Marina Raguš odrala Bradića

NICIFOR

Primećen član
Poruka
595
Marina Raguš poslanik SRS sasula u lice ministru kulture i informisanja Nebojši Bradiću da je zakon koji je predložio katastrofalan pa mu je nabrojala sve grehove činjenja i nečinjenja,čak sradnju sa mafijašima. Onda ga je branila Gorica Tvojević. Onje ćutao kao zaliven.
 
Опасна је Марина...не знам што је раније нису пласирали него су пустили којекакве Вјерице и Наташе да их бламирају.
Марина је дивна. Интелигентна, организована, информисана, приступачна, духовита, има лепу реч за свакога, лепа, дотерана... Дама у правом смислу те речи.
И да... ово јесте за култне теме. Таква жена и јесте култ. :heart:
 
Марина је дивна. Интелигентна, организована, информисана, приступачна, духовита, има лепу реч за свакога, лепа, дотерана... Дама у правом смислу те речи.
И да... ово јесте за култне теме. Таква жена и јесте култ. :heart:

tako je marina ragus je elokventna obrazovana vaspitana kulturna - prava dama par excelance...

nadam se samo da ce jos vise ljudi takvih kao Marina Ragus biti u vrhu SRS.
 
Too late,
bojim se.

:sad2:
Posto je tema posvecena Marini Ragus i njenom dranju Bradica, je li povucen redlog zakona iz procedure?!
:hahaha:
Sto se mene tice, Bradica treba i zivog peci-nedopeci (kad je vec ziv dran), ali, po svemu sudeci NEODRAN!

Ako SPS, JS, PUPS ne podrze izglasavanje ovog nedemokratskog i nakaradnog nazovi zakona, nikako dranje neke tamo Marine Ragush nece pomoci!

Ali, u nedostatku pravih tema, otvara se slavopojka Marini Ragus, a niakvog efekta osim da se okupi kamarila, onako - dzumle, sto bi se reklo:hahaha:

P.S. Sto ti ucestvujes na temi ovakvog "kapaciteta"?!

Ja to i ne gledam, samo me privuklo sto vidim da si ti uzeo ucesca i skoro jedini nesto suvislo "propentao":hvala::klap:
 
:sad2:
Posto je tema posvecena Marini Ragus i njenom dranju Bradica, je li povucen redlog zakona iz procedure?!
:hahaha:
Sto se mene tice, Bradica treba i zivog peci-nedopeci (kad je vec ziv dran), ali, po svemu sudeci NEODRAN!

Ako SPS, JS, PUPS ne podrze izglasavanje ovog nedemokratskog i nakaradnog nazovi zakona, nikako dranje neke tamo Marine Ragush nece pomoci!

Ali, u nedostatku pravih tema, otvara se slavopojka Marini Ragus, a niakvog efekta osim da se okupi kamarila, onako - dzumle, sto bi se reklo:hahaha:

P.S. Sto ti ucestvujes na temi ovakvog "kapaciteta"?!

Ja to i ne gledam, samo me privuklo sto vidim da si ti uzeo ucesca i skoro jedini nesto suvislo "propentao":hvala::klap:
А ако ионако нема сврхе, како кажеш, да ли то онда значи да сви треба да заћутимо? :confused:
Зашто трошити речи или дизати буку кад се зна ко је на власти и да ће све ионако бити како они желе? :neutral:
 
А ако ионако нема сврхе, како кажеш, да ли то онда значи да сви треба да заћутимо? :confused:
Зашто трошити речи или дизати буку кад се зна ко је на власти и да ће све ионако бити како они желе? :neutral:
Niposto!
Samo mi je zasmetao naslov.
Kad nekoga "oderes" onda je odran, nema vise.
Ovde ima i vise i gore.
U tom smislu! Jer, bilo je zaista dosta dobrih govora poslanika na istu temu(da pomenem samo Miroslava Markicevica....)!
Nijedan ne dobi prostor ovde, osim Marine Ragus.
I, uglavnom radikali dobijaju najvise prostora, sto zbog hvale istih, sto zbog ogovaranja dojucerasnjih partijskih kolega, i to toliko prizemnih i niskomoralnih, da svako ko iole ceni SEBE pre svega, nece da ucestvuje u tome.

To ti je moj odgovor, ako ti se ne svidja, zao mi je...
 
Mi se samo trudimo da ne budemo moralni patuljci:roll:

АЛ' СЕ САМО ТРУДИТЕ!!!:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:

a122.gif
a122.gif
a122.gif
 
Браво Марина, тако треба тући режим, културно, аргументима, да народ полако схвати кога је све ЗЕС поставио на високе функције !
 
Poslednja izmena:
Marina Raguš poslanik SRS sasula u lice ministru kulture i informisanja Nebojši Bradiću da je zakon koji je predložio katastrofalan pa mu je nabrojala sve grehove činjenja i nečinjenja,čak sradnju sa mafijašima. Onda ga je branila Gorica Tvojević. Onje ćutao kao zaliven.


Prvi put da me žena stvarno oduševila i pokazala kako se vodi kulturan dijalog potkrepljen činjenicama...bravo za g-đicu Raguš:ok::klap:

I meni je do skoro bila nepoznata ali mi je i sve postalo jasno zbog čega.:per:

Ne znam od kada je u SRS-u ali sigurno da nije mogla da dođe do izražaja i sklanjana je u zapećak od strane ljakse paćenika grobara bajčetinskog i onog jadnog ljigoslava smučića , jer ih šije za milion dužina...ipak je ona GRADSKO dete:zper:, a poznato je kolike ovaj dvojac ima komplekse od same reči GRAD:zper::mrgreen:

Uostalom i članstvo im je takvo...samo pogledati koga angažuju da ih promoviše...seoske dilbere , sumnjive uč'teljice i slične likove ali za bolje ni nisu jer im se u gradovima i tako svi smeju i izvgruju ih ruglu...a za bolje ni nisu vala kada ih čovek i pogleda , a da prethodno nije jeo jer može da se desi da se izbljuje od tih "produhovljenih" faca...bljaks.:sad2:
 

Back
Top