Gdeste cetnici ?

Jeste li bili na Ravnoj Gori ?

  • Ne, nisam nikada bio.

  • Da, jesam jednom.

  • Ne, nepada mi nepamet.

  • Ne, nisam ali razmisljam da odem tamo .

  • Da, bio sam vise puta i ici cu opet .


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Homoljac

Domaćin
Poruka
3.155
Jel neko bio u Ravnu Goru?
d_ravna-gora.jpg

Bilo na sabor ili letovanje :
http://www.tz-ravnagora.hr/
 
Нисам био, нити бих ишао. У данашње време тамо се окупљају само кафански четници, поклоници излапелог Курјака Драшковића који са четништовом и национализмом имају везе исто као и са летом у свемир. Никад с њима и нигде.
 
..ja nisam bio..:hahaha:

ja ti garantujem da bi ti da se pojavis na bini gde su govornici,bio medju najvecim ako ne i najveci ''srpski nacionalista'' e takvo se drustvo tamo skuplja.

zamisli ti kad bi se kod vas covek koji drzi skup posvecen ustasama,u isto vreme zalagao da se svi hrvatski generali nadju u hagu,i to cak i oni koje hag ne trazi, a kao druga tacka , da se uspostave sto bolji odnosi sa predstavnicima crvene armije,jer su oni ustasama i fasistima,bili istoriski saveznici.
 
Poslednja izmena:
Где сам ? Нисам био, ваљда ћу ићи једног дана, мада је данас четништво у одређеној мери вулгаризовано и искомпромитовано, те ћу можда једног дана тамо отићи, уколико тамо буде одржан прави народни равногорски сабор.
 
ja ti garantujem da bi ti da se pojavis na bini gde su govornici,bio medju najvecim ako ne i najveci ''srpski nacionalista'' e takvo se drustvo tamo skuplja.

zamisli ti kad bi se kod vas covek koji drzi skup posvecen ustasama,u isto vreme zalagao da se svi hrvatski generali nadju u hagu,i to cak i oni koje hag ne trazi, a kao druga tacka , da se uspostave sto bolji odnosi sa predstavnicima crvene armije,jer su oni ustasama i fasistima,bili istoriski saveznici.

pa rekao sam da bi volio da vidim i taj..cirkus...to treba dozivjeti...ali i prezivjeti..mislim od smijeha...:hahaha: :hahaha: :hahaha:..
 

Back
Top