko zgrazavanja i kritika na racun rezima u Teheranu, a u samom srcu Evrope, medju zemljama clanicama EU, masovno se krse ljudska prava i ispoljava izuzetna brutalnost prema opoziciji:think:
 
A tek Srbija !!!???

Ja uopste nemam zelju da gledam prizore ni iz Teherana ni iz Budimpeste a jos manje iz Evrope jer se svaka vrsta demokratske vlasti svodi samo na jedno te isto : kombinacija batina - pendrek i najvaznije novinarski clanak iz pera nekog proverenog “demoktaskog” jurisnika to jest novinara do tancina pojasnjen nekom expertizom "proverenog" strucnjaka i priucenjaka…..

Pa ovde, u Srbiji je sasvim dozvoljeno da predsednik drzave trckara po ulici i bije svakoga ko mu se ne svidja a horda neartikulisanih majmuna u vidu telohranitelja je zaduzena da ga brani od razjarenijh gradjana.

A uskracivanje osnovnih gradjanskih sloboda i prava je sasvim normalna pojava koja cak ni u vreme Tita nije mogla da se sprovodi sa ovolikom licnom samovoljom.

Vladajuce partije su kompletni medijski monopolisti koji drze sve poluge vlasti oslanjajuci se na pendrek i sprovode svoj licni mali rat protiv svih neistomislejnika sa ciljem cak zatiranja bilo kakvog slobodarskog misljenja.

Ovim “nasim” takozvanim demokratama treba svaki dan davati ovo :


vise puta da gledaju i da shvate da su obicni cekic u tudjim rukama.
 
Poslednja izmena:
Ne, ovo se nije dogodilo u Teheranu, ovo su prizori sa ulica Budimpeste, iz samog srca evropske unije

HUMAN RIGHTS VIOLATIONS IN HUNGARY - a short film especially for MEP

%2Ejobbik%2Ecom%2F%3Fp%3D680&feature=player_embedded



"Evropska Unija nema ni moralnih ni politickih osnova da kritikuje stanje ljudskih prava u Iranu, ili bilo kojoj drugoj drzavi van unije dokle god tolerise masovno krsenje ljuskih prava vlastite clanice - Madjarske", replicirala je Kristina Morvai na sesiji evropskog Parlamenta.

Ona je pozvala clanove evropskog Parlamenta da odgledaju kratki dokumentarni film ( link imate iznad ) o uobicajenoj brutalnosti madjarske policije protiv mirnih demonstracija opozicije.




Kratak prevod: Kristina Morvai, profesor pravnog fakulteta u Budimpesti i istaknuti clan partije "Jobbik", istakla je da se u Madjarskoj sistematski krse ljudska prava, ne samo na ulici, tokom demonstracija, vec se hapsenja vrse tajno, ilegalno se odvode ljudi u zatvor i tamo prebijaju i muce, samo zato sto imaju drugacije politicke stavove ili su politicki aktivni a nisu na "liniji" sa vladajucim rezimom.

I sta cemo sad? Toliko zgrazavanja i kritika na racun rezima u Teheranu, a u samom srcu Evrope, medju zemljama clanicama EU, masovno se krse ljudska prava i ispoljava izuzetna brutalnost prema opoziciji:think:
Allah s tobom Tituse !
smesni su ti tekstovi, a i ta neofasisticka babetina je jako relevantna ,tacno je da je bilo sranja i to velikih na ulicima Peste pogotovo pre 3 godina na 50-godisnjici revolucije , al niko koliko znam nije ubijen ,a te price o tajnim hapsenjima su posebno smesne .
a opozicija prema kojoj se iskaljuje brutalnost je zapalila pola grada , cak su i jedan tenk ukrali i krenuli da se vozaju po gradskim ulicama sa njim
moguce je da je bilo represije ali poredjenje sa Iranom j smjurija , cak i za tvoje drugare iz prison planeta
 
Fasisti koji su na celu zemalja EU danas po surovosti su daleko gori od iranskih klerika. Da se kojim slucajem po zemljama EU odvijaju iz inostranstva sponzorisani i ohrabrivani protesti poput onih u Iranu - bili bismo svedoci stotina i hiljada mrtvih. I daleko manji protesti, pre svega antiglobalisticki, u "demokratskim" zemljama Evrope cesto se zavrsavaju sa ljudskim zrtvama. Naravno zrtve su demonstranti.
genoa_murdered_protestor.jpg
 
Poslednja izmena:
Allah s tobom Tituse !
smesni su ti tekstovi, a i ta neofasisticka babetina je jako relevantna ,tacno je da je bilo sranja i to velikih na ulicima Peste pogotovo pre 3 godina na 50-godisnjici revolucije , al niko koliko znam nije ubijen ,a te price o tajnim hapsenjima su posebno smesne .
a opozicija prema kojoj se iskaljuje brutalnost je zapalila pola grada , cak su i jedan tenk ukrali i krenuli da se vozaju po gradskim ulicama sa njim
moguce je da je bilo represije ali poredjenje sa Iranom j smjurija , cak i za tvoje drugare iz prison planeta

Mozda su moji tekstovi smesni nekima, poput tebe i tebi slicnih apologeta svega sto zaudara na mondijalisticke prevare i licemerstva. Ipak, za nekog ko je iole dublje proceprkao po sustini te tvorevine, i ko iole vise zna od jednog klasicnog teletabilsa, mozga ispranog silnim usmrkavanjem narkotika "Made in EU - podvuceno zutim", za njega ce biti smesna tvoja kvalifikacija na racun uvazene Gospodje Morvai. Znam, tesko ti pada sto ne lici na one "NVO" babetine iz Srbije, tvoj omiljeni fetish, al' ebi ga. Zao mi je sto G-dja Morvai ima normalne, zenske crte lica koji nisu bas po tvojoj volji...

I sad ce, je li, profesor pravnog fakulteta i clan evropskog parlamenta da izmislja pred kolegama poslanicima pricu kako je bilo ilegalnih hapsenja, odvodjenja u zatvor, prebijanja i sl, to si hteo da kazes?
Izvini, ali ipak sam pre sklon da verujem njoj nego tebi.

A sto se tice Irana, pa, koliko je meni poznato, ubijeno je samo nekolicina ljudi na izuzetno nasilnim protestima, gde su pojedini protestanti cak paradirali sa minobacacima u rukama ulicama Teherana. Ne opravdavam ubistva, samo, za jedan usijani Teheran, grad, skoro 10 puta brojniji od Budimpeste, sa tako "opremljenim" demonstrantima, spremnim na gotovo sve, u tako uzarenom regionu, sa takvom spoljnopolitickom konotacijom, uz neprekidne pretnje Izraela i Amerike, to i nije neka brojka...
 
Poslednja izmena:
Fasisti koji su na celu zemalja EU danas po surovosti su daleko gori od iranskih klerika. Da se kojim slucajem po zemljama EU odvijaju iz inostranstva sponzorisani i ohrabrivani protesti poput onih u Iranu - bili bismo svedoci stotina i hiljada mrtvih. I daleko manji protesti, pre svega antiglobalisticki, u "demokratskim" zemljama Evrope cesto se zavrsavaju sa ljudskim zrtvama. Naravno zrtve su demonstranti.
genoa_murdered_protestor.jpg

Samo sto za ovu nesrecnu zrtvu znamo ko je ubio, a za ubistvo Nede u Teheranu, jos uvek ne.Mada je potpis prepoznatljiv -snajperisti CIA i njima slicnih placenika, sa ciljem destabilizacije zemlje i guranja iste u gradjanski rat, ako onomad u Bosni. A ona je posthumno postala ikona teheranskih protesta:roll:
 
Mozda su moji tekstovi smesni nekima, poput tebe i tebi slicnih apologeta svega sto zaudara na mondijalisticke prevare i licemerstva. Ipak, za nekog ko je iole dublje proceprkao po sustini te tvorevine, i ko iole vise zna od jednog klasicnog teletabilsa, mozga ispranog silnim usmrkavanjem narkotika "Made in EU - podvuceno zutim", za njega ce biti smesna tvoja kvalifikacija na racun uvazene Gospodje Morvai. Znam, tesko ti pada sto ne lici na one "NVO" babetine iz Srbije, tvoj omiljeni fetish, al' ebi ga. Zao mi je sto G-dja Morvai ima normalne, zenske crte lica koji nisu bas po tvojoj volji...

I sad ce, je li, profesor pravnog fakulteta i clan evropskog parlamenta da izmislja pred kolegama poslanicima pricu kako je bilo ilegalnih hapsenja, odvodjenja u zatvor, prebijanja i sl, to si hteo da kazes?
Izvini, ali ipak sam pre sklon da verujem njoj nego tebi.

A sto se tice Irana, pa, koliko je meni poznato, ubijeno je samo nekolicina ljudi na izuzetno nasilnim protestima, gde su pojedini protestanti cak paradirali sa minobacacima u rukama ulicama Teherana. Ne opravdavam ubistva, samo, za jedan usijani Teheran, grad, skoro 10 puta brojniji od Budimpeste, sa tako "opremljenim" demonstrantima, spremnim na gotovo sve, u tako uzarenom regionu, sa takvom spoljnopolitickom konotacijom, uz neprekidne pretnje Izraela i Amerike, to i nije neka brojka...
aha samo sto se Jobbik istice po svojim fasistickim kvalifikacijama na racun roma i izrazitim antisemitizmom , koji su inace po njima krivi za sve loshe u Madjarskoj
sto imaju i paramilitarnu gardu nesto po uzoru na SA , sa ideoloskim zaledjem nesto izmedju Hortija i Salasija i zdusno se zalazu za povratak Slavonije , Vojvodine , Erdelja i Slovacke u Madjarsku koje smatraju za sastavni deo te zemlje koji je samo privremeno oduzet
al inace su super ,jer je Kristina zenstvena zaboga ,a to sto su im neskriveni ideoloski uzori i sto sebe smatraju za legitimne naslednike onih koji su ovde bacali Srbe i Jevreje pod led nema veze ,to su sve antiglobalisticka braca , isto ko i oni mudzahedini i talibani :mrgreen:
 
aha samo sto se Jobbik istice po svojim fasistickim kvalifikacijama na racun roma i izrazitim antisemitizmom , koji su inace po njima krivi za sve loshe u Madjarskoj
sto imaju i paramilitarnu gardu nesto po uzoru na SA , sa ideoloskim zaledjem nesto izmedju Hortija i Salasija i zdusno se zalazu za povratak Slavonije , Vojvodine , Erdelja i Slovacke u Madjarsku koje smatraju za sastavni deo te zemlje koji je samo privremeno oduzet
al inace su super ,jer je Kristina zenstvena zaboga ,a to sto su im neskriveni ideoloski uzori i sto sebe smatraju za legitimne naslednike onih koji su ovde bacali Srbe i Jevreje pod led nema veze ,to su sve antiglobalisticka braca , isto ko i oni mudzahedini i talibani :mrgreen:

Ma brate,nemoj im zameriti zabune se oni ponekad....:hahaha:....vidis da im je Nedzadov Iran postao uzor za demokratsko drustvo i put kuda bi trebalo da koraca majcica Srbija....:mrgreen:
 
Opasna igra Barbike Njilaš


Kristina Morvai - Barbika Njilaš
Dragi moji, posebno vi koji ste tražili nastavak moje pretprošle pričice pod naslovom "Neko bi da me počisti". Evo jednog detalja koji bi mogao da ilustruje raspoloženje dela demokratski orijentisane madjarske javnosti na veoma agresivnu kampanju neonacističke stranke Jobik za predstojeće izbore za Evropski parlament.


Dva dana uoči izbora, na ulicama Budimpešte pojavio se plakat - parodija na izbornu kampanju nenonacističke kandidatkinje za EU poslanika, Kristine Morvai, na kome se upozorava na moguće posledice ovakvog evetnualnog izbora madjarskih birača. Na plakatu piše: GLASAJ ZA BARBIKU NJILAŠ (njilaši su bili zloglasni mađarski fašisti, prim D.J.), I OD MAĐARSKE NEĆE OSTATI NI OVOLIKO". Pod tim "ovoliko" autori plakata naznačili su minimalizovane konture tzv. velike Mađarske, pritešnjene u okvir sadašnje države. U pitanju je očigledno reakcija antifašista na sve prisutnije mape velike Madjarske na javnim mestima i ustanovama u ovoj zemlji i zagovanje poništavanja Trijanonskog ugovora od strane barbike Kristine Morvai i njene stranke.

Inače, prema istraživanjima, nenonacisti će na izborima prekosutra izboriti ulazak u EU parlament, a sudeći prema beznađu koje vlada među biračima i činjenici da se u takvim situacijama mnogi opredeljuju za ekstremne opcije više "iz inata" nego vođeni stvarnim simpatijama, Barbiki i društvu se neskriveno osmehuje i kitnjasto zdanje mađarskog parlamenta.

...u pravu je Bundy.
 
nisam bio nekad , al me upropastilo svakodnevno usmrkavanje raznih droga koje nam podmuklo podmecu cionisti, al sam zahvaljujuci drugu Titusu tacno shvatio gde je bila greska i rekao sam sebi "onaj ko te je osudio ti je zeleo dobro "

Ja sam isto cuo da ti sto piju droge bivaju lak plen belosfeckim kurvarima, pokvarenjacima i inim masonima.

Bitno je da danas tacno znate gde je bila greska, a gde nije!
 
aha samo sto se Jobbik istice po svojim fasistickim kvalifikacijama na racun roma i izrazitim antisemitizmom , koji su inace po njima krivi za sve loshe u Madjarskoj
sto imaju i paramilitarnu gardu nesto po uzoru na SA , sa ideoloskim zaledjem nesto izmedju Hortija i Salasija i zdusno se zalazu za povratak Slavonije , Vojvodine , Erdelja i Slovacke u Madjarsku koje smatraju za sastavni deo te zemlje koji je samo privremeno oduzet
al inace su super ,jer je Kristina zenstvena zaboga ,a to sto su im neskriveni ideoloski uzori i sto sebe smatraju za legitimne naslednike onih koji su ovde bacali Srbe i Jevreje pod led nema veze ,to su sve antiglobalisticka braca , isto ko i oni mudzahedini i talibani :mrgreen:

Ma sta mi naprica! Prvo, revizionizam je prisutan u programima svih ultradesnicarskih partija, pa ne vidim zasto bi "Jobbik" bio izuzetak. Jedno je sanjati nekakve karte a sasvim drugo suociti se sa realnim stanjem na terenu. Ne znam, nisam citao program te partije, ali, verujem, da, i ako ima prizvuka revizionizma, da je to vise deklarativno i da sami predstavnici "Jobbik-a" ne veruju u tu pricu o velikoj Madjarskoj.

Ostalo, vezano za zlocine iz drugog svetskog rata i navodnu ideolosku povezanost Jobbik-a sa istim, si izmislio. Daj neki link pa cu ti priznati da sam pogresio a da si ti u pravu:cool:
 

Back
Top