Ne vjerovati zeni koja ide u lov?

:eek:
tu koja ide u lov, a još ga i voli - treba ženiti, koliko iz odma'! :zcepanje:

meni je oduvek najteže padalo pecanje :mrgreen: sedimo kao debili po 4 sata i čekamo da se neka ribica udostoji da priđe kako bi mogli mirno da se vratimo s' osmehom kući
emo-15.gif
 
Ili mozda stvarno voli? Moze li zena da voli da ide u lov?

Ili ne vjerovati sve iako donese pticu?

Znači to što sam ja odličan pecaroš, ne čini me manje ženstvenom? Hm, doduše pecam samo kapitalce, sitne ribe vraćam natrag u vodu.....:lol:

E sad bih ja volela da ovu temu premestim na pdf Žene....Pa kad sruče drvlje i kamenje na tebe, argumentuju ti na prvih 30 strana zašto je lov sport za oba pola, na sledećih 20 zašto si ti som jer misliš drugačije i na poslednjih 50......te ubede da je žena bolji lovac makar ulovila komarca....vratićeš se na LJiS i do kraja svoje forumaške karijere otvaraćeš teme o analnoj penetraciji i ženskim grudima....
 
:mafijas: Pa sad ovako : ako donese fazana ili patku, onda je ok.
Ako puca na krupnu divljač tipa jelen, medeved... bolje da se čuvaš i da joj ništa ne veruješ! :rtfm:

Ova je shvatila neke od stvari u vezi sa pucanjem! Svaka cast... Sto se ono kaze: ko zna zna, ko ne zna ne zeli ni da zna. A sto ako spricem lovi krupnu divljac, tj. samo uspavljuje, a ne ubija, (to radi posle)?? Moram da te pitam to, jer, djelujes mi jako upuceno u te stvari.
 
Znaci, sto ako jurca na tesku zivotinju, koja posjeduje rogove izgradjene od cvrscih molekula, i ide na njom sa iglom za uspavljivanjem?

Da li onda moze nekako da joj se za to izrekne mozda presud, da li je to krivicno djelo, i da li ona i tad kad zna da ce policija da dodje (mogucnost?) ikad moze da odustane od te vrtoglave discipline ("lovi iglom, jedi posle kasikom"), ili je sto se ono kaze "ovjencana" time, pa joj je ta disciplina kao neki "muz"?
 
Poslednja izmena:
Znaci, sto ako jurca na tesku zivotinju, koja posjeduje rogove izgradjene od cvrscih molekula, i ide na njom sa iglom za uspavljivanjem?

Da li onda moze nekako da joj se za to izrekne presud, da li je to krivicno djelo, i da li ona i tad kad zna da ce policija da dodje (mogucnost?) ikad moze da odustane od te vrtoglave discipline ("lovi iglom, jedi posle kasikom"), ili je sto se ono kaze "ovjencana" time, pa joj je ta disciplina kao neki "muz"?

sad cu da se pravim pametna. Molekuli sami po sebi nisu cvrsti. Cvrstina supstance ili jedinjenja potice od vrste i ugla veze između elemenata koji je sacinjavaju
 
Poslednja izmena:
e sad..ko kome veruje ili ne veruje to je posebna tema..a sto se lova tice od uvek mi bilo glupo da idem u lov..nema drazi..nanisanis opalis i padne jelen..
pecanje je vec nesto drugo..a i ubijanje je okrutno..i dosadno..

Nisi ti shvatio sustinu problema, mada je to normalno, kao sto rekoh: "ko zna zna ko ne zna ne zeli ni da zna", jer tu se radi o paranormalnom, ali ne o paranormalnim mogucnostima nego o paranormalnoj nemogucnosti da se poslije prekine to krsenje lovocuvarstva. Cruella mozda nesto zna, mozes se informisati kod nje... nemoj kod mene jer ja sam u tom lovu samo 1 bio.

Sad ja pitam kako da postupim prema organima MUPa u slucaju da je moja bivsa (necu reci da li igra u spotu Generacija 5 Ritam tvoga dodira, ako se sjecas) sklona takvoj ilegalnoj vrsti lova (tu je napravila gradaciju jer igra sa macem, u dugim rukavima i u masci, a u stvarnosti mozda nosi samo duge rukave, to je iz religioznosti)?
 
Poslednja izmena:
sad cu da se pravim pametna. Molekuli sami po sebi nisu cvrsti. Cvrstina supstance ili jedinjenja potice od vrste i ugla veze između elemenata koji je sacinjavaju

Svaka cast, sto me ispravi. Ti vise "jurcas" na pecurke? Da li se i pecurka moze uspavati, ili je ona samo u lakom snu:hahaha: Svakako da je i pecurkarstvo jedna vrsta lova, jer tu se ne zna da li je zivotinja pecurka ili biljka u nauci jos, pa se kaze da su gljive "nesto izmedju". :)
 

Back
Top