Shta da radim??

Jes preračunala sam se ipak dečko ima 16 godina,dosta je jedna čaša ;)

malo sutra dosta ja kad sam imo 16 pio sam pola litre rakije i to nako americhki a pio sam je kao vodu. i to je bio drzavni praznik kad je bilo popiti domacu. obicno se pile tri sljive i limun vodka. spas subotica ofkors. a onda sam u 19 toj zaglavio u bolnici zbog chira na zelucu :)))
 
malo sutra dosta ja kad sam imo 16 pio sam pola litre rakije i to nako americhki a pio sam je kao vodu. i to je bio drzavni praznik kad je bilo popiti domacu. obicno se pile tri sljive i limun vodka. spas subotica ofkors. a onda sam u 19 toj zaglavio u bolnici zbog chira na zelucu :)))

E pa to je napredna varijanta.. Kako ide danas?
 
Mesec i zvezde....ajd da se pohebemo...

Kako si ti romantican:zaljubljena:Svidjas mi se:cvet::prstic:

znam...bosanska poezija..:) :flert: uvek pali...:) poput onog vica....sa lalom i lepoticom...:lol: i ti se meni svidzas..:prstic:

-Gospoj'ce, evo Tomasevac. 'Ocete l' da sidjemo da malo valjamo travu? Poskoci lepotica i raazvuce lali dobru samarcinu. A nekoliko minuta docnije kaze:

-Eto kakvi ste vi! Da niste takvi, ne bih vas udarila. Uostalom, ovakvi kakvi ste, nadobijali ste se u zivotu batina.

-Jesam, kak' nisam... Al' sam se i navalj'o trave, - kaze joj Lala.
 
Tvoj glavni problem je sto nikad nisi imao devojku. Idi lepo u KST, taman si u tom uzrastu, pa tamo vezbaj raznorazne pristupe. Neku ces tamo sigurno da smuvas i odmah ce da ti poraste sampouzdanje, pa ces dalje znati sta da radis....

Ma da, tamo je sve to mnogo lakše izvodljivo... :cool:

U kst ne moze da se udje bez licne, jesi ti bio tamo nekad

:dontunderstand: Otkad to?! Ja godinama (kad mi je bilo vreme i malo posle toga) tamo izlazila i nikad me nisu legitimisali. (Osim ispred dragstora na ćošku preko puta pravnog. :rumenka:)

Jaooo da, skroz sam zaboravila :))). Davno sam bila tamo, i u moje vreme je moglo bez licne.. :))) koliko me pamcenje sluzi :))

Ma da, u naše vreme je moglo. :cistinaocare::sije::strika:

E sad je doslo vreme da tamo i dalje dolaze likovi samo iz tvog vremena, tj oni nisu ni izlazili od kad su usli, a novima ne daju pristup, mada je to mozda i jer se repertoar pesama nije menjao jedno 20god :lol:

Pa dobro, repertoar je i dalje super, sad, što od preterane upotrebe može da dosadi i da se pohaba... Ali baš zato bi i trebalo odobriti ulazak nekih nnovih generacija kojima je taj repertoar nov i možda i interesantan. :manikir:
 
Molim vas pomozite. Imam 16 god i nikada ranije nisam imao devojku, a sad sam se zaljubio u jednu i ne mogu ni da spavam. Ne znam kako da joj pridjem, znaci devojka je extra a mene je sramota da se blamiram pred njom, nemam iskustva. Imate li neki savet za mene???

sta te briga,moras da se izblamiras,pa bolje sad nego sa 25god:zper:
zato samo napred,velike su sanse da ako je i ona mlada,da ne zna za bolje:mrgreen:
 
Molim vas pomozite. Imam 16 god i nikada ranije nisam imao devojku, a sad sam se zaljubio u jednu i ne mogu ni da spavam. Ne znam kako da joj pridjem, znaci devojka je extra a mene je sramota da se blamiram pred njom, nemam iskustva. Imate li neki savet za mene???

Nisi nam dao dovoljno podataka, da bih mogla da se isprsim za neki bog-zna-kako-mudar savet. Da li ti i dotična devojka (da ne kažem devojčica) idete u istu školu? Da li se krećete u istom društvu? Da li si je ikada upoznao, progovorio sa njom koju reč, upoznao je malo bolje?
Ako je ne poznaješ lično, to znači da si se sapleo na njen fizički izgled ("tak normalno" u tvojim godinama). Možda ne bi bilo loše da se preko drugara (ili još bolje drugarca) raspitaš kakva je kao osoba, da li joj se neko dopada, ima li dečka. Pa onda nađeš način da jedno veče budete u istom društvu, popričaš malo sa njom....Možda je stidljiva ili isfolirana, ima raznih mogućnosti.....
I ako prilaziš devojci, izbegavaj momenat kada je sa drugaricama......Uhvati je nasamo... Ako te odbije, to će ostati između vas dvoje....a i često devojke kaširaju tipa pred drugaricama jer se plaše da će ih društvo zezati, ili hoće da ispadnu "ribe".....itd....
 
Nisi nam dao dovoljno podataka, da bih mogla da se isprsim za neki bog-zna-kako-mudar savet. Da li ti i dotična devojka (da ne kažem devojčica) idete u istu školu? Da li se krećete u istom društvu? Da li si je ikada upoznao, progovorio sa njom koju reč, upoznao je malo bolje?
Ako je ne poznaješ lično, to znači da si se sapleo na njen fizički izgled ("tak normalno" u tvojim godinama). Možda ne bi bilo loše da se preko drugara (ili još bolje drugarca) raspitaš kakva je kao osoba, da li joj se neko dopada, ima li dečka. Pa onda nađeš način da jedno veče budete u istom društvu, popričaš malo sa njom....Možda je stidljiva ili isfolirana, ima raznih mogućnosti.....
I ako prilaziš devojci, izbegavaj momenat kada je sa drugaricama......Uhvati je nasamo... Ako te odbije, to će ostati između vas dvoje....a i često devojke kaširaju tipa pred drugaricama jer se plaše da će ih društvo zezati, ili hoće da ispadnu "ribe".....itd....

Ne idemo u istu skolu, ona je 8. osnovne, Ona izlazi sa svojim , a ja sa mojim drustvom. Kada se vidimo, javimo se jedno drugom, ali ne poznajem je dobro. Fizicki izgled me je upravo i privukao, prelepa je..... Moj drug joj je rekao da mi se svidja, ali ona je rekla da ne zeli da ima decka do 1. srednje. Nije stidljiva, znaci potpuna suprotnost meni
 
ej pa nema frke, to je još mesec dana
=)
za tih mesec dana možeš podlo da joj se privučeš i da se sprijateljite i tako
kad joj bude bilo dozvoljeno da ima dečka ti si tu prvi na listi =)
 

Back
Top