Veseli spust Ibrom (splavarenje)

Branka B.:
Cao svima!

Da li je neko posetio ovu zgodu koja zvuci prilicno sasavo. Znaci u pitanji je Veseli spust Ibrom koji ukljucuje mirnije splavarenje (koliko to vr.prilike dopustaju),trubace(na susednom splavu), druzenje(bas dosta ljudi), prirodu.... Ja idem sad u petak pa reko da cujem utiske.

:!: AJDE ZDE :!:

Cao Evo me i ovde, Znaci dolazite, pa se vidimo, trazi Profesora...
 
Ja sam bila od cetvrtka uvece i provela sam se fantasticno. Maglic me je oborio s'nogu,jer sam ga posetila u samo svitanje sa samo jos troje ljudi,a posle je popodne bas bila guzva. Sam veseli spust koji je bio u nedelju je ok,mada je neuporedivo bolji spust bio u subotu, od usca do Maglica,jer je to uzbudljiviji deo Ibra,dosta brzi i sa mnostvom bukova.Mada je u subotu na tom spustu bilo svega pet-sest camaca,dok je u nedelju bilo mnogo ljudi ali je taj deo Ibra meni licno dosadan,pa sam se smorila i u Mataruskoj banji izasla kol'ko me mrzelo da ostajem i dalje u camcu. Sad se spremam za splavarenje Limom.Poz :D
 
ilona:
Ja sam bila od cetvrtka uvece i provela sam se fantasticno. Maglic me je oborio s'nogu,jer sam ga posetila u samo svitanje sa samo jos troje ljudi,a posle je popodne bas bila guzva. Sam veseli spust koji je bio u nedelju je ok,mada je neuporedivo bolji spust bio u subotu, od usca do Maglica,jer je to uzbudljiviji deo Ibra,dosta brzi i sa mnostvom bukova.Mada je u subotu na tom spustu bilo svega pet-sest camaca,dok je u nedelju bilo mnogo ljudi ali je taj deo Ibra meni licno dosadan,pa sam se smorila i u Mataruskoj banji izasla kol'ko me mrzelo da ostajem i dalje u camcu. Sad se spremam za splavarenje Limom.Poz :D
a jesi ti mozda bila sa nama tj. sa Siminom ekipom? I jel s nijim sad za vikend ides na Lim?
 
E pa mi smo bili bilo je straaaaaaaaaaaaaava i icicemo opet definitivno.

Mi smo isli prvi dan sa Usca (vislja tacka na Ibru)i spustali se jedno 5 sati do kampa odakle je kretao Veseli spust. Ta deonica ima finih bukova i imali smo kojekakvih zgoda i nezgoda ali bez vecih ostecenja i nas i camca. Mada kazu da je sad Ibar mnogo nizi i istovremeno manje opasan ali nama je za prvi put bilo super.

Opet s druge strane spust ko spust ima svojih drazi i to opsteg kolektivnog ludila a sam kamp je prica za sebe. Treba doziveti majke mi.
 
Branka B.:
Slazem se sa tobom.... Jesi li isla na jos neko splavarenje?
Nazalost,ovo mi je prvo splavarenje u zivotu i sad mi je mnoooooogo zao sto ranije nisam htela da idem. Naime,meni je bilo tako fuj da spavam u prirodi da se ne tusiram par dana i sve to...A moj decko, koji me zadnje cetiri godine ubedjuje da idem na Ibar, stalno je isao na splavarenje i uopste na planinarenje i slicna desavanja u prirodi. I onda je konacno ove godine uspeo da me ubedi da i ja krenem sa njim.Ja sam se vratila sa splavarenja potpuno odusevljena i jedva cekam neku slicnu zgodu. Trebalo bi da idemo na Lim ali ne znam sta ce biti od toga zbog njegovog posla,a ja ne bih da idem sama sa ljudima koje ne poznajem. Kazem ti,toliko mi se splavarenje svidelo i uopste cela tri dana u prirodi su mi bila fenomenalna,da mi se sad ni najmanje ne ide na more,vec bih umesto toga isla na Lim. Jesi li ti isla jos negde?
 
Na Ibar sam isla sa veeeeelikom ekipom i to brat njegov kum i drugovi bez zena tako da je bilo poucno :evil: .Svi smo bili ODUSEVLJENI spustom. Ali oni nema sanse da se skupe za Lim, :( tako da cu ici sa speleolozima koje sam tamo upoznala i oni su skroz wild u dusi. E sad sto se tice Lima istice ti vreme jer kad reka padne a to ce biti vrlo skoro pravo je mucenje spustanje Limom jer je reka previse plitka i tako to :( ... Mi smo ovaj vikend (zamalo) otisli ali nadam se da cemo uspeti da odemo sledeci. Sto se tice spavanja u prirodi jeste mucenje ne tusirati se tri dana :( ali uvek se nadje neko cisto jezerce u planini koje jeste da je hladno ali vredi probati.... Uzivaj u prirodi to stvarno puni baterije :!: pozdrav
 
:roll: :roll: :roll: Homer bi rekao booooring ja cu reci isto i apsolutno se uzdrzati od dalljih komentara a i odoh na odmor i divnu obalu da uzivam i ne razmisljam o kojekakvim psihopatama osrednjeg jezickog umeca ovde na forumu ... A ti se nemoj naci prozvanom cak si mi vrlo simpaticna ili simpatican :!: posto nisi registrovan PITAM SE S KOJIM RAZLOGOM pa ne znam kako da ti se obracam!

EEE OPUSTENO...... ALI MI MATORCI IZGLEDA MORAMO TOME VAS KLINCE DA UCIMO.... toliko od mene odoh bucnucu koji put dupe i za tebe
 

Back
Top