E alo !!!Hoperi ili hoperke sta mislite o................

komar

Obećava
Poruka
60
E ljudi svi koji slusate Underground i koji volite to aj mi iskreno reci te sta mislite o najboljem liricaru na ovim prostorima a nije iz Beograda ja ga dosta postujem i furam taj vazon ako kontate e taj lik je MARCELOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!
Underground,Lirika<Breakdens,Pivo,Stejdz,majk i tako dalje e alo maXsimalno iskreno..........................................................................................................
 
komar:
E ljudi svi koji slusate Underground i koji volite to aj mi iskreno reci te sta mislite o najboljem liricaru na ovim prostorima a nije iz Beograda ja ga dosta postujem i furam taj vazon ako kontate e taj lik je MARCELOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!
Underground
,Lirika<Breakdens,Pivo,Stejdz,majk i tako dalje e alo maXsimalno iskreno..........................................................................................................
:roll:

Hahaha marchelo UG?? on je UG ko britni spirs..

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
komar:
E ljudi svi koji slusate Underground i koji volite to aj mi iskreno reci te sta mislite o najboljem liricaru na ovim prostorima a nije iz Beograda ja ga dosta postujem i furam taj vazon ako kontate e taj lik je MARCELOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!
Underground,Lirika<Breakdens,Pivo,Stejdz,majk i tako dalje e alo maXsimalno iskreno..........................................................................................................

E,necu da ulazim u to da li je on UG ili ne,ali stvarno ima jake textove,pesme su mu odlicne.U svojim pesmama ima nesto ,sto ostali nemaju.Ne znam kako recima da opisem,ali su mu textovi na mnogo vecem nivou od vecine ostalih nasih repera.
 
Shinoda:
SisaDaPimp:
Ako nije UG zasto se predstavlja kao UG kad je svima jasno da se prodao ko ckapi.. tako da zaje*ite dalju raspravu ;)
Znaci sad se neko prodao, i mi vise necemo da ga slusamo iako nam se to recimo svidja... :? :? :?
I don't get it...

Ja ga slusam... Samo on nije UG. Nije niko ni rekao da ga ne slusa, nego samo da nije (aj jos jednom) underground...
 
Shinoda:
SisaDaPimp:
Ako nije UG zasto se predstavlja kao UG kad je svima jasno da se prodao ko ckapi.. tako da zaje*ite dalju raspravu ;)
Znaci sad se neko prodao, i mi vise necemo da ga slusamo iako nam se to recimo svidja... :? :? :?
I don't get it...

Dve razlicite stvari su pricati jedno, a raditi drugo.. to nikako ne ide jedno s'drugim..
 
E momci ako Marcelo nije Underground onda niko nije ili vi ni neznate sta je Underground niti sta je pravi HIP HOP tako da se onda manite toga ajde ako znate reci te mi definiciju HIP HOP-a i 4 elementa hopa pa da vidimo ko je Underground ako se samo pravi i repuje o parama a to Marcelo nije on repuje o nekom desavanju i sta se njemu desavalo malo ga poslusajte i razumece te tako da TISINA!!!!!
 
Kako si smesan lik jbt.. zato sto ne peva o parama nije komerc, pa vidi ga jbt visi po pinku vamo tamo, na nekim fensi dodelama, sa kim snima pesme, interviju za bravo i slicna teen sranja, i sad on je UG, drugo sere o ratu 91 o kom pojma nema, nego je video na vestima.. PLus pun ku*ac drugih stvari koje je na albumu rekao kao zakleti UG a ovako ih gazi.. Drugo te definicije i najveci debil moze da da i da ih ne zna, jer samo ode na google iskopira nesto ili procita pa kao napise svojim recima tako da molim te batali definicije i sranja znam ih i bez tvog prepricavanja txtova nadjenih na netu..
Drugo kao sto dollar rece, ima 5 grana ne 4, samo sto ta peta grana nije uzeta u sklop, ali vecina je racunaju kao jednu od ggrana HH-a.. tako da shat da fak ap, i idi ga dudlaj cucli UG gangsteru.
 

Back
Top