Turisti iz Srbije poginuli u Egiptu ! (11 poginulih i 6 povređenih)

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
41.944
http://www3.serbiancafe.com/lat/vesti/14/63374/turisti-iz-srbije-poginuli-u-egiptu.html

U saobraćajnoj nesreći u Egiptu, kod mesta Safaga, poginulo je jedanaestoro turista iz Srbije, potvrdio je za RTS ambasador Srbije u Egiptu Dejan Vasiljević.

„Nesreća se dogodila rano jutros, na putu od Hurgade ka Luksoru, u blizini mesta Safaga, na Crvenom moru. Na žalost, poginulo je 11 državljana Srbije”, rekao je Vasiljević.

„Naša ambasada u Kairu dobila je informacije od zvaničnih organa da je reč o autobusu u kome je bilo 17 putnika iz Srbije, 14 odraslih i troje dece”, objasnio je ambasador.


:sad2: :(
 
Боље је остати код куће, туризам је постао ризичан

У црној гори, загађено море и егзотични сојеви бактерија

у хрватској распомамљене неоусташе

у египту несигуран саобраћај

у алжиру и тунису амебе

у грчкој змије

у турској курдски ослободиоци са бомбама

итд
 
VOZAČI: MI SE TAKO IGRAMO
Komentari posetilaca na forumima medija svodili su se juče uglavnom na lična iskustva s letovanja po Egiptu, kao destinaciji sa izrazito rizičnim saobraćajem.
- Prošle godine sam letovao u Egiptu preko "Perle" i putovao iz Hurgade do Luksora. To je konvoj od 100 autobusa koji pod policijskom pratnjom putuje do Luksora i nazad. Da nisam video svojim očima, ne bih verovao. To je kriminal kako voze te autobuse u konvoju. Možete da zamislite kada sto autobusa počne da se pretiče međusobno. I sve to noću, bez svetala. Inače, u Egiptu zakonom nije obavezna upotreba svetla u noćnoj vožnji. E, sad, zamislite da vam se približava kamion bez upaljenih svetala, a vozač pretiče autobus ispred vas. Pitao sam vozača zašto to rade, a on mi je rekao: "Mi se tako igramo!"


I posle kazu....
 

Back
Top