treba mi info o domenu email.co.yu

gusha

Aktivan član
Poruka
1.641
Pozdrav,

koristim webmail na adresi email.co.yu vec jako dugo, imam vise naloga i privatnih i poslovnih, pa me zanima sta se desava sa istekom "yu" domena, hoce li biti prelaska na "rs", jel baza ostaje ista, ili da menjam webmail providera???
S obzirom da imam jako puno stampanog materijala i reklama kojekuda gde su bas emailovi kod ovog providera, bice puno posla, i sve iznova moram raditi.

da li neko ima neku informaciju o buducnosti ovog webmail-a?
 
Da li si probao da sam sebi pokusas poslati mail sa rs domenom ili zamoli nekog da posalje mail. Mada bi trebao provajder da te obavesti o promeni. Malo si me razocarao neznanjem 1:1

naravno da sam probao, i dobio dns error domain not found.
a kojim to ne znanjem sam te razocarao? da li stvarno mislis da prva stvar koja mi je pala na pamet je bila da napisem problem ovde na forumu ili sta? objasni molim te?!
 
Svi vi koji ste kudili i cudili se "neznanjem" coveka koji je lepo postavio pitanje,mozete da se postidite vasim neznanjem i isticanjem istog.
Covek je postavio pitanje.Niko od vas nije znao odgovor ali zato ste ga brze bolje napali svakakvim glupavim komentarima.Svaka cast na brzopletosti.
Elem, mail servis www.email.co.yu je doziveo svoj krah krivicom provajdera koji se nije izborio za domen "rs".Tako sada ukoliko zelite da pristupite arhivi vasih mailova to mozete uciniti na sledecem linku : http://15134.svc.e1m.net/email/scripts/loginuser.pl.Ali ni tu nista ne pomaze.Mozete uci u mailbox i tu je KRAJ>Sto se tice kontakta samog davaoca usluga nije nikako moguce.Poslao sam par puta mail sa zamolnicom oko resavanja problema sa mailovima,odgovora nije bilo.Inace davaoc usluga je : www.madison.net.
 

Back
Top